Şimdi Ara

Sıkı tutunun: Firefox 1.5 sıkı geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Harika yeni özelliklere sahipmiş. Detay için:

http://www.enterprise-linux-it.com/story.xhtml?story_id=03100000P26J

• yaa arkadaşlar ben bi aralar bu firefoxu kurdum fakat pek hoşuma gitmedi...ayrıca explorerla arasındaki farklar nedir..yani güvenlik olarak
  • quote:

Orijinalinden alıntı: bluedarkness

Harika yeni özelliklere sahipmiş. Detay için:

Kardeş sen biraz geç kalmışsın 1.6 çıkalı ay oluyor nerdeyse ama senin link'te linux yazıyor acaba linux için mi verdin?
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Adoniss

quote:

Orijinalinden alıntı: bluedarkness

Harika yeni özelliklere sahipmiş. Detay için:

Kardeş sen biraz geç kalmışsın 1.6 çıkalı ay oluyor nerdeyse ama senin link'te linux yazıyor acaba linux için mi verdin?

dostum suan kullandigin surum 1.6 degil 1.06 yani arkadasin dedigi olabilir 1.5 cıkabilir
  • Ama resmi sitede 1.6 var yani resmi site o da mı öyle?Sanmıyorum hiç öyle şey olur mu?1.6 ama 1.5 olabilir.Ya 1.6'dır ya da 1.5'dir.
  • şu an kullandığımız 1.6 değil 1.06 arkadaşlar
  • quote:

Orijinalinden alıntı: cscageonly

şu an kullandığımız 1.6 değil 1.06 arkadaşlar
    doğru doğru evet.
  • 1.5 köklü yenilikler getiriyor olmalı..gelsin görelim bakalım.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: NOREMORSE

1.5 köklü yenilikler getiriyor olmalı..gelsin görelim bakalım.

Evet bayağı köklü. Mesela Scalable Vector Graphics (SVG) desteği var. Ayrcıa extensions dediğimiz eklentiler de de yeni değişikli ve kolaylıklar getirilmiş.
  • gelsin bakalım bizim itirazımız yok..
  • quote:

Sırada Firefox 1.5 var

21 Temmuz 2005 - Mozilla Vakfı bu yaz çıkarmayı düşündüğü Firefox 1.1'i kullanıma sürmek yerine Firefox 1.5'e atlamaya karar verdi.

Güncellenen Firefox yol haritasında, bu yaz çıkması beklenen Firefox 1.1'in yerini en iyi olasılıkla Eylül 2005'te çıkarılması planlanan Firefox 1.5'in aldığı görülüyor.

1.0.x sürümünden 1.1'e değil de 1.5'e geçilmesinin nedeni olarak, 1.0 sürümü sonrası çıkan çok sayıda güncelleme ve 1.1'in çıkması durumunda kullanıcıların bunu da ufak bir değişiklik olarak görmesi olasılığı. Oysa ki Firefox 1.5'te (eski plana göre 1.1'de) güncelleme sistemi, sekmeli tarama, eklentiler ve menüler alanında önemli iyileştirmeler ve yenilikler yer alacak.

Firefox'un daha sonraki sürümleri olan Firefox 2.0 ve Firefox 3.0 ise sırasıyla 2006'nın 1. ve 3. çeyreğinde sunulacak.

http://www.mozilla.org.tr/hd/0007.html

Şimdiden merak etmeye başladım.
  • Ehehehe IE'nin korkulu rüyası olmaya devam edecek firefox.YAŞASIN FIREFOX VE MOZILLA PROGRAMLARI.
  • farketmlez kullanmasını bildikten sonra o veya bu
  • firefox fos çıktı denemek için kurayım dedim hiç bişey yok kullanamdım özelliklerini çok sade
  • İnşaallah Java desteğiyle gelirde java sorunları düzelir...
  • ie nin sonu geldi artık yaşasın mozilla yaşasın firefox
  • Güvenlik olarak iyide explorer 6 ile aynı sanki
  • quote:

Orijinalinden alıntı: mert25

quote:

Sırada Firefox 1.5 var

21 Temmuz 2005 - Mozilla Vakfı bu yaz çıkarmayı düşündüğü Firefox 1.1'i kullanıma sürmek yerine Firefox 1.5'e atlamaya karar verdi.

Güncellenen Firefox yol haritasında, bu yaz çıkması beklenen Firefox 1.1'in yerini en iyi olasılıkla Eylül 2005'te çıkarılması planlanan Firefox 1.5'in aldığı görülüyor.

1.0.x sürümünden 1.1'e değil de 1.5'e geçilmesinin nedeni olarak, 1.0 sürümü sonrası çıkan çok sayıda güncelleme ve 1.1'in çıkması durumunda kullanıcıların bunu da ufak bir değişiklik olarak görmesi olasılığı. Oysa ki Firefox 1.5'te (eski plana göre 1.1'de) güncelleme sistemi, sekmeli tarama, eklentiler ve menüler alanında önemli iyileştirmeler ve yenilikler yer alacak.

Firefox'un daha sonraki sürümleri olan Firefox 2.0 ve Firefox 3.0 ise sırasıyla 2006'nın 1. ve 3. çeyreğinde sunulacak.

http://www.mozilla.org.tr/hd/0007.html

Şimdiden merak etmeye başladım.

hah şöyle yaw
    açıklama dediğin böyle olur
    eyvallah dostum
    bende eski bir firefox kullanıcısı olarak merakla beklemeye başladım

kullanamadım diyen arkadaşlar bu kadar memnun kalan klişiyi göz önünde bulundursun derim
  • eh, abartı payını atsak bile geriye merak edecek epey birşey kalıyor.
    biz de merakla bekliyoruz firefox kullanıcıları olarak ;)
  • quote:

Orijinalinden alıntı: qtex

firefox fos çıktı denemek için kurayım dedim hiç bişey yok kullanamdım özelliklerini çok sade

afedersin ama firefoxdan memnun kalmayan bence hayattan da memnun kalamaz
    ayrıca neyini beğenmedin onu çok merak ediyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.