Şimdi Ara

silindi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
8
Favori
22.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olabilirde olmayabilirde... Bu kişinin bakış açısına göre değişir aslında... Ama bende pek olmuyo(birde yalnızsan ister istemez çekim oluyo). Saygılar.
  • benımde 4-5 yıllık bi kankam vardi herseyi paylaşiyorduk genelde o biraz dertliydi hep erkek arkadaş problemi vardi.
    tabii 2 farkli cinsin olaya bakışı önemli. bazen insanlar duygusal bunalima girince en yakınındaki kankam veya kardeşim dedigi insana aşık olabiliyor veya bi an öyle hissediyor , ama ondan sonra %90 arkadaşlık kankalik biter.
  • kanka kelimesini de hiç sevmem zaten
  • Olmaz olamaz....
  • quote:

Orijinalden alıntı: lanetlispyder98

Ooooo benim 2 tane 3 senelik kız kankam var.Hiç birşey olmadı aramızda.Tabi birini saymaz isek.

+1905 tanesini saymazsak demi
  • quote:

Orijinalden alıntı: adlem

quote:

Orijinalden alıntı: mico82

http://www.vidivodo.com/283317/sprite-acimasiz-gercekler

bu video gayet güzel açıklıyor

bnmde vardı bitane kardeşim çok güzel geçinirdik hep birbirimizi kıskanırdık şimdi öyle bi arkadaşım yok

süper video

Oha çok süpermiş video. Ama itirazım var arkadaş!

• sıradan bir kız arkadaş elbette olur ama iş kibarca asılmaya gelince ganka muhabbeti başlar
  • Buradan anladığımız kadarıyla çoğu arkadaşın beyni boxerının içinde bulunuyor.
  • kızın gideri varsa , erkeğin hormonları normalse bal gibi olmaz arkadaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: strong.

tabı kı de olabılır ıkı tarafda bırbırınden o sekılde bır elektrık almıyorsa tabı kı kanka olabılır

Tabiki de olabilir. Ancak şu şartlarda: Kız çok güzel değilse yada sen yakışıklı değilsen. O zaman olabilir elbette. Saygılar.
  • Olamaz.
  • Gayet de olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lee-on!

Bir gün elbet kazık yersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: _TimmA_

Gayet de olur.

Birçok ortak yönünün bulunduğu, çok iyi anlaştığın, senin dertlerini dinleyen, dertlerini dinlediğin, devamlı yakınında bulunan güzel bir kıza yakınlık duymaman için bi gerekçe gösterir misin bana?? Nasıl olacakta hiçbir şey hissetmiceksin? Yada hissedeksin salağa yatıp, hissettiklerini kalbine gömeceksin. Birini seç.

• Yani yıllardır tartışılır.Kızla erkekten kanka olur mu olmaz mı?Yüzyıllardır tartışılıyo tartışlıcak
    Ben hangi kıza sorduysam olur dedi.Ama gelelim bize bizde bizde durum farklı cinsellikten etkinlenmemiz kızlardan 9 kat daha fazlaymış erkekler 8 saniyede bir seksi düşünüyomuş birsürü şey var.Yani sonuçta kankamız olan kızın seksi olmaması lazım yoksa aşk olmasa bile araya cinsellik girer üzgünüm
    Ben bu konuda çok düşündüm güvenin bana(Bu arada benimde kız bi kankam var ve seksi diil)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cucucucu44 -- 9 Ağustos 2010; 1:04:24 >

• Olmaz kardeşim. Olamaz. Doğamız gereği zaten yok böyle bi şey. Eğer erkeksen ve bi kıza "en iyi arkadaşım" diyorsan, külliyen yalandır. Ha tabii ki kız arkadaşların olur. Bunlar kızlar için de geçerli. Ama şu "kanka" diye nitelendirdiğiniz ilişki olmaz.

Sevgili nedir abi?
    Sevgili; derdini dinleyen, derdini dinlediğin, birlikte vakit geçirmekten zevk aldığın, bir çok ortak yönün bulunan, çok iyi anlaştığın biridir.

Peki karşı cinste bi insana kanka demek için hangi özellikler gerekir?
    Derdini dinlemelil, derdini paylaşmalı, birlikte vakit geçirilmeli, bir çok ortak yön bulunmalı, çok iyi anlaşılmalı.

Eğer bu maddelerden birisi eksikse, birbirinize "kanka" demezsiniz zaten. Eğer bu maddelerin hepsi tamsa, birbirinize "sevgilim" demekten korkan iki ahmaktan başka bir şey değilsinizdir.

Ben bu hataya düştüm abi. Erkeğe kızdan, kıza erkekten dost olmaz. Bunu bilir, bunu söylerim.

Sevgiliyle kankanın farkını cinsellik sanan aptallara sesleniyorum. Bi insanla cinsel ilişki kurmak için ona "sevgilim" demeyin. Sevgilim kelimesinin anlamı ardına saklanıp insanlarla ilişki kurmayın. Bi kızı istiyorsan abi "sevgili olalımda, gerisi kolay" düşüncesini çıkar aklından. "Sevgilim" kelimesi ardında yatan derin anlamı ayağa düşürmekten vazgeçin.

Dipnot1: Kanka kelimesinden nefret ediyorum. "Dost" demek daha mantıklı geliyor. Bu yüzden genelde kanka kelimesi tırnak içerisinde.
    Dipnot2: Sevgili kelimesiyle bi derdim yok. Tırnak içine alma amacım vurgu yapmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iron Maiden -- 9 Ağustos 2010; 1:42:40 >

• Sonra ''biz kanka değil miydik ? ''
  • Kanka ayağı döt ayağı
  • Zor.
  • 4 yıldır kız kankam var, beni kıskanır, sevdiğini söyler.Birtanem falan filan der. Aynı sekilde bende. Herseyimi paylaşırım. Oda aynen. Bazen elimi tutar canım sıkkın olunca, sarılır üzülme der. Çok iyi gelir bana. Sevgilim onun 8 yıllık arkadasiydi. Ayrılınca bana bir saat sarıldı tabii ben ağlıyorum. Bir saat boyunca ağladıktan sonra hayatımda boyle biri var, yalnız değilim dedim. O andan beri dahada yakiniz. Ask aslında boyle birsey. hiçbir şey beklememek. Onu bir sevgili olarak görmüyorum. Cikmiyoruzda. O anlamda asık da değilim fakat çok sevdiğim bir kardesim. Ömür boyu yanımda olur inşallah. Yani kısacası kızdan kardes olur. Hemse öyle bir olur ki, tek kardesim olsun o olsun dersin. Ama boyle bir sağlam kız ve kardeşlik kurmak çok zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unreminical -- 9 Ağustos 2010; 2:17:39 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.