Şimdi Ara

Silent Hunter 5 (Çıktı) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
1
Favori
42.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2. capsdeki deniz modellemesi enfes görülüyor, umarım deniz suyunun denizaltının içine girdiği sahneleri de görürüz bu oyunda.Ubisofttan güzel bir oyun bekliyoruz, orjinalini alıcam eğer bu temennilerimiz gerçekleşirse
  • yeni görüntüler geldi arkadaşlar
     Silent Hunter 5 (Çıktı)

Silent Hunter 5 (Çıktı)

Silent Hunter 5 (Çıktı)

Silent Hunter 5 (Çıktı)

• @serci07 Çok güzel SS'ler
  • Sabır gerektiren bir oyun öyle sürekli aksiyon yok, arcade severlerin hoşuna gitmeyecektir yani.
  • http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/1121062387/m/8021033587

Burada oyunu geliştirenler öneri alıyor, yukarıda sıraladığımız önerileri dile getirebiliriz direkt muhattaplarına.
  • yeni resimler için teşekkürler. enfes görünüyor.
  • silent hunter 3 daha çok zevk vermişti bana şahsen 4 o kadar hoşuma gitmedi
  • oynadıgım en guzel oyunlardan bırı sh4 duruyor halen oynamak ıstıyen varsa multı oynıyalım yaw saldıralım co-op :d
  • Açıkçası son resimlerdeki grafikler pek hoşuma gitmedi. Silent hunter 4 grafiklerinin üzerine pek birşey koyamamış gibi duruyor. Denizin daha gerçekçi görünmesi bu oyunda çok önemli.Umarım ileride daha iyi grafikler görürüz.
  • Benim oyundan istediğim tek şey kapsamlı bir "Manual Targeting System" rehberi o kadar. Sadece periskobu gemiye çevirip, kırmızı düğmeye basmak o kadar bayat geliyor ki bana. Silent Hunter 4'de çözümüştüm sistemi inceden ama yine de her durumda atış yapamıyordum ve çok ıskalıyordum. Bir de bilgisayar bozuldu araya zaman girince unuttum gitti.

Yoksa elle atış yapmanın keyfi hiçbirşeyde yok. Gerçekten kaptan olduğunu hissediyorsun yani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 88mm FlaK 36

Benim oyundan istediğim tek şey kapsamlı bir "Manual Targeting System" rehberi o kadar. Sadece periskobu gemiye çevirip, kırmızı düğmeye basmak o kadar bayat geliyor ki bana. Silent Hunter 4'de çözümüştüm sistemi inceden ama yine de her durumda atış yapamıyordum ve çok ıskalıyordum. Bir de bilgisayar bozuldu araya zaman girince unuttum gitti.

Yoksa elle atış yapmanın keyfi hiçbirşeyde yok. Gerçekten kaptan olduğunu hissediyorsun yani...

çok doğru katılıyorum. manual target olmadan çocuk oyunu gibi oluyor oyun.
  • çıkış tarihi bellimi?
  • yeni görseller geldi arkadaşlar.
     Silent Hunter 5 (Çıktı)

Silent Hunter 5 (Çıktı)

Silent Hunter 5 (Çıktı)

Silent Hunter 5 (Çıktı)

Silent Hunter 5 (Çıktı)

Silent Hunter 5 (Çıktı)

Silent Hunter 5 (Çıktı)

Silent Hunter 5 (Çıktı)

Silent Hunter 5 (Çıktı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serci07 -- 12 Aralık 2009; 16:04:12 >

• SH5'in 3D motoru sunum videosu yayınlandı:

http://videos.uk.ubi.com/index.php?video=9w40cuh7

Az kaldı, 2010'un başında geliyor!
  • resimler müthiş gerçekten. anlaşılan uykusuz geceler bizi bekliyor..
  • Okyanusta giderken köpek balığı, balina, vatoz yada sürü halinde dolanan küçük balıklara raslasak hoş görüntüler olur bizi daha çok havaya sokar inş olur böyle birşey. Eğer bu oyunda olmazsa ilerdeki oyunlara koysunlar yav
  • videoyu izledim. 3d motorunda gariplikler var. gemiler limanda demirli ama yol alır gibi önlerinde su sıçrıyor :D umarım düzeltirler. gece gündüz geçişlerini güzel yapmışlar. ayrıca yağmurlun etkileşimide güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque
    *Denizaltının tüm bölmelerinde üç boyutlu gezebilme imkanı

Esas beklentidir.. Odun gibi olmasın da denizaltı, gerekirse torpidoları oltayla yollarız.
  • 5. oyunun grafik mükemmel bir şekilde iyileştirilmiş. Ben şahsen çok beğendim, hadi hayırlısı bakalım 5. oyunu bekliyoruz . . .
  • Süper oyun olacak...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.