Şimdi Ara

Silicon Valley benzeri dizi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
2.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu tarz diziler arıyorum.

• The It Crowd, daha az teknoloji ama daha komik Community, Silicon Valley'e benzemese de çok iyi komedi dizisidir,bence en iyisi. Ve yine HBO'nun Extras, Eastbound & Down, Entourage sağlam komedi dizilerinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WISDOM -- 17 Mayıs 2015; 2:08:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam hepsine bakacağım.
  • Sanırım aradığınız şey teknoloji şuana kadar bir çok dizi bitirdim ama Silicon Valley gibisi ilk sanırım, bugün onun gibi bir dizi ararken Mr. Robot adında bir dizi buldum.

Dizi gerçekten güzel fakat tarzı komedi değil eğer aradığınız şey teknoloji değil de komediyse hiç bulaşmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: menesozun

Sanırım aradığınız şey teknoloji şuana kadar bir çok dizi bitirdim ama Silicon Valley gibisi ilk sanırım, bugün onun gibi bir dizi ararken Mr. Robot adında bir dizi buldum.

Dizi gerçekten güzel fakat tarzı komedi değil eğer aradığınız şey teknoloji değil de komediyse hiç bulaşmayın.

Hocam teknoloji,bilgisayar konulu diziler arıyorum.Komedi olup olmaması önemli değil.
  • +1.teknoloji ve yazılımlarla alakalı bir dizi arıyorm bende.
  • emrekaragol1994 E kullanıcısına yanıt
    O zaman dediğim diziye bir bakın derim, yeni başlamış bir dizi fakat teknoloji, bilgisayar, siber korsanlık arıyorsanız aradığınız dizi olacak.
  • Çok teşekkürler hocam en kısa zamanda bakacağım.
  • Halt and Catch Fire'a da bir bakın arkadaşlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam onuda forumda gördüm 1-2 hafta önce izlemeye başladım.Bence mükemmel bir dizi,teşekkürler tavsiyelerin için.
    çok teşekkür ettim.konusuna baktım enine boyuna istediğim dizi
  • Mr.robot bugün izledim.Aradığın dizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bu tarz dizi arıyorum hacker konulu ve günümüzde geçen silicon valley 2 günde bitirdim ve i robot yeni başlıyormuş onu gördüm ve hemen ilk bölümü 2 defa izledim çok süper bir dizi geliyor 2.bölümü sabırzılıkla bekliyorum.bu tarzda başka dizi varmı bilediğimiz gözden kaçan. yukarıda tavsiye edilenlere baktım bir tanesi hacker konulu ama 90 larda geçiyor o yüzden sarmadı.
  • Oluruna Bırak! kullanıcısına yanıt
    ne alakası var iki dizinin içinde bilgisayar geçiyo dimi ondan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 21 Mayıs 2016; 20:19:40 >
  • mr. robot tam istediğin gibi.
  • Person Of Interest

• Black mirror. Bir bak

• güncel beyler yok mu bilgisayar teknolojisi + start up vs diziler
  • asdasdqwertyveyaalxyvance A kullanıcısına yanıt
    Yazılanlar harici maalesef yok ama şöyle bir liste var filmleri de koymuşlar, bir bakın isterseniz.
    https://www.cbinsights.com/research/best-movies-tv-shows-startups/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.