Şimdi Ara

Şile yolunda BMW - Makas faciası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
4
Favori
5.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şile karayolu üzerinde, moloz yüklü kamyonet ve kanalizasyon borusu yüklü kamyonun arasından geçmeye çalışan otomobil kazaya neden oldu. Kazada 5 kişi yaralandı.

Kaza, saat 16.00 sıralarında Ümraniye ilçesi Şile karayolu üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, Özgür G. idaresindeki 06 GOK 89 plakalı otomobil, Ümraniye'den Fatih Sultan Mehmet Köprüsü istikametine doğru seyir halindeyken, Mehmet Kökçü yönetimindeki 34 KGF 91 plakalı kanalizasyon borusu yüklü kamyon ile Öner Uğur kontrolündeki 34 KB 2850 plakalı kamyonetin arasından geçmeye çalıştı. Direksiyon hakimiyetini kaybeden otomobil sürücüsü Özgür G., önce moloz yüklü kamyonete, daha sonrasında ise kamyona çarparak takla attı. Çarpmanın etkisiyle devrilen kamyonun sürücü Mehmet Kökçü şoför mahallinde sıkışarak yardım bekledi.

Kazayı gören vatandaşlar itfaiye, polis ve sağlık ekiplerini arayarak ihbarda bulundu. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yardımıyla sıkıştığı yerden çıkarılan Kökçü, ambulansa alınıp Ümraniye Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Kazada yaralanan otomobil sürücüsü Özgür G., İmzari Abdulaziz ve kamyonet sürücüsü Öner Uğur ile yanında bulunan arkadaşı Derviş Dokumacı ise olay yerine gelen ambulanslarla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Yüksek hızda gelen felaket..
     Şile yolunda BMW - Makas faciası Şile yolunda BMW - Makas faciası Şile yolunda BMW - Makas faciası

• Yazık olmuş

Edit: (arabaya ve kamyon şöförüne)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaptan Ross -- 6 Mayıs 2015; 18:08:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arabadan canlı çıktılarsa BMW güvenlik olayını bitirmiş.
  • Siz insanların mallarını kıskandığınız için Allah size nasip etmiyor bunları,adamın ettiği lafa bak arabaya yazık olmuş. İnsanlığınızı kaybetmişsiniz. Kazaya karışan herkese geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cesc_

Bu arabadan canlı çıktılarsa BMW güvenlik olayını bitirmiş.

Yaralı olarak habere düşmüşler ama yolcu koltuğunda ki her halükarda ağır yaralıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: talharo123

Siz insanların mallarını kıskandığınız için Allah size nasip etmiyor bunları,adamın ettiği lafa bak arabaya yazık olmuş. İnsanlığınızı kaybetmişsiniz. Kazaya karışan herkese geçmiş olsun.

89 90 model tofaslar kaza yapinca ortadan ikiye ayriliyor ama surucunun burnu dahi kanamiyor.

Burada yaralilar hastaneye kaldirilmis. Tofas 25 sene once guvenlik olayini bitirmis o zaman:)

• quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

quote:

Siz insanların mallarını kıskandığınız için Allah size nasip etmiyor bunları,adamın ettiği lafa bak arabaya yazık olmuş. İnsanlığınızı kaybetmişsiniz. Kazaya karışan herkese geçmiş olsun.

89 90 model tofaslar kaza yapinca ortadan ikiye ayriliyor ama surucunun burnu dahi kanamiyor.

Burada yaralilar hastaneye kaldirilmis. Tofas 25 sene once guvenlik olayini bitirmis o zaman:)

Çünkü kanayacak burun bile kalmıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

quote:

Böyle bir kazayı tofaş yapsa herhalde araba dümdüz olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bmw 4 serisi M paket. Estoril mavi. 06gok89

Süren inşallah Ölmez , ders alır ve topluma kazandırılır. Böyle özürlüleri hemen öldürmeyelim. Şans verelim.

Hepsine geçmiş olsun. TOFAŞ ile BMW kıyaslanmaz bu arada. Adı üstünde TOFAŞK , ikiye bölünür ve araçta ezilerek ölmezsin. O zamanlar hava yastığı vs olmadığı için böyle yapmış adamlar. Ve çok başarılı.

• şükür ki ölen olmamış
  • Araç passat olsa ne kadar dayanıksız derlerdi. Buyrun size bmwnin hali...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alman mali değil mi bu araba ?

E herhalde ölmeyecek. Insanlar o kadar para veriyorlar 200 kmh hızla onun içinden sağ çıkmayacaksa kovsunlar tüm mühendisleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyWorldLife -- 6 Mayıs 2015; 18:58:58 >
  • Allah yardım etmiş =)

• insan neye üzüleceğini şaşırır şu kazada...
  • Çelik bar şart olmalı artık ağır vasıtalara.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BMW'ci arkadas sağ kalırsa muhtemelen kaskodan parasını alıp 1.6 dizel otomatik bir araç alır. Bundan sonra da gaza basarken 2 kere düşünür.

Bu tür kazalar en sağlam adamlarda bile travmaya yol açar, hatırladıkça mental olarak insanı yiyip bitirir. Makas attı-hız yaptı diye kimse ölmeyi hak etmez. Bu tür araçların potansiyeli belli, üretilme amacı belli parası olan herkesin sahip olmak istediği bir araç ve sağdan 50 ile gitmek için almaz kimse. Kazaya karışan herkese geçmiş olsun diyelim.
  • En sevdiğim renk ve jant kombinasyonu yazık olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Allah yardım etmiş =)

Hacı renkli yapacaktın, bu kez olmamış...

• İki kamyonun arasından geçmeye çalışırken kaza yaşanmış.

Kamyon şoförleri hakkında işlem başlatılmalı.

Niye yol vermiyosun kardeşim ? Kaç Bin Euro o araba haberiniz var mı?

Sorumlusu kamyon şoförleridir. gerekenin derhal yapılması lazım.

Hayır bugün m paketli bmw nin başına gelir yarın benim camaro'nun başına gelir.

trafik terörünü durdurmamaları lazım.

fakirler sağdan gitsin kardeşim. siz 1 vergi veriyorsanız ben 5 vergi veriyorum herhalde makas atacam. hayret bişey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olur Öyle Şeyler -- 6 Mayıs 2015; 19:23:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olur Öyle Şeyler

İki kamyonun arasından geçmeye çalışırken kaza yaşanmış.

Kamyon şoförleri hakkında işlem başlatılmalı.

Niye yol vermiyosun kardeşim ? Kaç Bin Euro o araba haberiniz var mı?

Sorumlusu kamyon şoförleridir. gerekenin derhal yapılması lazım.

Hayır bugün m paketli bmw nin başına gelir yarın benim camaro'nun başına gelir.

trafik terörünü durdurmamaları lazım.

fakirler sağdan gitsin kardeşim. siz 1 vergi veriyorsanız ben 5 vergi veriyorum herhalde makas atacam. hayret bişey

İşte bu ya bu adamı seviyorum ben

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.