Şimdi Ara

Silicon Valley (2014-) HBO | 6. Sezon Başladı (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
616
Cevap
19
Favori
20.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Erlich diziden ayrıldıktan sonra komiklik anlamında bir düşme yaşandığı kesin.
  • Sezon finali ve genel olarak bu sezon hakkinda

Güzel bitti ama genel olarak bu sezon öyle kıran kırana bir mücadele olmadı kontrol bir bizimkilere bir karşı tarafa geçti. Özellikle Jared'in sert tavırları arkadaşları ve onlarla olan hikayeleri çok komikti bence. Jared'in kendisine hiç uymayan bir geçmişi olması beni çok güldürüyor

Monica ile Richard arasında ufaktan bir seyler olmasını beklerdim sinyalleri verilmişti çünkü ama olmadi.

Gavin Belson önümüzdeki sezon ne yapacak acaba bekleyip göreceğiz adam yine kaybetti

Jian Yang geri geliyor gibi seviyorum ben zaten iyi oldu. Özellikle Erlich ile yaptığı telefon konuşmaları cok guzeldi

Dinesh ve Gilfoyle ayniydi zaten daha az surtustuler ama bu sezon.

Genel olarak güzel ama kısa bir sezon izledik. Seneye görüşmek üzere

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sezon bitti mi ? 10 bölüm değil miydi ya..
  • Diğer sezonlar gibi bu sezonun da 10 bölümden oluşacağını düşündüğüm için bölüm bittiğinde "Sezon finali gibi bölüm demiştim", meğerse gerçekten de sezon finaliymiş. Keşke sezonu 10 bölüme uzatsalardı.

Gavin Belson yine kaybetti, Richard şirketi elinde tutmayı başardı.

Dizi başladığından beri belki de ilk kez Richard ve ekibinin önünün açık olduğu, işlerin yolunda gittiği bir sezon finali oldu. Monica da bir anlamda ekibe dahil oldu, dizi boyunca biraz arka planda kalmıştı.

Jared ile bitirelim... "How would you like to die today, motherfu.ker?"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercann35 -- 14 Mayıs 2018; 18:34:20 >

• o dans nedir ya

sonunda bir sezon finalinde yüzleri güldü yav

HOW WOULD YOU LIKE TO DIE TODAY MOTHER...
    jared o nasıl tepki ya

he's a racist and a witch.
    I'm not a witch

• JaredYalnız çok güzel bitti be. Final olsa gıkım çıkmaz, o derece iyiydi.

Yeni ofise girince şu sahne geldi aklıma.
  • bilmiyordum sezon finali olduğunu

güzel bölümdü, böyle mutlu sonla bitmemişti sanırım daha önce
  • Böyle mutlu son ike bitirdiklerine göre bir sonraki sezonun başında başlarına aşır kötü gelmiş bir halde başlatırlar. Amaçları sırf twist yapmak zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• On numara sezondu yine, çok güzel bitti. Ulan seviyorum bu diziyi ya.
  • O kadar temiz iş ki şu dizi 30 dakikalığına hayatın tüm boktanlığından çekti aldı beni birde erlich olsa şimdi aahh erlich bachman nerelerdesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir dizide bütün oyuncular mı iyi iş çıkarır arkadaş. Sanırım bu senaryodan kaynaklanıyor.

Karakter olarak Richard, Gilfoyle, Dinesh, Bighetti, Jared, Gavin'den tutun da en yan karakterlere bile çok gülüyorum. (Hepsini tek tek yazamayacağım) Erlich'in ayrılması biraz üzdü tabi ama dizi hala iyi seviyede bence. Yani bütün günün yorgunluğunu alıyor insanın yüzüne bir gülümseme yerleştiriyor.

İlk izlerken sezon finali olduğunu anlayamamıştım sonradan görünce çok üzüldüm.

Bitmesini istemediğim diziler arasında bir Supernatural var bir de bu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Son bölümden sonra Jian Yang-Gilfoyle atışmalarını Erlich'in boşluğunu doldurmaları için yapıldığını hissettim.
  • oha, herkes gibi ben de sezon finali olduğunu bilmiyordum

nsa göndermesi güzeldi

• Benim gibi altyazıyı bekleyenler için yazayım, 6. bölümün altyazısını da yüklemişler. Bırakmazlarsa 1-2 güne tamamlanır sanırım sezon.
  • diziyi pek izleyen yok galiba :) ama ben severek takip ediyorum,tabiki bazı yerlerde sıkılıp ileri aldıgım oluyor ama,5*8 süperdi birde bu haloo box 2 box 3 hangi firmaya gönderme acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHBSC55 -- 27 Temmuz 2018; 23:5:29 >
  • Bende yeni basladim ilk 2 sezonu yedim hemen super dizi Erlich karakteri zaten cok yetenekli komedyen. Adami gencken carpoolers isimli dizide ilk kesfetmistim. 1. bolum 6 bolum su ana kadar en cok guldugum bolum olmustu

5 sezonu bitirince tum konuyu okuyacagim.
  • 6. sezon final olacak

• kötü de olsa izlenirdi bence dizi niye bitiriyorlar acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

6. sezon final olacak
    Allah Allah ne zaman yayınlanacakmış hocam

• WISDOM kullanıcısına yanıt
    Daha ne işleyebilirler ki dizi de ? iki kere izleyip çok sevmeme rağmen bazen çok kısır döngüye giriyordu. tadında bırakmaları güzel oldu. ama üzüldüm baya bitecek olamasına.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.