Şimdi Ara

sıkışık sokakta karşınıza araba çıkarsa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
24
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> sıkışık sokakta karşınıza araba çıkarsa
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6685 Mesaj
    hemen geri vitese takarım kimseyle uğraşamam.
    |
    |
  • Yarbay
    6810 Mesaj
    Normalde elimden geldigince bosluk falan varsa yanasirim kenara. Ama adamin bos yeri varken bile bile geliyorsa ve birimiz geri gitmek zorunda kaliyorsak dayanamam. Bir gun bole bir olay oldu adam yaninda bir suru yer varken bastir bastir geldi araya hapsetti bizi. Baktim gitmiyor, cektim el frenini cikarttim anahtari elimde sallamaya basladim. Adam da geri gitti
    |
    |
    2103 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: arkitrom

her iki tarafta insansa,

normal olarak müsait olan diğerine yol verir,

a) her iki yolda müsaitse daha az gidecek yolu olan geri giderek yol verir,

b) geri gideceği mesafe daha az olmasına rağmen, arkasındaki yol müsait değildir o zaman diğeri geri giderek yolu açar

c) taraflardan birisi ya da her ikisi de insan değilse o zaman ya işler karışır, ya da başına bela almak istemeyen yol verip kurtulur

bizim memlekette ehliyet sahibi insan az olduğu için genelde c şıkkı görülür

|
    |

• Yarbay
    2033 Mesaj
    Hava sıcaktı, body antrenmanından yeni çıkmıştım. Yüzümde, boynumda, kollarımda birazcık damar çıkmış sanırım . Tek yönde tersten gelen vatandaş el kol hareketi yaptı, arabadan indi bana doğru geldi. Bende arabadan çıkınca, adam kaçacağı yeri şaşırdıydı. Hey gidi gençlik...
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
SEO
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.