Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Silinebilinir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
70
Cevap
7
Favori
2.523
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2081 Mesaj
      01 Eylül 2017 11:42:09
      Bilg. Prog. Mezunuyum diplomayi çerçeve yaptim astım duruyo öyle duvarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

ergen ergen konuşma evlat...
    • Yüzbaşı
      890 Mesaj
      01 Eylül 2017 11:49:56
      quote:

Orijinalden alıntı: klmung

Ingilizcem c1 seviyesinde

Akademik kaldi sadece &#128522;

İki soru soruyorum tek birine cevap veriyorsun

Hangi yazılım dillerini biliyorsun?

|
      |

Yaş 14

2003'lüyüm Her Şeyin Farkındayım.

Oğlum Şehmistan Çek Yayı Fırlat Beni, Uzayayım Oraya
    • Yarbay
      3265 Mesaj
      01 Eylül 2017 12:04:42
      İş olanakları istanbulla kısıtlı.Ayrıca ülkede ağır sanayi yaygın büyük kurumsal şirketlerin yazılımcıyla çok işi olmuyor.

|
      |

• Yarbay
      5716 Mesaj
      01 Eylül 2017 12:09:20
      yaşıyosun bu hayatı
      |
      |

• Çavuş
      43 Mesaj
      01 Eylül 2017 12:24:14
      Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği gibi bölümlerden farkı ne acaba? Ben lisede Bilişim Teknolojileri bölümünden mezun oldum. Açıkçası bu işlere elim yatkın küçüklükten beri ilgilendiğim işler ama lise eğitimimin berbat olması nedeniyle pek ilerleyemedim(hocalar yüzünden.. Her dersi boş bıraktılar. Boş bırakmalarının bir diğer sebebi sınıftaki boş insanların sürekli oyun oynamaları ders ile ilgilenmemeleri..). Ama hala kendimi geliştirmeyi istiyorum bu konu üzerinden. MTOK tercih hakkım var çok düşük sıralamalar ile mühendislik gelebiliyor 220.000 mf-4 den mesela. Lakin sayısal olduğu için çok itici geliyor bana nefret ediyorum sayısaldan.
      |
      |

• Yarbay
      14878 Mesaj
      01 Eylül 2017 12:40:01

Android programlama için hangi kaynakları önerirsin ve para eden uygulamalar sence hangi türler? Koç Holding'de yaptığın ve ödeme aldığın uygulamalar sadece Koç Holding'i ilgilendiren uygulamalar değil mi kardeşim?

Bir de Admob'a sen mi üye oldun , getirisi nedir?

Fazla sordum biliyorum. Şimdiden Sağol.

|
      |
      Bahsedilenler: klmung

Sen öldüğün gün bende öldüm canım anneannem...
    • Çavuş
      91 Mesaj
      01 Eylül 2017 12:52:13 Konu Sahibi

Kisilestirme ve caller turu uygulamalar cok para eder. Bu aralar anonim trenndi de var ama.

Admob kendi hesabim, koc holdingten 2k aliyorum simdilik. Okul bitince direkt hazir benim isim hocam. Uygulamalar gizli olduğu icin soylemem.

|
      |
      programmer_onur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2254 Mesaj
      01 Eylül 2017 12:52:27
      Hangi program ile başlamak uygundur ?
      Geçen yıl python kurcalamıştım biraz.

• Yarbay
      14878 Mesaj
      01 Eylül 2017 12:54:53
      quote:

Kisilestirme ve caller turu uygulamalar cok para eder. Bu aralar anonim trenndi de var ama.

Admob kendi hesabim, koc holdingten 2k aliyorum simdilik. Okul bitince direkt hazir benim isim hocam. Uygulamalar gizli olduğu icin soylemem.

Anladım. Caller dediğin otomasyon/bot/machine learning gibi uygulamalar mı?

Bir de Android programlama + Java için kaynak olarak en çok neyi sevdin, faydasını gördün diye sormuştum. O konuda da tavsiyen nedir acaba.

Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 1 Eylül 2017; 12:55:45 >

Sen öldüğün gün bende öldüm canım anneannem...
    • Çavuş
      91 Mesaj
      01 Eylül 2017 13:18:05 Konu Sahibi

Nöral iletisimden bahsediyorum. Inanilmaz para getirecek yakinda. Kesinlikle öğrenmenizi tavsiye ederim.

|
      |
      programmer_onur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      91 Mesaj
      01 Eylül 2017 13:18:37 Konu Sahibi

Kesinlikle ya Java / Ya da Swift dili.

|
      |
      cakiyyyy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2750 Mesaj
      01 Eylül 2017 13:23:41
      IOS Androidin %300 kadarı kazandırıyor ama apple ile ugraşmak biraz can sıkıcı.

Neden admob kullandığını anlamadım bir meditasyon şirketiyle 4000TL olan gelirini 10000TL yapabilirsin.

Sistem: Gigabyte GTX 1080 Windforce O.C - i7 8700K 4.8Ghz O.C - Z370 PRIME-A - Corsair Vengeance 16GB Kit 3000MHz - 960 EVO 500GB SSD - 1TB 7200RPM HDD - MasterBox 5 MSI Edition - Masterliquid 240 - Dell S2417DG 23.8" 1ms 165Hz 2K - 2. Monitör ViewSonic VA2419-SH 24" 5ms 60hz 1080P IPS
    • Yüzbaşı
      678 Mesaj
      01 Eylül 2017 13:32:35
      quote:

Orijinalden alıntı: ThePscho

quote:

Ankarada ki bir universitede hocam, yardimci olurum

Ben Boğaziçi Üni düşünüyorum. Deneyeceğim bu sene.

Çok iyi bir bölüm boğaziçinde okuyunca bir de yurtdışı hazır gibi bir şey.

|
      |

• Çavuş
      91 Mesaj
      01 Eylül 2017 15:32:52 Konu Sahibi

Var mi onerdiginiz sirket?

|
      |
      Zafer Korkmaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      91 Mesaj
      01 Eylül 2017 17:59:59 Konu Sahibi
      Güncellendi.
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      01 Eylül 2017 18:42:42
      machine learning, AI falan yazılımcıları aşan şeyler. Bu alanlarda çalışmalar yapabilmek için doktora seviyesine gelmek gerekli. internette sandığınız gibi her şey yok.
      http://azimliyazar.blogspot.co.uk/2016/07/bilgisayar-muhendisliginin-yazlmcdan.html

güzel bir yazı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord of the Sky -- 1 Eylül 2017; 18:44:0 >

Bilkent EE
    • Yüzbaşı
      811 Mesaj
      01 Eylül 2017 21:16:54
      quote:

Orijinalden alıntı: Lord of the Sky

machine learning, AI falan yazılımcıları aşan şeyler. Bu alanlarda çalışmalar yapabilmek için doktora seviyesine gelmek gerekli. internette sandığınız gibi her şey yok.

http://azimliyazar.blogspot.co.uk/2016/07/bilgisayar-muhendisliginin-yazlmcdan.html

güzel bir yazı.

Programcılığı aşar ama doktora seviyesi gerektirir demek tamamen sallamadır. Matematik bilgisi olan bir mühendis gayet güzel lisans seciyesinde AI ve ML yapabilir hem de ders olarak görmesine gerek bile yoktur. Bu sene stajda bir arkadaşım ML üserine çalışan şirkette çalıştı hiçbir şey bilmedi halde 2 ay da gayet güzel ilerledi.

Konu sahibinin de hangi tür de uygulaması olduğunu meral editoyorum bilgilendirirse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrenass -- 1 Eylül 2017; 21:17:37 >

İ.D BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Computer Science

1 Not
      01 Eylül 2017 21:20:55
      quote:

Orijinalden alıntı: emrenass

quote:

güzel bir yazı.

Programcılığı aşar ama doktora seviyesi gerektirir demek tamamen sallamadır. Matematik bilgisi olan bir mühendis gayet güzel lisans seciyesinde AI ve ML yapabilir hem de ders olarak görmesine gerek bile yoktur. Bu sene stajda bir arkadaşım ML üserine çalışan şirkette çalıştı hiçbir şey bilmedi halde 2 ay da gayet güzel ilerledi.

Konu sahibinin de hangi tür de uygulaması olduğunu meral editoyorum bilgilendirirse sevinirim.

ben eeciyim derin bilgim yok ama en azından bir master gerekli diye düşünüyorum.

Bilkent EE

• Yüzbaşı
      811 Mesaj
      01 Eylül 2017 22:13:50
      quote:

quote:

quote:

güzel bir yazı.

ben eeciyim derin bilgim yok ama en azından bir master gerekli diye düşünüyorum.

Master biraz daha mantıklı ancak advanced olmasa bile lisans seviyesinde bizim okulda derslerini alabilirsin bu 2 dersin. Advanced dersler master da açılıyor ama dediğim gibi matematiği iyi olan bir mühendis rahatlıkla öğrenebilir. Yazılım mühendislerinin ise işi çok zor

İ.D BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Computer Science

1 Not
      01 Eylül 2017 22:15:28
      quote:

quote:

quote:

quote:

güzel bir yazı.

Master biraz daha mantıklı ancak advanced olmasa bile lisans seviyesinde bizim okulda derslerini alabilirsin bu 2 dersin. Advanced dersler master da açılıyor ama dediğim gibi matematiği iyi olan bir mühendis rahatlıkla öğrenebilir. Yazılım mühendislerinin ise işi çok zor

Hangi hoca veriyo bizde? Ben de bilkentliyim, belki alırım seneye.

Bilkent EE

Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
web tasarım
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.