Şimdi Ara

Silin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 İ5 4690 4. Nesil İşlemci + Gtx 960 4Gb Ekran Kartı + Msı H81m - Pro Vd Anakart + HyperX Fury 8Gb Ram
    selamlar arkadaşlar. sistemimdeki parçaları satmak istiyorum (KASA, HARDDİSK VE PSU YOKTUR!). çok fazla oyunlarla haşır neşir olmadım. parçaların fazla yorulmadığını düşünüyorum. sorunsuz çalışmaktalar. parçaların ram hariç kutuları tamdır. malesef faturalarını fişlerini koyduğum poşeti bulamadım. parça olarak satabilirim ama birkaç gün toplu olarak satacağım eğer satılmaz ise tek tek satabilirim. 4 parçanın piyasa fiyatlarını baz alarak araştırdım ve fiyat olarak toplu alacak arkadaşlara 1800tl düşünüyorum. takas olmaz malesef.

İşlemci: Intel Core i5 4690 Soket 1150 3.5GHz 6MB Önbellek 22nm (800tl - kutu ve içeriği duruyor.)
    Ekran kartı: EVGA GeForce GTX 960 4GB FTW GAMING ACX 2.0+ (700tl - kutu ve içeriği duruyor.)
    Ram: Kingston HyperX Fury Blue 8GB 1600MHz DDR3 (250tl - kutu ve içeriği yoktur .)
    Anakart: MSI H81M PRO-VD Intel H81 Soket 1150 DDR3 1600MHz USB 3.0 DVI&VGA (280tl - kutu ve içeriği duruyor.)
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1800 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Ceva Lojistik İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.