Şimdi Ara

Silinebilir.. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • geçen hafta bu siteden paypal kullanarak bir alışveriş yaptım ama bazı sebeplerden dolayı iptal etmek durumda kaldım. kendilerine mail ve siteden iletişim yoluyla da bildirmeme rağmen bir geri dönüş alamadım para iadesi konusunda, paypal makbuzum da mevcut ve sitede iptal edildi diye güncellenmiş siparişin durumu hani geri iade yapılsa tekrar kendilerinden sipariş vereceğim hatta verdim bugün başka bir sipariş fakat bu tiye almama olayı hoş değil. hangi firma olursa olsun şikayet açmadan müşteriyi umursamıyor maalesef. müşteri hizmetlerini aradığımda ise utanmadan iade ettik düzgün bakın hesaplarınıza deniliyor.

ek olarak 3 yıldır kullanıp tek sorun yasamaadıgım site. lakin yeni siteye geçince bir sorun oluştu sanırım şikayetvar profili de şikayetlerle dolmuş durumda. hata bende illk siparişin bedelini iade almadan ikincisini verdim aciliyetten dolayı, onu da kitapları bulamadıkları için kafalarına göre iptal etmişler uzun lafın kısası 120 lira ve 1 hafta çaldılar benden şimdilik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocky bayboğa

Okudum şok olarak okudum bir kez dahi denk gelmedim ama şimdi huzursuzlandım gerçekten buyuk geçmiş olsun hocam Allah tan hallolmus ben de babil com a geçeyim o halde yavas yavas

Hocam ben de babile geçmeyi düşünüyordum ama geçemedim . Geçen bir alışveriş yapacaktım, ücretsiz kargo seçenekleri arasında sadece MNG kargo var. Bizim budaki mng kargo şubesi rezalet olduğu için bu kargoyu kullanamıyorum. Kitapyurdunda belli bir bedel kesiliyodu mesela üstüne 1 tl falan ekleyerek yurtiçi kargoyu v.s seçebiliyordun. Nabacam bilmiyorum İdefix yurtiçiyle çalışıyor ama orda da fiyatlar çok pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: NewAqePrince

quote:

Orijinalden alıntı: rocky bayboğa

Okudum şok olarak okudum bir kez dahi denk gelmedim ama şimdi huzursuzlandım gerçekten buyuk geçmiş olsun hocam Allah tan hallolmus ben de babil com a geçeyim o halde yavas yavas

Hocam ben de babile geçmeyi düşünüyordum ama geçemedim . Geçen bir alışveriş yapacaktım, ücretsiz kargo seçenekleri arasında sadece MNG kargo var. Bizim budaki mng kargo şubesi rezalet olduğu için bu kargoyu kullanamıyorum. Kitapyurdunda belli bir bedel kesiliyodu mesela üstüne 1 tl falan ekleyerek yurtiçi kargoyu v.s seçebiliyordun. Nabacam bilmiyorum İdefix yurtiçiyle çalışıyor ama orda da fiyatlar çok pahalı

Aynem hocam dediğiniz gibi ben bir denerim idefix i ve mng yi bir problem yasamazsam devam eder sizi bilgilendiririm inşallah gene de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef arkadaşlar ben de uzun zamandır kitapyurdundan alışveriş yapıyorum çok sorun yaşamadım ama daha yeni yaşadığım sorunu anlatayım. Sanıyorum kitapyurdu artık fazlaca tanındığı ve bilindiği için işini eskisi gibi önemsemez oldu yani isimden kazanıyorum mantığıyla davranmaya başladı. Gelelim konuya: 1 eylülde öğlen saatlerinde (13.00-14.00) civarı 7 tane kitap sipariş ettim ve kitapların tamamı aynı gün kargo yazıyordu. zaten kitapların biri acil lazımdı bana o yüzden amacım zaten hemen elime ulaşması yönündeydi. Sınava hazırlanıyordum ve kitabın biri sınav kitabıydı. Bugün 4 eylül ve kitaplar hala elime geçmiş değil, çünkü dün kargolandı aynı gün yazan kitaplar. Ve istemiş olduğum kitapların sayfasına baktığımda ben siparişi verdikten hemen sonra kitapların tedarik süreleri değişmiş, kiminin 2 iş günü kiminin 3 iş günü olarak değişmiş. Arayıp sorduğumda müşteri hizmetleri bir de beni saf yerine koyup sizin kitaplar zaten 2 iş günüymüş dedi. Durumu anlattığımda özür dilemek kusura bakmayın demek yerine hala haklı çıkmaya çalışmaları ayrıca çok üzücüydü. Ben siparişi verdiğimde hepsi aynı gün kargo yazıyordu şimdi değişmiş tedarik süreleri dediğim halde yok stokta kalmamış yok efendim sorunlu kitapmış geri gönderilmiş diye geçiştirip durdu konuştuğum kişi. Yani arkadaşlar kitapyurdu maalesef eskisi gibi işini önemsemiyor diye düşünüyorum, büyümenin ve isim yapmanın sonucunda olan durum sanırım bu. Tok satıcı tabiri kullanırız ya bazı durumlarda, aynen o durum. Üstüne bir de mesaj gönderdiğim halde dönüş yapmamaları, ya da böyle uzama durumunda arayıp ya da mesajla bir bilgi vermemeleri ayrıca çok üzücü..
  • Kitapyurdu harbiden çok sıkıntılı olmaya başladı 30 aralık saat 4 de sipariş verdim temin süresi 3 gün olan kitaplar hala temin edilmemiş temin edilecekte gönderilecekde... Sanki yurtdışından mal söylüyoruz ne lakayıt bir sistem kınıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.