Şimdi Ara

...::: Silent Hill Origins İnceleme :::... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
4.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu yazıyı okuduktan sonra kesin oynayacagım oyunlar arasına girdi ...
  • PSP de tek basında saatler gecirdiğim oyun oldu ancak biraz da hayal kırıklıgı...
    Bu oyun PC'de cıkan Silent Hill'in bir kopyası gibi, konu, mekan, karakterler, her sey neredeyse aynı!
    PC versiyonunu oynayanlar oyun akışında sırada ne olacagını rahatlıkla tahmin edebilecekler ve
    mekanlarda dolasırken fazla haritaya ihtiyacları da olmayacak.
  • Henüz oynayamadım ancak bir Silent hill fanatiği olarak serinin ilk 3 oyununu bitirmiştim.Gerçekten oyun budur dedirten;sisli atmosferiyle,sren sesleriyle,ilginç boss karakterleri ve uğraştırıcı bulmacaları ile muazzam,müthiş bi oyun
  • Dün oynamaya başladım. Bir bakayım kapatırım şimdilik dedim 1 saatimi yedi. Işıklar kapalıyken kulaklıkla oynamak gerçekten çok zevkli
  • Psp mi alınca ilk deneyeceğim oyunlar arasında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:BBR:.

Manhunt İncelemesi Yapıcaktım Ama oyunu Tam Anlamıyla Anlatmak İçin Yeterince Oynamadığımın Farkına Vardım

İçinizden Başka Yapan Olmazsa Bu Aralar Oynayıp İnceleme Yapabilirm.

O oyunun incelemesini yaptım. tabii siz biliyorsunuzda bilmiyenler görsün dedim Bu arada incelemeniz harika olmuş.Zamanında oyunu indirmiştim güzeldi ama bulmacalar zordu çabuk ölüyordur düşmanlarda zorluyordu hileside yoktu oyunun bende sildim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.