Şimdi Ara

Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific (ÇIKTI) (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
443
Cevap
0
Favori
47.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar aranızda sh4 ün cold war mode'unu oynamış olan varsa bana yardım edebilir mi ?
  • Arkadaşlar bu oyunla daha yeni uğraşmaya başladım oynamaya çalışıyorum fakat çok ayrıntı var forumlardaki kesik kesik bilgiler haricinde ayrıntılı bilgi verecek yada yönlendirecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler
  • vay be zaman geçiyor, 2 yıl oldu foruma girmeyeli :)
    Ne muhabbetler yapmıştık oyunla ilgili başta oysa ki..

Durum şundan ibaret, sh3 bitmiştir, sh4 çıkmıştır, hoplaya zıplaya gemiye binilmiştir ama gel gör ki -kusura bakılmasın- grafik harici herşey rezillik..

Neyse, biz u-boat için baş koyduk bu yola diyerekten sh-3 tekrar yüklendi ve Lock-On FC'ye kadar 2 kez tekrar bitirildi :):)

Evrim teorisi gerçektir belki, eskiden anfibik yaşarken 1 yıldır uçuyoruz artık :D {şaka tabi}
  • sh3 daha güzel. bir de gwx mod 3.0 yükledinmi oyundaki zevk iki katına çıkıyor. seriyi takip edenlere kesinlikle tavsiye ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sanaleleman

Arkadaşlar bu oyunla daha yeni uğraşmaya başladım oynamaya çalışıyorum fakat çok ayrıntı var forumlardaki kesik kesik bilgiler haricinde ayrıntılı bilgi verecek yada yönlendirecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

şu adreste kullanım kılavuzu var. bi bak derim:

http://tr.diplodocs.com/kullamin-kilavuzu-kilavuzlar/GAMES%20PC/SILENT%20HUNTER%204%20-%20WOLVES%20OF%20THE%20PACIFIC-_E

• ya biraz denizci gibi düşünün. oyunu oynarken. subsim.com da bazı modları var. bakmanızı tavsiye ederim. mesela yapım aşamasında motor dairesi falan gibi.
  • acaba bu oyunun 5.si ne zaman çıkacak.
  • Geçen enemy below'u izledikten sonra 2. dünya savaşı ve deniz altı damarım kabardı ,SH3'ü bayağı oynamıştım zamanında ama SH4 bugüne nasip oldu.

Buda u-boatum ama tabi oyunu bu bebekle oynarsanız zevk vermediği için sadece görüntü almak için kullandım.

http://www.youtube.com/watch?v=aMYijZYYusU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recep.34 -- 6 Ağustos 2009; 22:42:37 >
  • Merhana arkadaşlar bu oyunu yeni yeni çözüyorum ve soracağım bazı sorular var..

1Oyunu en zevkli şekilde oynamak için hangi seçeneği açmak lazım;war petrol?u-boat camping?vs vs
    2Görevimizin ne olduğunu haritada bulunan yıldız işaretindenmi anlıyoruz?Veya nasıl anlıyoruz?
    3Deniz altında veya üstündeyken kesinlikle radar çalışmıyor.
    4Aldığım hasar sonucu dizel motorlarım hasar gördü tamir işlemi nasıl gerçekleştiriliyor?

Cevaplarsanız çok teşşekür ederim..Hayırlı ramazanlar.
  • Bende oyuna başladım denizaltımda yakıt bitti okyanusun ortasında kaldım bu yakıt sorununu nasıl çözebiliriz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maverick__09

Aranızda Battlestations : Pasific oyununu bekleyen varmı==?

Bu tarz bir oyun ama bu oyunda savaş uçakları savaş gemileri ve Rifle oluyoruz.

oyun çıktı beklendiği kadar varmış 10/9
  • sh5 çıksada artık satıhda sessiz sessiz avımızı beklesek :)
  • arkadaşlar oyunda bi bölüm var bilmem ne denizinde yada şu ada dan uzak kol gezin veya devriye gez gibi bi üzerinde dürbün olan bi yıldız . ama o ilk bölümdeki foto çekme bölümü değil sanırım 3. olması lazım bu kol gezin diyo adım adım gezdim yok uçak geliyo arada bi sallıyo gidiyo bende diğer gemilere sataşıyorum ama bölüm bi türlü geçilmiyo yardımcı olurmusunuz...
  • Arkadaşlar birşey soracağım,
    ben oyunu kurdum. Gayet normal bir şekilde açıldı. Sonra dedim ki şu patchlerden ben de kurayım. İnternet sitesinden patch 1.1 indirdim.
    Sonra yükledim. Oyunu çalıştırmaya kalkınca şöyle bir hata verdi :
    "Exception Processing Message c0000139 Parameters 16d710 17dfb0 75b4bf7c 75b4bf7c"

artık oyunu oynayamıyorum. Patch'i de silemiyorum. Ne yapmalıyım. Niye böyle oldu? patch kuranlar yardım edebilir mi??
    Acilen bekliyorum.
  • 2 mart 2010 diyorlar çıkış tarihi ama gecikebilir de
  • Arkadaşlar bu slient hunter 4 te gemiler derinliğe fazla dayanaklı değil.Ben SH3'te 150 metrede bataryam bitene kadar hiç sorun olmadan ilerliyordum.Fakat burada 70-80 den sonra güme gidiyor denizaltıları sebebi nedir ?
  • amerikan denizaltılarının karakterisliği öyle sanırım. u boat missionda öyle bisorun görmedim.
  • arkadaşlar modları nasıl yükleyeceğiz. yardımcı olabilecek varmı.
  • Arkadaşlar SH3 yada SH4 'ü TUNNGLE dan oynayan var mı?
    Var ise;
    Hangi yamalarla yada modlarla oynuyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtesGunes -- 15 Aralık 2010; 19:06:31 >
  • Online savaşmak isteyen var mı :) ?
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.