Şimdi Ara

Silebilirsiniz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
2
Cevap
0
Favori
137
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
Giriş
    304 Mesaj
    Referanslar: 17

Katılım Zamanı
    06 Ekim 2006

Durum
    Forumda değil

merhabalar, imzamda belirttiğim sistemim için çift çekirdekli amd işlemci arıyorum.
    aynı zamanda olursa elimdeki 3200+ işlemcidiye takas edebilirim. işlemcinin fanı sıfır
    elimde zalman soğutucu olduğundan daha işlemci fanını kullanmadım, işlemcininde garanisi
    orjinal kutusu mevcuttur.

Ankaradan arkadaşlar olursa sevinirim, gelip değiştirebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreampowder -- 8 Kasım 2006; 14:32:51 >

|
    |

Alışverişlerim: restfor (Nintendo Wii), SnakeTheRipper (Xbox360 20gb HDD), Paşabahçeli (Xbox360 Kablolu Kol), BojanKrunic (Xbox360 Kablosuz Kol), Kartal_07 (Mac Mini)
  • Yüzbaşı
    304 Mesaj
    Referanslar: 17

Katılım Zamanı
    06 Ekim 2006

Durum
    Forumda değil

uygun bir fiyata piyasadan buldum. silebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreampowder -- 8 Kasım 2006; 14:33:22 >
    |
    |

Alışverişlerim: restfor (Nintendo Wii), SnakeTheRipper (Xbox360 20gb HDD), Paşabahçeli (Xbox360 Kablolu Kol), BojanKrunic (Xbox360 Kablosuz Kol), Kartal_07 (Mac Mini)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Canlı Tv izle
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.