Şimdi Ara

Silicon Valley (2014-) HBO | 6. Sezon Başladı (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
616
Cevap
19
Favori
20.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Toplumda eskiden gayler nasıl görülüyorsa şimdi dindarlar da öyle gözüküyor gibi birşey yapmışlar işte.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolganaber

Toplumda eskiden gayler nasıl görülüyorsa şimdi dindarlar da öyle gözüküyor gibi birşey yapmışlar işte.
    Hiç gerek yok böyle şeylere, komik değil ilginç hiç değil.
  • Sezon yarılandı ortalarda Türkçe altyazı hazırlayan yok hala.

• westworld özel bölümdü galiba

gilfoyle'un jared'e tepkisi

Silicon Valley (2014-) HBO | 6. Sezon Başladı

• WISDOM kullanıcısına yanıt

• twitter'da gördüm linki kopyaladım editlicektim ahahhaha
  • Bu sezonki en iyi bölümdü. Uzun zamandır böyle gülmemiştim. Şu Box'ın tam olarak ne işe yaradığını bilen var mı?
  • Veri depolama.
    http://www.hooli.xyz

• Alt yazısı neden hiç bir yerde yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s05e06

gilfoyle ve danesh bi araya geldiler, artık ortak düşmanlari var

dizide bahsi geçen fiona robot, gerçek versiyonu sophia

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sonunda, berbat başlangıcından sonra dizi eski rayına döndü.
  • Dinesh ile Giyfoyle'un kapışları her zaman bölümü harika yapar ama bunlara Jared, Jian Yang bir de + olarak Fiona eklenince muhteşem bölüm olmuş ya. Harikaydı.
  • Son zamanların en iyi bölümüydü..
  • Erlick gittikten sonra dizi hiç keyif vermiyor. O evdeki konuşmaları gözüm arıyor. Neden böyle oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: first of the gang to die

Bu mesaj silindi.
    Dinesh'ın Ceo olduğu bir bölüm vardı. O bölümden sonra itici geldi. Bende ısınamadım.
  • Dizi çevrilmeye başlanmış, şuan ilk bölümün alt yazısı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05C9F9077

Dinesh'ın Ceo olduğu bir bölüm vardı. O bölümden sonra itici geldi. Bende ısınamadım.

Alıntıları Göster
    adam aslında normal hayatında da itici. 1-2 tv showunda denk geldim. resmen orta doğulu sonradan görmeliği var adamda. dizide de kendisini yansıtıyor gibi geliyor.
  • 5x1'den sonra altyazı gelmiyor diye dizi sitelerine bulaşmak istemedim. Çevirilmeye başlanması iyi olmuş.
    Bu ünlü dizilerdeki Asya'lı aktörler arasında en sempatik bulduğum Aziz Ansari. Onu da harcamaya çalıştılar

• Bence olacak olan;

Gavin Belson ve Richard birleşecek.
  • Ben anlamıyorum madem diziyi çevirmeyeceksin hiç işe girişme. Ne diye zaman yiyorsun? Çeviren arkadaş belli ki biraz meşgul bir isim, merak eden isminden kim olduğuna bakabilir. Anlıyoruz, eyvallah ama ne diye el atıp yarıda bırakıyorsun.

Dizinin önceki sezonlarını çeviren oyuncaltotte denen arkadaş zamanında magicians'ın 1.sezon son bölümü çevirmemişti. Haftalar sonra hatalarla dolu bir çeviri yayınladı başka bir arkadaş izlemedim kendisine twitterdan yazdım, çevireceğini ama 1-2 hafta sürebileceğini söylemişti. Sonuç ise çevrilmedi. Hatta 2.sezon başladığında hala 1.sezon finalinin altyazısı yoktu.

Şimdi aynı uğursuzluk devam ediyor, aynı arkadaşın çevirdiği dizi 2 sezondur farklı isimler tarafından çeviriliyor. Çeviren arkadaşta ihmarkarlığın dibini yapıyor.Çevirmeyeceksen hiç girişme arkadaş oldukça güzel bir dizi başka çevirmen bulunur.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.