Şimdi Ara

siline bilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 16
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 13
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • by.hiz (13 mesaj) :BLooD: (3 mesaj) ***@rmour*** (2 mesaj) CeGame (2 mesaj) demircibu (1 mesaj)
  • @
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    145 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    konuyu kapadım yorunlarınız için tşk ederım SAYGILARLA by.hiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by.hiz -- 2 Temmuz 2010; 1:07:46 >

|
    |
    Çok mantıklı bir konu
    |
    |
    oo KirkLeeHammet nbr yaw :D sen olsan basarmıydın satalmıydın
    |
    |
    yaş kaç:) kıyamam sana
    |
    |
    27 yasım konuyu arkadas kapak olsun dıye acdım benım fıkrımde olanlar yazsın plss
    |
    |
    Bende olsam satardım
    |
    |

Orijinalden alıntı: by.hiz

merhabalar d.h üyelerı gece gece arkadaşla biraz muhabbet etdık ben eskiden carnac da kasıyodum lwl 62 warıorum vardı +8 avedon +7ds +7 shell set hafıftende takılarım ... oyuna basladıyımda ezık bı carımda 1gb param vardı onla tıcaret yapdım bu itemlerı dızdım bı zaman sonra canım sıkıldı carımı satılıya cıkardım fıyat olarak 200tl dusundum d.h konu acarak satılsın dıye konu acdım ozman gb 10tldı oyunda avedon ıse 40 45gb arasıydı fıyat olarak sadece avedon 200tl tutıyodu +7shell set +takılar +7ds +62 lwl car bankada 5gb nakıt olarka 200tl koymustum ama bı turlu satılmadı bende nasılsa zevkıme kastım carı 1gb ıle yola cıkdım okadar item yapdım satılmayıncada oyuncan cok canım sıkıldı bıdaha oynamak adına ıtemlerıme + bastım hepsı yandı ... arkadas yapdıyın salaklık dıo ben olsam sataldım fln dedı ve bu benım dusunceme katılmadı bu yuzden bu konuyu acdım nasılsa bu benım zevkım + basarımda yakarımda ıstersem tl cevırıp satalımda .... arkadas kımse senın yerınde olmaz o ıtemeler satar tl cevırırım dedı bense benım yerımde bu tarz yapacak kısın olduyunu soyledım oda 1000 kısı arasından bıtane cıkmaz dedı .....BENIM YERIMDE OLSAYDINIZ BU ITEMELRI SATIP TL CEVIRIP SATALMIYDINIZ YOKSA BU BENIM ZEVKIM BASARIMI HAYDAN GELDI HUYAMI GIDER DERDINIZ.. SAYGILARLA by.hiz

Gb 10 tl, Avedon 40 gb = Avedon 200 tl?? Bende olsam bende sataldım
    |
    |
    Eğer insanlar dünyayı ve hayatlarını hayalsiz ve yanılgısız gerçekten olduğu gibi görebilseydiler, bir an önce ölmek için anında bir nedenleri olacaktır. Tanrıya inanmıyorum anlıyor musun, etrafına bir bak adamım acı içerisindekilerin feryat ve figanları kulağına çok hoş geliyor olmalı ben bunlardan tiksiniyorum. Varlığına inanmadığı birşeye küfredip duran köylü ateistlerden... Senin kardeşliğin acının kardeşliğinden başka birşey değil. Eğer bu acı arada bir geçer gibi olmayıp daimi olsaydı, bunun ağırlığı dünyayı evrenin duvarlarından söküp unufak oluncaya dek paramparça edip yaratıldığı ilk güne geri fırlatırdı. Kardeşlik, adalet, sonsuz hayat? Hadi ama adamım bana insanı ölüme ve hiçliğe hazırlayan bir din göster işte o dine katılabilirim ama seninkisi hayallerle, yanılgılarla ve yalanlarla dolu başka bir hayata hazırlıyor, insanı bir gün bile olsun ölüm korkusu olmadan yaşamamaya mahkum ediyor. Diğer hayattan korkmak yerine böyle bir kabusu kim tercih eder?

• Teğmen
    145 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    edit : carım kesınlıkle gb almadım +1gb ıle yola cıkdım +8 raptor bastım satdım +7 avedon aldım reb+1 pazarı gezerken +7 ds adam 600m yerıne 60m koymus cekdım +8 avedonu ıse +1 rebden oyunu bırakacamdıye + reb basdım yansında bırakdıye +1 reb +2 +3 +4 +5 oldu arka arkaya +5 olması fıkrımı degıstırmedı sadece ıtemlerı yakma fıkrımı degıstırdı 1 haftalık car 3 4 gunde 1gb bu kadar ıteme cıkdım
    |
    |
    Ben olsam sataldım,
    |
    |
    and the road gets tough

I don't know why
  • Teğmen
    145 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    oyunu bırakma amacım kosper bende kosperdım ama sadece expde kosp kulanırdım kesınlıkle np amaclı kosp kulanamdım bdw baze andream cz kosperlerden bıkdım artık oyun ıyıcene batırdılar
    |
    |
    Akıl yaptıktan sonra değil yapmadan önce alınır.
    |
    |
    |
    |

Bu maskenin ardında etten daha fazlası var
    bu maskenin altında bir fikir var ve fikirlere kurşun islemez."
  • Binbaşı
    1996 Mesaj
    bizimde pvp serverda 20 yasında biri vardı ventden konuşştumuz için bide reel arkadaşlarından biliyoduk

oyunda görsen 12 mi 20 mi anlamassın
    |
    |
    ***@rmour*** : Akıl yaptıktan sonra değil yapmadan önce alınır.
    ***@rmour*** : akıl anlamında ıtem dızcem demedım kı sıze sadece ben kendı zevkıme gore ıtemlerı yakdım arkadasda ben olsam satardım dedı ben satmam dedı o kunuda sızden fıkır vermenızı onerdım
    .......................................................................................,
    _baron_ : yok yaa bana senin yaş 27 gibi gelmedi
    _baron_ : cocuk olsam bu ıtemlerı yakmazdım neye dayanarak yasın 27 gelmedı dıosun anlamadım yazdıyım yazı tarzınamı

...........................................................................................
    ben oyuna acımam sonucda zevkdır ustdekı ıtemler gb cevırıp satsam sadece yazdıklarım 60gb tutıyodu ozman gb tanesı 10tl ama sıze yazmadıklarımda var ben sadece o ıtemlerımı yazdım bu ıtemlerı yakerken oyunu bırakdım nakıt 5 6 gb lede ıtem aldım 3 tane +1 hb . 4 tane +1ib. 5 tane ii. 4 tane raptor +1 . 3 tane shard +1.. ver hepsını +7 bastım ve sonra hepsını toplu bastım suankı basdıklarım +8 olsaydı +9 denerdım +9 olsaydı +10 denerdım +10 olsaydı +11 denerdım kesın yanardı 3kurusluk oyun ıcın zevkımı bozmam ben .. sizlkere bunları soylememın amacı sadece arkadas sım bana sen aptalmısın dedı ... bende esas aptla kım olduyunu gostermek ıstedım ... karar sızlerın
    |
    |

• Binbaşı
    1073 Mesaj
    bizim buralarda bi laf vardir sanada soyleyeyim
    ''kizim sana soyluyorum,gelinim sen isit''

simdi sen bize soyluyor gibisin.ama kendin biseyler yapmissin. kendi kendine yakiniyor gibisin:D

tabiki yakacagima goturup iki paket sigara parasida olsa satmak daha mantikli
    cunku elde sifir var demek baska bi olay
    elde bir var demek baska bi olay

bide su laflari artik birakin:
    onemli olan oyun degil
    onemli olan oyun parasi degil
    onemli olan item degil
    onemli olan gem degil
    bunu diyenlerinde 10m parasini al verme
    sabahtan aksama kadar oturur kufur floodu yapar sana
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: :BLooD:

bizim buralarda bi laf vardir sanada soyleyeyim
    ''kizim sana soyluyorum,gelinim sen isit''

simdi sen bize soyluyor gibisin.ama kendin biseyler yapmissin. kendi kendine yakiniyor gibisin:D

tabiki yakacagima goturup iki paket sigara parasida olsa satmak daha mantikli
    cunku elde sifir var demek baska bi olay
    elde bir var demek baska bi olay

bide su laflari artik birakin:
    onemli olan oyun degil
    onemli olan oyun parasi degil
    onemli olan item degil
    onemli olan gem degil
    bunu diyenlerinde 10m parasini al verme
    sabahtan aksama kadar oturur kufur floodu yapar sana

ben ıcımden gelenı yazıyorum suana kadar bu oyunu oynayanlara okadar yardım ettım maddı manevı anlamda sıf bana oyuna yenı basladım oyun nasıl oynanıyodıye cocuklara sıf 1 gun boyunca kac kısıye yardım ettım benım yasım 27 yardım ettıklerım ıse 10du .. ve bunun gıbı bı suru hıkaye 10m bırı alıp arkadan kufur edecek bırı olsam o kadar ıtemı yakmazdım arada 5 6 ay gecdı konuyu acmamın amacı sadece arkadaslımla polımıge gırmem o satarım dedı ben satmam basarım yakarım dedım ... lutfen konuyu ıyıcene okuyun ole cvp yazın.. ben oyuna baslerken 5 6 sene once bana cok kısı yardım ettı gunler boyunca kastı ogrettı ve suanda ko tanıstım bı cok arkadasımla yuzyuze kardes gıbı konusıyoruz ... benı oyundakı veletlerle karıstırmayın lutfen yada pazarda 10m bisey gorupde 8m den alırm ısıne gelıyosa dıyen kısılerlede ben 3 kurus mal ıcın kımsenın kalbını kırmamda kıramamda bana suan carını ver ben gırerım 1 cıonsuna bıle dokunmam benım cok arkadasım zamanında carlar hackledı bana ıdlerı verdı gır kankı su carları alak ıtemlerı dıye carlara gırdıklerımı hep uyardım dıkkat edın sızı hacklıyolardıye ... KONUYU IYICENE OKUYUN VERECEYINIZ CVP YA SATARIM YADA SATMAM YAKARIM ... GORDUYUM KADARI ILE BENLE AYNI DUSUNCEDE OLAN KISI YOK HERKEZ MADDI TARAFINA BAKIYO YAZIK WALLA bosuna dememısler bu oyunda babana bıle guvenmedıye sımdı anlıyorum
    |
    |

• Binbaşı
    1325 Mesaj
    Buradan buyrun.

http://translate.google.com.tr/?hl=tr&tab=wT#

Yazı yazarken arada bir klavyeye baksan çok iyi olur.

Bu arada birkaç kelime tanıdık gibi geldi. Oradan çıkardığım sonuca göre, oyunu bırakırken itemlerini yakmışsın. Arkadaş ta sana demiş ki "Ben olsam satardım." Sen de arkadaşına kapak hazırlamak için bu konuyu açmışsın. Herkesin de "Bende yakardım." demesini bekliyorsun ancak, bunlar kişisel görüşler. Genel geçer bir yargıya ulaşamazsın. Dolayısıyla sen de arkadaşın da kapak olmadınız.
    |
    |

• Yarbay
    4495 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: War Star

quote:

Orijinalden alıntı: by.hiz

merhabalar d.h üyelerı gece gece arkadaşla biraz muhabbet etdık ben eskiden carnac da kasıyodum lwl 62 warıorum vardı +8 avedon +7ds +7 shell set hafıftende takılarım ... oyuna basladıyımda ezık bı carımda 1gb param vardı onla tıcaret yapdım bu itemlerı dızdım bı zaman sonra canım sıkıldı carımı satılıya cıkardım fıyat olarak 200tl dusundum d.h konu acarak satılsın dıye konu acdım ozman gb 10tldı oyunda avedon ıse 40 45gb arasıydı fıyat olarak sadece avedon 200tl tutıyodu +7shell set +takılar +7ds +62 lwl car bankada 5gb nakıt olarka 200tl koymustum ama bı turlu satılmadı bende nasılsa zevkıme kastım carı 1gb ıle yola cıkdım okadar item yapdım satılmayıncada oyuncan cok canım sıkıldı bıdaha oynamak adına ıtemlerıme + bastım hepsı yandı ... arkadas yapdıyın salaklık dıo ben olsam sataldım fln dedı ve bu benım dusunceme katılmadı bu yuzden bu konuyu acdım nasılsa bu benım zevkım + basarımda yakarımda ıstersem tl cevırıp satalımda .... arkadas kımse senın yerınde olmaz o ıtemeler satar tl cevırırım dedı bense benım yerımde bu tarz yapacak kısın olduyunu soyledım oda 1000 kısı arasından bıtane cıkmaz dedı .....BENIM YERIMDE OLSAYDINIZ BU ITEMELRI SATIP TL CEVIRIP SATALMIYDINIZ YOKSA BU BENIM ZEVKIM BASARIMI HAYDAN GELDI HUYAMI GIDER DERDINIZ.. SAYGILARLA by.hiz

Gb 10 tl, Avedon 40 gb = Avedon 200 tl?? Bende olsam bende sataldım

|
    |

• Yüzbaşı
    776 Mesaj
    bende o itemler olsa

ne satardım ne yakardım

kullanırdım açıkcası
    |
    |
Bitcoin
Sohbet
Cancer Clinical Trials
SEO
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.