Şimdi Ara

SIKLIKLA DC SORUNUNU ÇÖZDÜM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler oyundan kaynaklanıyor benim öle 5saat askıda kaldı daha yeni geldi
  • bu konu ölmesin bir gün herkezin başına gelebilir
    bize yardım edin
  • ben kabolaları deiştirdim private serverlarde dc olmamaya başladım rahat rahat şimdi usko ya geri dönüorum ordada inşallah dc olmam
    şuanda oyunu indiriorum
  • bnce oyunda bi b.kluk var

dakka başı dc hemde girer girmez
    e3 e giriyorum
    hemen dc
    ve felaket lag var
  • cnet modemim var dc yiyorum server ekranı gelio bazen ama oyuna girmio!!!!oyuna girmek içinde ugrasıyorum pre olmasına ragmen.pls wait connecting yazıo kalıo oyle...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ATİbaba

kardeş sen oyunun seslerini kapat bide benm sesler açık olunca dakka başı dc oluyom kapayınca 0 dc tabi tesadüfte olabilir bilemicem ama bende işe yaramıştı

adamdaki mantıga bak ya ehuehu
  • Bendede aynısından var gene dc sorun modem markalarında deil oyundan..!!!!!
    quote:

Orjinalden alıntı: ErrDeM3

ehue bende AirTies RT-101 var ama halen dc yiorm
  • Ne zaman düzelecegini bilen varmı
  • Bunu ve..

Dear Knight Online Players,

We would like to inform you that the Knight Online game servers will temporarily go down at 2:00pm Pacific Cost Time due to system upgrade. Please keep watching the website for any further announcements about this issue. We apologize for the inconvenience, and thank you for bearing with us during the downtime.

-Knight Online Team

Bunu..

Dear Knight Online Players,

KOL Patch 1461 (C) has now been released. Although there are no major changes to the overall format of the game, the new patch comes with fixes to certain game bugs. We would like to thank you again for your understanding and patience during this upgrade period.

-Knight Online Team

CEVİREBİLİRMİSİNİZ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: BigCityLifee

Ne modem NE bilgisayar bu Tamamen Oyundan kaynaklanan bir Sorun

Aynen öyLe !
  • Kıymayın kendi pc nize ya oyundan yada Başımızın belası telekom.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H@B!B -- 3 Kasım 2006; 9:26:04 >
  • pikatel combo kullanıyosan normaldir ethernetten bağlan
  • İYİ DİNLEYİN ŞİMDİ !!!Ben ankara Çankayada oturuyorum.bende pikatel bi modem war ve bazen yarımsaat bazen 1 saat bazen 3 saat bazende 5 dk da dc yiyorum.hemen yan apartmanda oturan arkadaşımda asus modem war ve o hiç dc yemiyor.aynı şekilde internet kafelerde de dc den eser yok.yine izmirde oturan yeğenimde farklı bi modem war ama markası aklımda deil o hiç bi zaman dc yemiyor.yine izmirde yeğenimle komşu mahallelerde oturan diğer yeğenimde pikatel modem war ve sıklıkla dc yiyor.bunun tt ile bi alakası olsaydı aynı bölgedeki herkesin dc yemesi lazımdı.ancak bi şey dikkatimi çekti.DC YEMEYEN YEĞENİMDE BAĞLANTI FARKLIYDI.YANİ AĞ BAĞLANTILARIMA GİRİNCE ADSL MODEM ROUTERS VS VS YAZIODU.VE YANINDA Bİ TANE DAHA BAĞLANTI WARDI ONDADA NORMAL BENİMKİ GİBİ Bİ BAĞLANTI SİMGESİ WARDI.DALGA GEÇEBİLİRSİNZ NORMAL DİYEBİLİRSİNZ AMA YİNE YAN APARTMANDA OTURAN ARKADAŞIMDADA AYNI ŞEKİLDE 2 BAĞLANTI WAR VE HİÇ DC YEMİYOR.BENDE İSE NORMAL Bİ BAĞLANDI SİMGESİ ÇIKIO.Ben modemin BAĞLANTISI ile bi ilgisi olduğunu düşünüorum.

artık canıma tak etti bu dc olayı.öyle bi duruma geldi ki arasıra dc yemeyen yeğenimin adamına girip özellikle dc verdiriyorumoyundan bıktırdı beni yaw !

• Bendede Aynı Sorun Var Ama Katlanıom %95 oyundan kaynaklanan bir sorun geçer umarım
  • lol
  • sadece oyundan kaynaklanıomuş
  • ya premıum yoqsa ondan sıklıkla serverları temızlıyolar
  • aynı problem bendede vardı çözüm:

ethernet kartını değiştirin yada onboard kullanıyorsanız ethernet kartı alın

problemin çözümü bukadar basit bende 11 dakika tam 11 dakikada bir dc yiyiyordum
  • hımmmmmmm
  • ARTIK DC BİTTİ
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.