Şimdi Ara

ŞİKE? SİZCE NEDİR? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
3.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öyle bir kanıya nasıl vardım,çünkü yarış bitiminde sevinmekten çok gidip gelen şampiyonluğa sevinçten ağlaması gibi bie durumu vardı basit cevap...
    bu arada tekrarı syredince dikkat ettim orada lastikle falan açıklanacak bir yavaşlama yok direkt tur yemiş pilot gibi yol vermiş adam yazıklar olsun.hamilton kendisi şampiyon olsa göze batmaz ama böylesi yakışmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 2 Kasım 2008; 22:24:31 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç

öyle bir kanıya nasıl vardım,çünkü yarış bitiminde sevinmekten çok gidip gelen şampiyonluğa sevinçten ağlaması gibi bie durumu vardı basit cevap...
    bu arada tekrarı syredince dikkat ettim orada lastikle falan açıklanacak bir yavaşlama yok direkt tur yemiş pilot gibi yol vermiş adam yazıklar olsun.hamilton kendisi şampiyon olsa göze batmaz ama böylesi yakışmamış.

Aynı tekrarı mı izledik? Çünkü Hamilton son virajı dönerken Glock bir önceki virajı alan karede bile yok. Normal lastikle ıslak zemin birleşince böyle oluyormuş. Siz sadece geçişe dikkat ediyorsunuz ki Hamilton orada son anda direksiyon kırıp geçiyor. Zaten o olmasa bile çekişte geçerdi. Farkı görmediniz galiba çekişteki.
  • quote:

öyle bir kanıya nasıl vardım,çünkü yarış bitiminde sevinmekten çok gidip gelen şampiyonluğa sevinçten ağlaması gibi bie durumu vardı basit cevap...

Haklısın diyelim .. FIA zaten ferrarinin hakını kimseye yedirmez merak etme. bu zamana kadar gereğinden fazlasıyla ferrariyi kolladı eğer glock yol verdiyse FIA zaten ferrariye hepimizden önce şampiyon yapar. O konuda kuşkunuz olmasın
  • quote:

o zamnan bıraz f1 veya motor sporlarıyla ılgılenın zıra olayı halen kavrayamadıgınız yorumlarınızdan bellı oluyor.

kuru zemın lastıgı kullanan bırı vıraj da frenaj noktasını one ceker yanı erken fren yapar.vıraj cıkısı hızlanması gec olur.bunlar en temel bılgıler
  • quote:

Orjinalden alıntı: MMX 166

quote:

o zamnan bıraz f1 veya motor sporlarıyla ılgılenın zıra olayı halen kavrayamadıgınız yorumlarınızdan bellı oluyor.

kuru zemın lastıgı kullanan bırı vıraj da frenaj noktasını one ceker yanı erken fren yapar.vıraj cıkısı hızlanması gec olur.bunlar en temel bılgıler

aa yapma onların hep birer F1 pilotu. Islak zeminde Schumi kadar iyi sürerler o koltuğa otursalar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: [DMC]

inanilmaz ya OHA

http://www.turkiyef1.com/newsfull.asp?id=14570&Glockun-%DEampiyonlu%F0un-kaderini-de%F0i%FEtirdi%F0i-an--V%DDDEO

evet burdada bi kere daha haklı olduğumu düşündüm. Dikkat ederseniz virajın çıkışında fazla hız farkı yok hamilton geçerken ama soft lastikten dolayı hızlanmada glock çok yavaş kalmış.
  • Massa'nın gözyaşları

http://www.turkiyef1.com/multimedia/video/flv/default.asp?id=662&Massa'n%FDn/g%F6zya%FElar%FD

V2
    bencede ortada sike falan yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 2 Kasım 2008; 22:44:37 >
  • Viraj girişinde ve çıkışında lastiklerinde dolayı normal yavaşlama hiç biri sizi ikna etmiyorsa açın F1 Challenge i yağmurlu havada soft lastikle otomatik fren olmadan viraja girin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wasted Years

Viraj girişinde ve çıkışında lastiklerinde dolayı normal yavaşlama hiç biri sizi ikna etmiyorsa açın F1 Challenge i yağmurlu havada soft lastikle otomatik fren olmadan viraja girin.

vayy bır challenge yarıscısı daha.ne yapsak server kurup kapıssakmı ne

bu arada guzel bır cevap olur.eger elınızde f1 99-02 varsa oyunda yagmurluı havada fren asıstanı kapalı ıken kuru zemın lastıklerı ıle yarısmayı deneyın
  • Para şike işte McLaren işte.
  • quote:

quote:

nasıl iyi bir jokey olmak için daha önce at olmak gerekmiyorsa iyi bir f1 izleyicisi olmak için pilot olmam gerekmiyor.dimi?
    yoksa yanlılıyormuyum?o yüzden neyi nasıl yorumlayacağımı soracak en son kişi sizlersiniz,geçelim...

cagann@kusura bakma da ordaki toyota timo glock un aracı değilmi benmi yanlış görüyorum?

ŞİKE? SİZCE NEDİR?
     ŞİKE? SİZCE NEDİR?
     ŞİKE? SİZCE NEDİR?

500 metre bi mesafe yolgeçen hanı olmuş orası.insanın birşey olmasa bile aklı karışıyor.asıl siz orda birşey yok diye rahatça konuşabilmenize sebep ne.diyorumki 2-3 tur kalsa hamilton sıkıştırsa geçse tamam lastikti bilmemneydi dersin.hiçbirini deme hamilton daha iyi pilot geldi geçti dersin.adam daha geçilmemesi gereken arkasından gelen adama geçiliyor ama önce daha rahat pozisyondaki adamı rahatlıkla geçiyor.ben şahsen yemedim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: [DMC]

Massa'nın gözyaşları

http://www.turkiyef1.com/multimedia/video/flv/default.asp?id=662&Massa'n%FDn/g%F6zya%FElar%FD

evet yarışın sonunda massayı görünce bende bayağı duygulandım mükemmele yakın bir performansla birincinci oldu. Hamilton glock u geççemeseydi massa da en hamilton kadar şampiyonluğu haketmişdi. Ferrari ekibinin son anda yaşadığı duygu karmaşası yürek burktu Sonuçta mükemmel bir yarış izledik. Böyle bir yarış yüzyılda bir kere olur diyorum
  • Bir Ferrari fanatiği olarak Lewis Hamilton'a haksızlık yapıldığı kanısındayım. Kasten yol verildiyse bile bu Glock'u bağlar. McLaren bu kadar kısa sürede Glock'u bağladıysa ayrı bir tebriği hakediyor zaten. Kendisini zerre kadar sevmem ama şampiyonluğa daha çok yakışan isim Hamilton'du.
  • quote:

Orjinalden alıntı: k_t_destek
    Kasten yol verildiyse bile bu Glock'u bağlar.

maalesef öyle olmaz.dünya toz pembe bir yer değil.kasıt varsa şampiyonluk el değiştirir...
  • adamlar bilgileri çaldılar inkar ettiler mahkemede yakalandılar. şimdi istedikleri kadar dırdır etselerde görünen köy klavuz istemez

delikanlı vettel gibi olamadılar helal sana VETTEL.
  • quote:

quote:

quote:

nasıl iyi bir jokey olmak için daha önce at olmak gerekmiyorsa iyi bir f1 izleyicisi olmak için pilot olmam gerekmiyor.dimi?
    yoksa yanlılıyormuyum?o yüzden neyi nasıl yorumlayacağımı soracak en son kişi sizlersiniz,geçelim...

hayır aslında gecmeyelım.cunkı aynı sahne spa da dada yasandı.
    dur bakalım hockenheım dede alonso aynı olaydan 2 sıra kaybettı
  • quote:

Orjinalden alıntı: 19

adamlar bilgileri çaldılar inkar ettiler mahkemede yakalandılar. şimdi istedikleri kadar dırdır etselerde görünen köy klavuz istemez

Glockun yapacağı bir şey yok adamı suçlayıp durmayın. Soft lastikle ıslak zeminde erken frenaj yaptmak zorunda olması veı geç hızlandığı için adamı suçlu ilan ettiniz. Teknik bilgisi zayıf olanlar bunu anlayamadığıi için adam şansız bir şekilde bu kişiler tarafından yol vermiş ilan edildi Bir çok kere açıklandı durum ama hala anlamamakta ısrar ediyorsunuz.
  • güzelim yarışın bitmesine 300-500 metre kala olursa insan huylanır diyorum okuma yazman da mı yok senin anladık mclaren fanatiğisin de...
  • quote:

Orjinalden alıntı: 19

adamlar bilgileri çaldılar inkar ettiler mahkemede yakalandılar. şimdi istedikleri kadar dırdır etselerde görünen köy klavuz istemez

sana bırsey dıyımmı.o mclaren ın fren sıstemı 2 sezon once kulanılan sıstem.bu anlamda mclaren ın cezasını haddınden fazla oduyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.