Şimdi Ara

SİLİNDİR KAPAK CONTASI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
33.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bir konu daha var araç motor freni eskisi kadar işlemiyor buda bir işaretmidir??
  • motor freni etkisinin azalması kompresyonun düşmesinden yani kompresyon kaçağından olabilir, tam emin olmamakla birlikte mantık olarak motor kapak contasında sızdırma varsa kompresyon kaybı oluşabilir ama burada şu soru akla geliyor radyatör sistemine kaçan piston sıkıştırma gücü, başka bir noktadan patlak verebilirmi? Radyatör peteği, borular, vs...
  • Dün baktım motor su eksiltmiş , ekledim.bu sabah yine aynı problemle çalıştı , marş basıyorum çalışıyor kendilinden duruyor , çalıştırıyorum 2 sn çalışıyor duryor , yine çalıştırıyorum çalışıyor 5 sn 200 devirde titriyor sonra 900 devire geçiyor sonrada hiç birşey olmamış gibi çalışmaya devam ediyor.olayın videosunuda çektim ama siteye koyamadım.

Bu araba galiba conta yaktı :(
  • selam arkadaslar benim opel astra 2001 1.7 var....bu son 3 aydir su eksiltiyor ortalama 2 haftada bir 1 litre su eksiltiyor ama haftalik yaptigim km 700-1000 arasi.....arabayi ustaya götürdügümde su pompasi bozulmus dedi su pompasini degistirdi ama sonuc yine ayni aradan iki hafta gecti yine ortalama 1 litre su eksilmis...tekrar ustaya götürdügümde normaldir dedi koydugum su normal suydu dedi buharlasmistir dedi sizce sorun ne olabilir....daha once goturdugum usta bana conta yakmis olabilir dedi ama conta yakmis bi arabayla 140-150 basamam ve harraret hic yok egsozda yogun beyaz duman yok su yok ve bu sekilde 10.000 bin km yaptim eger conta olmus olsaydi cirtlamasi cikardi ......bilgilerinize ihtiyacim var
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.