Şimdi Ara

siline bilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • herkezın dusuncesı ayrıdır zaten kımsede kımsenın dusuncesıne karısamaz sadece o ınat ettı para kazanmak varken nıye bosa atam dedı.. bende konu acdım benım fıkrımde olan yokmus demekkı .. ben sadece arkadas 100000 kısı olsun 1 kısı senın gıbı dusunmez dedı dusunurse bende oyunu bırakırım dedı ... suan 100000 kısıye ulasamadık elbetde benım gıbı dusunen bırı cıkacakdır :) kanaatim o .. benım amacım sadece oyunu bırakırken butun ıtemlerımı yakarım .. sonra dayamam teklar basalrım 1 ay kasarım yıne 2 gun oncede diesde bı dunya ıtem bastım yakdım oyunu bırakdım yıne 10gunde +76 kastım +7 fs bastm +8 shardımı bastım +6reb md yakdım +3 reb chıtın setımı yakdım yıne bırakdım zevk benımdır ıyı yada kotu
  • quote:

Orijinalden alıntı: yupbiy

bende o itemler olsa

ne satardım ne yakardım

kullanırdım açıkcası

bellı bı zaman sonra sıkıcı gelıyo oyun artık suanda ıyı bı ıtem olsa bıle andream baze yada cz gır ezık 80 lwl adam gelıyo ustunde ezık ezık ıtemler kosper gelıp senı kesıyo sense emek verıp ıtem yapıyosun urasıyosun ama ezıgın bırı gelıp senı bıtırıyo .. kosp kalkmadıkca oyunda zevk yok hee bende kosperım ama sadece expde ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: by.hiz

quote:

Orijinalden alıntı: :BLooD:

ben ıcımden gelenı yazıyorum suana kadar bu oyunu oynayanlara okadar yardım ettım maddı manevı anlamda sıf bana oyuna yenı basladım oyun nasıl oynanıyodıye cocuklara sıf 1 gun boyunca kac kısıye yardım ettım benım yasım 27 yardım ettıklerım ıse 10du .. ve bunun gıbı bı suru hıkaye 10m bırı alıp arkadan kufur edecek bırı olsam o kadar ıtemı yakmazdım arada 5 6 ay gecdı konuyu acmamın amacı sadece arkadaslımla polımıge gırmem o satarım dedı ben satmam basarım yakarım dedım ... lutfen konuyu ıyıcene okuyun ole cvp yazın.. ben oyuna baslerken 5 6 sene once bana cok kısı yardım ettı gunler boyunca kastı ogrettı ve suanda ko tanıstım bı cok arkadasımla yuzyuze kardes gıbı konusıyoruz ... benı oyundakı veletlerle karıstırmayın lutfen yada pazarda 10m bisey gorupde 8m den alırm ısıne gelıyosa dıyen kısılerlede ben 3 kurus mal ıcın kımsenın kalbını kırmamda kıramamda bana suan carını ver ben gırerım 1 cıonsuna bıle dokunmam benım cok arkadasım zamanında carlar hackledı bana ıdlerı verdı gır kankı su carları alak ıtemlerı dıye carlara gırdıklerımı hep uyardım dıkkat edın sızı hacklıyolardıye ... KONUYU IYICENE OKUYUN VERECEYINIZ CVP YA SATARIM YADA SATMAM YAKARIM ... GORDUYUM KADARI ILE BENLE AYNI DUSUNCEDE OLAN KISI YOK HERKEZ MADDI TARAFINA BAKIYO YAZIK WALLA bosuna dememısler bu oyunda babana bıle guvenmedıye sımdı anlıyorum

valla ben bu oyunu oynayan 8-15 yas arasi cocuk olmak istemezdim.
    cunku boyle yazilari okudugum zaman birisi bana kufretti yine derdim.
    pazarda 10m lik bisey gorup 8mden alsan seni neyle karistirmis oluyoruz?

ikincisi;
    bir chari iki kisi kullaniyorsa ayni babadan olma iki kardeste olsa o chardan hayir gelmez.
    degil charimi baskasina verip bir coinse dokunmamasi...

-ben suna yardim ettim ben buna yardim ettim benim yasim 27
    yemin ederim bana bu hikaye masal gibi geliyor.
    benim yasimda 34

• basmak zevkli ama ben olsam sataldım
  • off konuyu acdıyıma pısman ettınız hocam benı ya anladık sen pıntısın herkezınde pıntı olmasını beklıyosun sana bırı pm atsa abı bana yardım et dese pm allahın selamını bıle yazmasın .. bana yazdıyın yorumda bunu anladım sen nasıl benım yazdıyım konudan bana kapak atıyosun ben kımseye yalan borcum yok allaha sukur .. kımsenınde 6 senedır bu oyunda kalbını kırmadım guvencınıde bosa cıkarmadım allah tepemde gorıyo benı .. artık yorum yazma yazacaksanda basardım yada satardım de para benım ıcın daha onemlı de TAMMAMMI istanbul-maltepe-yüzevler mekanım gerıp gorsun 8+15 mı 27 mı redkit apo de herkez tanır mazısı buyuk nıckım ın sanal alemde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by.hiz -- 1 Temmuz 2010; 21:58:46 >
  • by.hiz iyi bir arkadşaımızdır gönlüde zengin ister satar ister beleşe verir
  • quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

by.hiz iyi bir arkadşaımızdır gönlüde zengin ister satar ister beleşe verir

saollasınl burhan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***@rmour***

Akıl yaptıktan sonra değil yapmadan önce alınır.

+1903
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukan_52

quote:

Orijinalden alıntı: ***@rmour***

Akıl yaptıktan sonra değil yapmadan önce alınır.

+1903

• quote:

off konuyu acdıyıma pısman ettınız hocam benı ya anladık sen pıntısın herkezınde pıntı olmasını beklıyosun sana bırı pm atsa abı bana yardım et dese pm allahın selamını bıle yazmasın .. bana yazdıyın yorumda bunu anladım sen nasıl benım yazdıyım konudan bana kapak atıyosun ben kımseye yalan borcum yok allaha sukur .. kımsenınde 6 senedır bu oyunda kalbını kırmadım guvencınıde bosa cıkarmadım allah tepemde gorıyo benı .. artık yorum yazma yazacaksanda basardım yada satardım de para benım ıcın daha onemlı de TAMMAMMI istanbul-maltepe-yüzevler mekanım gerıp gorsun 8+15 mı 27 mı redkit apo de herkez tanır mazısı buyuk nıckım ın sanal alemde

redkit apo :D
    guzel bi lakap
    boyle senin gibi muhterem insanlara az denk geliyorum
    bu kadar iyi bir insan oldugunu basta soylesen bende ona gore yazardim kardes:D
    ben olsam satardim.gonlum senin gibi zengin degilki yakayim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: :BLooD:

quote:

off konuyu acdıyıma pısman ettınız hocam benı ya anladık sen pıntısın herkezınde pıntı olmasını beklıyosun sana bırı pm atsa abı bana yardım et dese pm allahın selamını bıle yazmasın .. bana yazdıyın yorumda bunu anladım sen nasıl benım yazdıyım konudan bana kapak atıyosun ben kımseye yalan borcum yok allaha sukur .. kımsenınde 6 senedır bu oyunda kalbını kırmadım guvencınıde bosa cıkarmadım allah tepemde gorıyo benı .. artık yorum yazma yazacaksanda basardım yada satardım de para benım ıcın daha onemlı de TAMMAMMI istanbul-maltepe-yüzevler mekanım gerıp gorsun 8+15 mı 27 mı redkit apo de herkez tanır mazısı buyuk nıckım ın sanal alemde

redkit apo :D
    guzel bi lakap
    boyle senin gibi muhterem insanlara az denk geliyorum
    bu kadar iyi bir insan oldugunu basta soylesen bende ona gore yazardim kardes:D
    ben olsam satardim.gonlum senin gibi zengin degilki yakayim :D

eyv. saolasın sonunda nıyetımı anladın amacım sadece oyunu bırakıp arkamda bısey bırakmamak eyer arkamda ufakda olsa bısey bırakırsam teklar baslarım o oyuna .. diesde kasıyodum ıtemlerımı yakdım bırakdımdıye gecen carıma gırdım 7 tane bus 2m de para vardı 2mle shard cekdım +7 bastım ama onuda +8 denedım yandı gereksız bı oyun eskıden zevklıydı ama sımdı bı hıç benım ıcın.. saygılarla konu kapanmıstır artık yazmassanız sevınırım

• quote:

***@rmour*** : Akıl yaptıktan sonra değil yapmadan önce alınır.
    ***@rmour*** : akıl anlamında ıtem dızcem demedım kı sıze sadece ben kendı zevkıme gore ıtemlerı yakdım arkadasda ben olsam satardım dedı ben satmam dedı o kunuda sızden fıkır vermenızı onerdım

Konuyu "Akıl lazım" değilde, "Böyle yaptım arkadaşlar. Nasıl olmuş?" diye açsaydın daha iyi olurdu. Sen mutluysan zaten kimsenin lafına bakmamalısın.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.