Şimdi Ara

SİLECEK LASTİGİ HANGİ MARKA DAHA İYİ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
7
Favori
110.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçen hafta ticari araçlarımızın silecekleri bakımda BOSCH marka sileceklerle değişti, marka belirtmedik iyisinden olsun dedik şuan için memnunuz, yumusak ve sessiz çalışıyor
    tanesi de 9 tl gibi bir rakamdı.
  • benim silecekler banana fabrikasyon banana o yüzden bosch takıyım dedim 70 tl dediler ben 70 tl ye 70 tane çin malı silecek alır 6 ayda bir değiştiririm dedim.. boschlar çok iyi ama çok pahalı..
  • Astra h de Gm sileklerin lastiklarini RGB ile değiştiriyorum.Yaklaşık 6 ayda bir yani bir sezon ancak gidiyor..
    Orijinal Gm aldım oda ancak 1 yıl gitti ...
    Şimdide valeo, Swf kaliteli markalasrın silecek lastiini arıyorum bulursan alıp deniyecem bu markaları internette bana tipe uyumlu silecek lastiğini bulamadım
    Bulamasam silgeç almayı düşünüyorum...
    .....................................
  • birz hort olmuş ama yazalım...

Bosch, swf , valeo, silbak ve bilimum çinko lar bilinenler ancak pek piyasada bulunmayan ancak oldukça kaliteli ürünler de var champion (belçika yapımı ve aracımda şu an o var), hella ve meyle (almanya), denso gibi. Bir rus sitesi incelemişti en iyi champion çıkmıştı ( hem -18 hem de uzun ömür açısından ayrıca silme kalitesi de en iyisi idi)
  • Bencede en iyisi Bosch Silecek

http://www.sileceksepeti.com
  • 1 silecek için beyin fırtınası yapılmış eskiden forumda vay be...
  • Silecek kadar silecek suyu da önemli onu öğrendim. Ve artık sanayiden sadece lastik alıp değiştiriyorum. Eskiden sürekli bosch alırdım çok pahalı gelmeye başladı artık. Çifti 40 lira.

Sanayide çifti 5 lira lastikler :) İki tane de bosch silecek kollarım var ikisine de takıyorum biri de yedekte hazır oluyor.

Silecek suyu içinde kesin tavsiyem içme suyu olsun kireçli musluk suyu olmasın, normalde 3 litre alır silecek hazneleri.

3 litre suya, 3 çorba kaşığı elma sirkesi, 2 çay kaşığı oto şampuanı ve mevsime göre kış ise belirli oranda antifirizli su.

Bunu neden dedim, bir kaç kere düz su koymaya başladım ve hazneye yağmur kaydırıcı koymuştum çok az. Silecekler zrt zurt ses çıkarır hale gelmişti ve silmiyordu, sonra bu karışımı yaptım. Eskidi bozuldu yahu dediğim lastikler yeni aldığım zamanki gibi silmeye başladı. Duru su lastikleri çabuk eskitiyor bence.

• bosch aerotwin alın ama münmünse bosch bayilerinden alın fiyat daha uygun
  • dün bosch aerotwin aldım 55 tl eski sileceklerden sonra dehşet geldi :)
  • airarmada A kullanıcısına yanıt
    O kadar pahalanmışmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gectigimiz ilkbahar da bim den 2.45 e muz silecek aldim memnunum ne ses yapti ne cami cizdi.. tahminim kişi rahat cikarir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla devamli alisveris yaptigim bi parcaci var anadolu yakasindaki herkes bilir otoahmeti ordan 55 e aldim daha ucuza varmi bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • swf.
  • silecek lastik değişimi
  • Ben Bosch kullanıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hb sitesinden bur ara alisveris yaparken 2 ser liradan 58 cm lik lstiklerden alin.3 er 5 er.cm ine gore kesip yerlestirin.ben oyle yapioyrum.

• Rbw almayın beş para etmez alacaksanız bosch

• bunlarin olayi sadece lastiği.neden geri kalanina bu ladar para verilir anlamadim.4 senede sadece 1 kez komple silecek degistim.oda cikae tak uclari fln kayboldu ondan.geri kalanlarda hep yukardaki dedigim gibi yaptim

• kesinlikle champion... üstelik diğerleri gibi çin de üretilmiyor orjinal belçika
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.