Şimdi Ara

silindi (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
8
Favori
22.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kanka kelimesini kullanacak kadar yakın değil de yakın arkadaş olabilir.
    Ben kanka diyebileceğim insanla kız arkadaşlarımla konuşamayacağım şeyleri konuşuyorum o açıdan.
  • oluyor neden olmasın
  • eskiden vardı , süper oluyordu
  • İnsanlara göre değişir oluyor ama benim kardeşim gibi sevdigim bi kaçtane kız arkadasım var
  • aklın fikrin sürekli aşağıdaysa olmaz benim 2-3 tane var bu durumda kanka muhabbeti yaptığım kız arkadaşım ve her konuyu rahatlıkla konuşabiliyoruz ne o bana sarkıyor nede ben ona düşünceler önemli
  • ben bir hayatımda 2 kızı sizin kanka diyeceğiniz seviyede sevdim birinden hoşlanmaya başladım ve uzun sayılabilecek bir süre birliktelik yaşadık ve bitince tüm ilişki koptu. 2. si ise benden hoşlanmaya başladı, bunu öğrenmemden itibaren de eskisi gibi değil ilişkimiz. ben bir kızla çok yakın arkadaş olamadım. o nedenle olmaz gibi geliyor.
  • Küçükken oluyordu saf düşüncelerle , büyüdükçe azalır :D
  • mümkün değil erkeksi duygular baş gösteriyo...
  • olur abi. çok zor olsa da olur. çünkü insan yapısı gereği sevmek sevilmek ister ama iyi düşünmesi gereken şey ne tür bir sevgiye ihtiyaç duyduğudur bence. bu konuyu derinleştirmek istemiyorum umarım boş konuşmamışımdır
  • Olur arkadaşlar olmaz demeyin benim kuzenin var 3 senedir kankalar ama yakında evlenirler ikiside kanka ayağına birbirini seviyor resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mc_Leopard

Olur arkadaşlar olmaz demeyin benim kuzenin var 3 senedir kankalar ama yakında evlenirler ikiside kanka ayağına birbirini seviyor resmen.

gecenin bu saatinde belki de bu kadar komik olmayan bi cümleye kahkahalarla güldüm ve hala gülmekten yazamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: taffijun

quote:

Olur arkadaşlar olmaz demeyin benim kuzenin var 3 senedir kankalar ama yakında evlenirler ikiside kanka ayağına birbirini seviyor resmen.

gecenin bu saatinde belki de bu kadar komik olmayan bi cümleye kahkahalarla güldüm ve hala gülmekten yazamıyorum

sen birde durumu bilsen gülmekden gidersin . Ikiside sevmedikleri kişilerle çıkıyor hatta kız olmayan kişilerle çıkıyor felan yaw :)
  • olur,oldu,olabilir hiçbir sakınca yok.Sen kötü düşünmezsen niye olmasın.

quote:

olur ..

şöyle birşeyde var "bir dişi ve bir erkeği bir odaya kapatsan er yada geç düzüşeceklerdir"

hadi bakalım çık işin içinden

bence cinsellik bir ihtiyaçtır her insanda olduğu gibi.Onlar da elindeki imkanı kullanacaklardır.
  • Şu yaşıma kadar hiç kız kanka edinemedim desem yeridir.Hangi kızla yakınlaşsam sonunda duygu veya hormon patlaması yaşadık
  • Çok zor...
  • kız çirkin erkek yakışızsız olursa olur
  • E o "kankalı" insanlar yetişkinse olur. Ergenlik dönemindeki insanların amacı bellidir.
  • benimde birkaç tane var
    biri beni seviyordu
    diğeride yakışıklı buluyordu/hala buluyor
    bence gayet güzel olur
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: taffijun

quote:

sen birde durumu bilsen gülmekden gidersin . Ikiside sevmedikleri kişilerle çıkıyor hatta kız olmayan kişilerle çıkıyor felan yaw :)

Yoksam o bir gay mi ha kardeş ?
  • Gayette olur arkadaşlar. Eğer nefsinize, iradenize hakim olabiliyosanız çok çok rahat olur. 2 yıldır sevgilimden öteyim onunla. Uyurken beraber yatarız (tabi mesaj, hâyal ürünü) her gece seviyorum seni der vs. Ama hiç bir zaman için ben ona birşey hissetmedim. O da öyle. Onun sevgilisi olduğunda ilk ben destek oldum, benim olduğunda haberi yoktu ama ayrıldığımda bir ton kızdı niye ayrıldın diye...

Kısacası iki taraf da iradesine hakim olursa, imkansız değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peyloride -- 9 Ağustos 2010; 3:05:29 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.