Şimdi Ara

ŞİKE? SİZCE NEDİR? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
3.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: cagann

quote:

Orjinalden alıntı: farabi12

quote:

Orjinalden alıntı: cagann

quote:

HAMİLTONDADA KURU ZEMİN LASTİĞİ VARDI SALLAYIP DURMAYIN!

Yazmasını öğren. Konuşmasını öğren. Ama her şeyden önce beynini kullanmayı öğren.

Kendinin beynini nasıl kullandığını görüyoruz o saydığın özellikler olmasa yazı yazamazdım

Bu sondur size yazdığım; tebrik ettim o zaman sizi.

Anlayabildiğiniz için teşekkür ederim

• takımlar arasında olur yol verme ama rakip takımlar arasında olursa ve alanen şampiyonlugu etkiliyorsa bu düpedüz şike olur.
  • quote:

500 metre kala yağmur lastiği olsa ne olur kar lastiği olsa ne olur?

Söyleyeyim çok şey olur. Bunu anlamak için formula 1 i bilmek gerekir ( Haklının haknı verelim arkadaşlar bende bir raikonen fanatiğiyim ama bu kadar düşmeye gerek yok )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 2 Kasım 2008; 21:45:36 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç

2 tur 3 tur olsa tama da 500 metre kala yağmur lastiği olsa ne olur kar lastiği olsa ne olur? 500 metrede de hemde vettel hamiltonu geçmişken geriye düşüyorsan insan acabamı acaba der tabiki...

ıste olay burada gızlı.hlock yagmur lastıklerı ıle yarıssaydı hamılton asla onu gecemıyecektı.

egerkı dedıgınız gıbı yagmur lastıgı olsa ne olur dersek ve glock tan kuru zemındekı gıbı frenlemesını bekleseydık muhtemelen glock pıst dısına cıkacaktı.yanı duramayacaktı.

yagmur altında "s do senna" cıkısında otomoıbıllerın nasıl da kontra yaptıgını ve nasıl devır den koptuklarını gozlemledıysenız bu sefer aynı olay glock un basına geldı ıste

vede oyle bır yerde geldıkı sorma gıtsın

ekleme:glock un orada extra bırseyler yapması zaten otomobılın dogasına aykırı ıdı.
    yanı hamılton un sampıyonlugu hak edılmıs bır sampıyonluk.tabıı kulp takmak ısteyende olur halıyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMX 166 -- 2 Kasım 2008; 21:47:49 >

• quote:

Orjinalden alıntı: V2

quote:

Söyleyeyim çok şey olur. Bunu anlamak için formula 1 i bilmek gerekir ( Haklının haknı verelim arkadaşlar bende bir raikonen fanatiğiyim ama bu kadar düşmeye gerek )

hocam sende formula 1 i ne biliyormuşsun ya...kimse bilmiyor bi sen biliyorsun yani...görende formula 1 kurucularından veya eski pilotlardan biri sanıcak...herkes kadar biliyorsun işte, fazla atıp tutma buralarda...
  • quote:

quote:

Söyleyeyim çok şey olur. Bunu anlamak için formula 1 i bilmek gerekir ( Haklının haknı verelim arkadaşlar bende bir raikonen fanatiğiyim ama bu kadar düşmeye gerek yok )

Anlıyorum Bir Raikonen fanatiği olarak Massa yı destekleyen her yoruma karşı çıkıyorsun ve bazen massacılara hakaret bile edebiliyorsun çok bilmiş gibi..

Tebrikler Rai. Fanatiği
  • arkadaşalr ço taraflı bakıyorsunuz wettel ve hamilton pitten çıktıktan sonra glock ile aralarında 10 saniyeden fazla fark vardı iki pilotta bu farkı kapatarak glock'a yaklaştılar, son virajdaki geçiş dramatik olabilir ama mantıksız değil, diğer takımların lastik değiştirmelerinin nedenide bu farkın kapanmasıyla ortaya çıkıyor.glock'un son turu 1.44.731. hamilton'un ki de 1.26.126. bu fark birçok şeyi açıklıyor sanırım. aksi takdirde glock'un bilerek yavaşladığını ve 2 tur boyunca farkın kapanmasına izin verdiği iddia ediyor olursunuz.
  • Sahi ya bu Glock meşhur suikast silahı değilmiydi
    Artık yeni bir şöhreti var, F1 suikastcısı Glock
  • quote:

Orjinalden alıntı: MMX 166

quote:

2 tur 3 tur olsa tama da 500 metre kala yağmur lastiği olsa ne olur kar lastiği olsa ne olur? 500 metrede de hemde vettel hamiltonu geçmişken geriye düşüyorsan insan acabamı acaba der tabiki...

ıste olay burada gızlı.hlock yagmur lastıklerı ıle yarıssaydı hamılton asla onu gecemıyecektı.

egerkı dedıgınız gıbı yagmur lastıgı olsa ne olur dersek ve glock tan kuru zemındekı gıbı frenlemesını bekleseydık muhtemelen glock pıst dısına cıkacaktı.yanı duramayacaktı.

yagmur altında "s do senna" cıkısında otomoıbıllerın nasıl da kontra yaptıgını ve nasıl devır den koptuklarını gozlemledıysenız bu sefer aynı olay glock un basına geldı ıste

vede oyle bır yerde geldıkı sorma gıtsın

ekleme:glock un orada extra bırseyler yapması zaten otomobılın dogasına aykırı ıdı.
    yanı hamılton un sampıyonlugu hak edılmıs bır sampıyonluk.tabıı kulp takmak ısteyende olur halıyle

ben de diyorumki 2-3 tur olsa yağmur lastiğne bağlarsın olayı da bu kadar üstüste tesadüf arka arkaya gelince insan ister istemez altında birşey arıyor.ki hamilton vettel e geçilmeyip 5.liği kendi korusa kimse birşey demeyecek "hamiltona 5.lik yetiyordu 5. ve şampiyon oldu"diyecektik.şimdi ikramla oldu şampiyonluk ve hoş görünmüyor,ortada birşeyler olsa da olmasa da hoş görünmüyor...

• farabi bir hakaretimi gösterirmisin massa ya karşı... Massacılar beni ilgilendirmez ortada yanlış bir şeyler varsa onları desteklemek zorunda değilim.

Rapator ben bu işte çok iyiyim demiyorum.Saydığın gibi biri oldğumu da idda etmedim. Ama senden bu işi daha iyi bildiğimi düşünüyorum açıkcası.Belki de sen daha iyi biliyorsun ama bana o şekilde bir izlenim verdin. Neyse bir birimizi kırmaya gerek yok. Kimse burda bir şeyde kanıtlamıyor kanıtlayamazda ve bende kanıtlamıyorum.Seviyeyi daha fazla düşümeye gerek yok. Eğer yanlış sizi üzen bir sözüm varsa özür diliyorum benim düşüncelerim bunlardı artık kim nasıl yorumlarsa o kişiye kalmış.

Son kez hamiltonu ırkcılığa karşı verdiği bu güzel dersten her şeye rağmen şampiyonluğu kazandığı için tebrik ediyorum. ( Tabi beni duymuyor ama edelim )

Massayıda bu rekabeti bize yaşattığı için tebrik ediyorum. Oda gönüllerin şampiyonu oldu benim gözümde .

• quote:

ben de diyorumki 2-3 tur olsa yağmur lastiğne bağlarsın olayı da bu kadar üstüste tesadüf arka arkaya gelince insan ister istemez altında birşey arıyor.ki hamilton vettel e geçilmeyip 5.liği kendi korusa kimse birşey demeyecek "hamiltona 5.lik yetiyordu 5. ve şampiyon oldu"diyecektik.şimdi ikramla oldu şampiyonluk ve hoş görünmüyor,ortada birşeyler olsa da olmasa da hoş görünmüyor...

Herkesin gözünden kaçırdığı bir nokta var yalnız; Hamilton 1,5sn ile önde giderken bir virajda tur bindireceği adamla virajı dışarıdan dönüp fecî yavaşladı. O sırada da Vettel yetişti zaten ve takip eden tur yine benzer bir yavaşlama sebebiyle geçildi. Ha kesin geçilmezdi demiyorum ama o fark muhtemelen 2-3 turu çıkarırdı. Glock'a art niyet aranıyorsa o tur yiyenlere de aramak gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ñolofinwë -- 2 Kasım 2008; 22:00:31 >

• son virajda glock un yavasladıgı yapalıyormusgibi yaptıgı video linkini bulabilen olabilirmi acaba??
  • quote:

arkadasım yagmur sıddetını arttırır ve kuru zemın lastıgının vıraj performansı tur gectıkce asagıya duseryarıs sonrası yagan yagmuru gordunmu?

ayrıca kuru zemın lastıgı ıle yarısan glock yagmur lastıgı kullanan takım arkadası trullı den bıle daha kotu turar atmakta.

bırde sunu soylıyeyım.glock o vırajı hamılton un onunde bıle donse muhtemelen hızlanma bolumunun ılk metrelerınde gerıye dusecektı.kuru zemın lastıgı ıle yagmur lu ortamda hızlanmak sandıgınız kadar kolay degıl

ekleme:ayrıca vettel hamılton un arkasında ıken hamılton un tur bındırmelerı neden hep sorunlu oldu?

ha egerkı massa sampıyon olsa ıdı kımse cıkıp dıyecekmıydı bunları.hayır.

hazımsız bır kesım var ve ortamı bu tıp soylemlerle ve konularla germeye calısıyor

o hazımsız kesım bu sezon massa ya verılen komık cezalarda nıye burada degılerdıler acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMX 166 -- 2 Kasım 2008; 22:11:04 >

• quote:

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: sonsuzuncu

dikkat ettiyseniz glock son turlarda lastik değiştirmedi. ilk sıradakilerin alayı sert lastiğe geçti ama o yumuşak lastiklerini değiştirmedi ve hamiltona geçildi. bence de orda birşeyler oldu. massanın gözyaşları içimi burktu.
    öyle bir şey olsaydı zaten adam baştan pite girer kimseye laf brıakmazdı biraz kafanızı kullanın lütfen.

massa taraftarına dediğiniz şey burda ve bunu tek siz yapmıyorsunuz bi hamiltoncu daha bunu bana söyledi..Çok bilgili sanıyorsunuz kendinizi sanırım bizde aptal oluyoruz böylece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farabi12 -- 2 Kasım 2008; 22:14:33 >
  • ne desek boş, böyle bi final zor görürüz, ben kimi taraftarıyım, böyle çekişmeli bitmesi daha iyi oldu heyecan içinde izledik, kimide 3. oldu klasmanda ona az sevindim, massanın şampiyon olmasını istemiyodum ama bu şekilde sürünmesinide istemezdim, tam şamp. oldum derken elinden gitti şampiyonluk. çok kötü oldu onun için. takımlarda şampiyon olduk ama neyimize yarar bilmiyorum. beni pek bağlamıyo, takım tutmuyorum sonuçta, yıllardır kimiyi tutuyorum, force indiaya gitsede kimiyi tutarım yani ama teselli diyelim, seneye kiminin geri dönmesini diliyelim, iyi bi sezon oldu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 19

son virajda glock un yavasladıgı yapalıyormusgibi yaptıgı video linkini bulabilen olabilirmi acaba??

http://www.turkiyef1.com/newsfull.asp?id=14570&Glockun-%DEampiyonlu%F0un-kaderini-de%F0i%FEtirdi%F0i-an--V%DDDEO
  • quote:

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: sonsuzuncu

dikkat ettiyseniz glock son turlarda lastik değiştirmedi. ilk sıradakilerin alayı sert lastiğe geçti ama o yumuşak lastiklerini değiştirmedi ve hamiltona geçildi. bence de orda birşeyler oldu. massanın gözyaşları içimi burktu.

öyle bir şey olsaydı zaten adam baştan pite girer kimseye laf brıakmazdı biraz kafanızı kullanın lütfen.

massa taraftarına dediğiniz şey burda ve bunu tek siz yapmıyorsunuz bi hamiltoncu daha bunu bana söyledi..Çok bilgili sanıyorsunuz kendinizi sanırım bizde aptal oluyoruz böylece.

Doğru konuşmak bilmişlikse bilmişim kardeşim . Dmekki bu forumda ciddi bir şeyler söyleyemeyeceğiz bundan sonra.

• quote:

quote:

arkadasım yagmur sıddetını arttırır ve kuru zemın lastıgının vıraj performansı tur gectıkce asagıya duseryarıs sonrası yagan yagmuru gordunmu?

ayrıca kuru zemın lastıgı ıle yarısan glock yagmur lastıgı kullanan takım arkadası trullı den bıle daha kotu turar atmakta.

bırde sunu soylıyeyım.glock o vırajı hamılton un onunde bıle donse muhtemelen hızlanma bolumunun ılk metrelerınde gerıye dusecektı.kuru zemın lastıgı ıle yagmur lu ortamda hızlanmak sandıgınız kadar kolay degıl

ekleme:ayrıca vettel hamılton un arkasında ıken hamılton un tur bındırmelerı neden hep sorunlu oldu?

hazımsız bır kesım var ve ortamı bu tıp soylemlerle ve konularla germeye calısıyor

o hazımsız kesım bu sezon massa ya verılen komık cezalarda nıye burada degılerdıler acaba?

hoca adam kendi bile şaşırdı nasıl şampiyon olduğuna neyi tartışıyoruzki biz?

• quote:

boyle bır kanıya nereden vardın?
  • quote:

quote:

quote:

böyle bir olay görmedim. Tebrikler demekten çok korkuyorsunuz. neden şaşırmasın kim şaşırmadiki? massa yağmur yağınca şaşırmadımı ? Hamilton şampiyonluk elden giderken şaşırmadımı? massa hamiltonun 6. olduğunu duyunca şaşırmadı mı ? Son turda şampiyonluk gidince şaşırmadımı ? Zaten bu şaşkınlıkar sayesinde harika bir yarış oldu. Hepimiz şaşırdık çok şeyler değişti ama tek 1 kazanan var.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.