Şimdi Ara

Silinebilir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba telefonumda cynogen mod 11 vardı.Son zamanlarda aşırı kasmaya çökmeye başlamıştı.Bende güncelleyim dedim romu.Mod 12 çıkmış stable olan versiyonunu telefona attım.Rcw moddan flaşladım telefona.İlk açıldı launcher3 durdu hatası veriyordu sureklı.Bildirim menusunden zar zor ayarları açtım launcher3 un verisini temizledim düzeldi.Fakat şimdide google hizmetleri durdu hatası alıyordum ve play store a bağlanmıyordu.Ben de düzgünce tekrar odinden rom yukleyım dedim.Fakat pc telefonu görmüyor.ŞArj oluyor fakat ''Mtp usb aygıtı yuklemesi başarısız hatası'' alıyordum.Rcw moddan tekrar romu yukledım yıne duzelmedi.Telefondan mod11 indirdim flaşladım fakt telefon açılmıyordu.Tekrar mod 12 yi yükledim şimdide telefon açılıyor bildirim ekranı usste var aşağıda çekiliyor fakat ne ayarlara ne menüye giriyor ekran simsiyah.

Edit:Mtp hatasını çözmek için herşeyi denedim.Driverları kurdum herşeyi yaptım düzelmedi.Aynı şekılde play store a da bağlanmadı.İnternette uygulamalrda mtp verisibi temizleyin demiş.Fakat uygulamalrda böyle bir şey yok.
    Edit2:Odin de görmüyor telefonu.Odin dörüyor telefonu download modda hallettim onu.Şimdi tekrar mod 11 yükelmeye çalışacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayox06 -- 15 Ocak 2015; 14:11:26 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.