Şimdi Ara

Sıkıntıdan ölücem bana bir yol gösterin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Geçen haftadan beri pratisyenliğe yönelik çalışıp duruyorum, stajyerken aldığım notları temize geçtim hala devam ediyorum tus çalışmamak için sürekli kendimi oyalayacak bir şeyler buluyorum
    Lütfen bana gaz verin deliricem evde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-068295B75 -- 17 Haziran 2020; 9:12:21 >

• Sevgili mevzusu mu yine sebep?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrakeMcCain

Sevgili mevzusu mu yine sebep?
    Aynen öyle atlatamıyorum yenisini bulmam gerek
  • Benim hiç sevgilim olmadı, senin ise bir kere olmuş, belli ki tavlama uzmanlığın var.

Şu hayatta beceremediğim tek şey kız arkadaş edinmek. Çayı ısmarlıyorum, devamını getiremiyorum.

• quote:

Benim hiç sevgilim olmadı, senin ise bir kere olmuş, belli ki tavlama uzmanlığın var.

Şu hayatta beceremediğim tek şey kız arkadaş edinmek. Çayı ısmarlıyorum, devamını getiremiyorum.
    Keşke olmasaydı ayrılırken çok fena şeyler duyuyorsun:D geçirdiğin onca vakit onca anı hiç oluyor tamamen vakit kaybı

Bak mesela son mesajı şu
    Hayal kırıklığısin benim açımdan. Bu kalp kirmak icin söylenen bir cümle değil. Gerçekten beklentimin çok dışında birisin. Her defasinda inandım sana ama inancim da bitti artık. Meslek hayatında bol şans. Bys

Ve ben şunu duymayı haketmedim:D
    Bundan sonra kimseye değer vermemek gerektiğini öğrendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-068295B75 -- 18 Haziran 2020; 19:55:56 >
  • Yeni birisini bulmam gerekiyor diyorsun, bir gün yeniden üzüleceğini göze alıyorsun yani?

Kızlar böyledir işte, her şey yolunda giderken bir gün durup dururken bir mesaj alırsın: "Her şey bitti!"

Boş ver artık, üzme kendini daha fazla, bize başka kız mı yok kardeşim?

Kafanı dağıtacak bir şeyler bul, ben mesela nasip olursa önümüzdeki hafta fakültedeki son sınavıma gireceğim, sonra biraz bilgisayar oynayacağım, sen de öyle yap.

Sen de insansın sonuçta sürekli TUS çalışılmaz ki, mesela her gün en azından 1 film izle, kafanı toplarsın.

Ben senin kötülüğünü istemem, bunu biliyorsundur zaten. Azıcık hatırımız varsa dediğimi yapmanı tavsiye ederim, kendine zaman ayır biraz.

Ben yine de elimde geldiğince destek olmaya çalışırım sana, ne zaman lazım olursa mesaj at bana kardeşim, hallederiz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrakeMcCain -- 18 Haziran 2020; 21:9:0 >

• quote:

Yeni birisini bulmam gerekiyor diyorsun, bir gün yeniden üzüleceğini göze alıyorsun yani?

Kızlar böyledir işte, her şey yolunda giderken bir gün durup dururken bir mesaj alırsın: "Her şey bitti!"

Boş ver artık, üzme kendini daha fazla, bize başka kız mı yok kardeşim?

Kafanı dağıtacak bir şeyler bul, ben mesela nasip olursa önümüzdeki hafta fakültedeki son sınavıma gireceğim, sonra biraz bilgisayar oynayacağım, sen de öyle yap.

Sen de insansın sonuçta sürekli TUS çalışılmaz ki, mesela her gün en azından 1 film izle, kafanı toplarsın.

Ben senin kötülüğünü istemem, bunu biliyorsundur zaten. Azıcık hatırımız varsa dediğimi yapmanı tavsiye ederim, kendine zaman ayır biraz.

Ben yine de elimde geldiğince destek olmaya çalışırım sana, ne zaman lazım olursa mesaj at bana kardeşim, hallederiz...
    Teşekkür ederim hocam
    Tavsiyelerinize uyacağım

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.