Şimdi Ara

Silent Hills (Ps5 Ana Konu) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
7
Favori
15.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Venomstr

Resident Evil 7 ve Outlast.

Alıntıları Göster
    resident evil 7 gold edition aldım. ona bakim biraz
  • nxplay kullanıcısına yanıt
    Kojima geliştirdi fox engine motorunu konamide kaldı ama geliştiren ekip kojima productions a geçince bilgilerini horizon zero dawn ı yapan guerilla games in oyun motoru decimayı geliştirmekte kullanıyorlar. Death stranding daha gerçekçi olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nxplay kullanıcısına yanıt
    Şu an açık dünyada Horizon motorunun üstüne yok, adamlar sanat eseri yapmış adeta. Kojima neler yapacak bu teknoloji ile merakla bekliyoruz.

https://youtu.be/tZYcS8_XSkI

• Gönül istiyor ki silent hill 2 remake'i ölmeden yeni teknolojilerle bir kez daha görelim.Sonra hayat birden güzelleşse çiçekler açsa kelebekler uçsa.... Ancak konami şuan göt büyütmekle meşgul nefretimsin konami Allah seni bildiği gibi yapsın konami inşallah yaptığın o pachinko makineleri bozulur da tamir edemezsin konami.....Ulan 3 ayda bir bakıyorum hevesle silent hill yeni oyun haberi alırım diye(redditlere carta curta) yıllar geçti tık yok.Bıktım usandım artık.Ulan olsa ne güzel olurdu beeeee eski ses sanatçıları olacak ama hd collection mudur ne zıkkımsa onuda yeni ses sanatçılarıyla bok ettiler. Guy cihi,monica morganlı olacak misss........(çok yaşlanmadılar diye düşünüyorum sadece ses sanatçısı olarak kalırlar vücut dublörü olarak başkası olabilir; hoş konami zaten hiçbir zaman yapmayacağı için yaşında bir önemi yok)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victor zsasz -- 1 Haziran 2019; 4:30:44 >
  • victor zsasz kullanıcısına yanıt
    Silent Hill’deki harita sisteminde giremediğimiz kapılara kırmızı renk çarpı işareti koyardı. Bu şekilde haritayı tamamlardık. Nedense çok hoşuma giderdi bu özellik

• Silent Hill bekliyoruz özlemle...

• Hala umudunu yitirmeyen kaldı mı ki? 🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KrallŞaplakçı

Küttüphanede olsada indiremiyorsun hocam tamamen kaldırıldı
    Hazır konu hortlamışken.

Doğru diyorsun. Sırf bu yüzden bütün oyunlarımı silip sadece pt yi bırakıp bu şekilde 40gblık ps3 ten çıkma hdd ye backup aldım.

• P.T çıkalı 5 sene oldu. demo olduğu halde bu nesilin en iyi korku oyunudur bana göre. kim bilir oyunun tam halinde nasıl kafayı yiyecektik. ben hala umudumu kaybetmiş değilim ölmeden yeni güzel bir silent hill oyunu oynamak istiyorum.

• konaminin sırf inat yüzünden, kibiri yüzünden belkide gelmiş geçmiş en iyi silent hill oyununu kaybettik . ne bir daha kojima gibi bir adam gelir ne de kojima gibi bi adam silent hill oyununu yapar !!!
  • up
  • 10 aralığı bekliyoruz

• P.t nin bence bir kısmı o evde geçecekti asıl mevzu o evden çıkınca başlayacaktı. Sh1 deki gibi sokaklarda gezebilirdik tabi TPS modunda ilk oyun gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 8 Aralık 2020; 12:3:46 >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.