Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Şike olayı unutulacak mı ??

40
Cevap
0
Favori
890
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Şike olayı unutulacak mı ??
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2279 Mesaj
      09 Nisan 2012 14:04:34
      quote:

Orijinalden alıntı: Fraulein

quote:

Orijinalden alıntı: doktor x

quote:

Orijinalden alıntı: Fraulein

quote:

Orijinalden alıntı: acimakarna

quote:

Orijinalden alıntı: wesker7

quote:

Orijinalden alıntı: acimakarna

quote:

Orijinalden alıntı: wesker7

ara sıra bjk ve gs bölümüne bakar geçerim ligi izlediğim filanda yok
      siz hala neyin kavgasındasınız.
      arkadaş bu sülüklere halamı kanınızı emdiriyorsunuz yazık harbiden
      tavsiyem gidin ispanya, ingiltereyi izleyin

Hocam İngiltere de City, İspanyada R.Madrid ocağıma incir ağacı diktiler, kazanamadığımı geçtim kaybettiklerimle 2 sene rahat lig tv seyrederdim,

şimdi kim sülük söyle bana

sana iddaa oyna demedim ki
      sadece aç sakın sakın izle dedim yaw

Ekşin olmadımı olmuyor yahu.

@Fraulein
      O paok yokmu paok evinde mağlup olmuyacaktı aga Yunanistanı gecen hafta sildim defterden

Öyle değil. Bu iddaaya yatırdığın paranın yarısı Yunanlılara gidiyor. Yani kanını gerçekten emenler onlar

ne alaka yunanistan ?

İddaa yunan şirketi tarafından işletilmiyor mu? Benim bildiğim %45'ine sahipler.

bende yunan ne alaka diyorum. %55 de bizde :)))
      |
      |

• Teğmen
      158 Mesaj
      09 Nisan 2012 14:05:19
      küme düşme olmaz bu saatten sonra,teşebbüs var ama saha içine yansıya şike yok diyerek üstünü kapatmaya çalışacaklar
      tabii uefa bu oyunu bozar
      |
      |
      09 Nisan 2012 14:16:30
      TFF unutsada UEFA unutmaz. Bknz. : UEFA kongresi
      |
      |
      09 Nisan 2012 14:23:57
      Olurda ceza verilmeyip birde ustune Avrupa yasagi gelirse abbas yolcu Chelsea taraftari olacagim artik Galatasaray aski hicbir zaman bitmez icimde sonuna kadarda desteklerim takimimi ama gidipte boyle sacma sapan islerle ugrasan sonrada kendini herkese kucuk dusuren takimlarina koru korune baglanmis futboldan zerre anlamayan insanlarla tartismaya girmem. Sorarlarsa da konusacaksaniz Chelseaden konusun derim artik :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Yaratılırken verilir asalet sana,
      onu sonradan kazanamazsın..
    • Yarbay
      2836 Mesaj
      09 Nisan 2012 14:27:27
      Hangi şike?
      unuttum bile
      |
      |
      09 Nisan 2012 15:04:08
      Şike cezası yaptırımını Uefa veremezmiş.

Bosna Hersek uluslararası futbol müsabakalarından men etti.

Yaptırımı uygulayan: FIFA
      Sebep: Üçlü başkanlık sistemi

FC Sion puanları silindi. İsviçre'ye ultimatom verildi.

Yaptırımı uygulayan: FIFA
      Sebep: Transferde usulsüzlük

Yunanistan'da iki takım 4. lige düşürüldü.

Yaptırımı uygulayan: UEFA
      Sebep: Şike

Fenerbahçe

Öngörülen suçlar: Şike, şike girişimi, teşvik, teşvik girişimi.
      Sonuç: Bekleniyor

UEFA'nın yorumu: Kararların bir an önce alınmasından yana olunduğunu. Karar vermeye yeticek gerekli delilin olduğu bkz. İbrahim Akın, bkz. İnşaat işçisi Kahe, bkz. Tarla sürmek.
      |
      |

"Aile içinde teşekkür olmaz" dedi Oktay hocam, Gsbasket ailesi olarakta diyoruz ki Aile içinde elveda olmaz birlikteliğimize ara verdik, biz yine beraber olacağız ama bizi ayıranlar burda olmayacak.

• Yarbay
      5328 Mesaj
      09 Nisan 2012 15:06:52
      Ülke çok garip çoookk...
      |
      |

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      20 Not
      09 Nisan 2012 15:28:59
      unutulmak mı? bize yapılan bu kirli oyunları ölene kadar unutturmayacağız !!!
      |
      |

Berxwedan Xwes
      Naif Direniş
      Doroteo Arango Arambula ''Pancho'' Villa
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      10 Nisan 2012 02:12:02
      Bugün Ahmet Çakar'ın aynen söylediklerini yazıyorum:

'' Uefa eğer Tff'nin verdiği kararı yanlış bulursa kendi disiplin soruşturmasını başlatma yetkisi var. Hatta bunun üstrüne Tff'ye ceza verilmesi emrini verme yetkisi de var. Örnek mi istiyorsunuz? İsviçre'nin Fc Sion takımı İsviçre Futbol Federasyonu'na rağmen Uefa tarafından -36 puan ceza verdirildi. Dolayısıyla Tff'nin alacağı kararlar Uefa nezdinde nihai karar değillerdir. Uefa, ancak ve ancak mahkemeden tutuklu şahıslarla ilgili beraat kararı çıkarsa olaya müdahil olamaz; çünkü o noktada mahkemelerin kararını ciddiye almak zorundadı.''

Rasim Ozan Kütahyalı ise şöyle konuştu:

'' Bütün bu iddianame ve Aziz Yıldırım'ın savunması Fransızcaya çevrildi, Uefa tarafından inceleniyor.Ben de Aziz Yıldırım'ın savunmasını okuyorum. Benim bir hukukçu olarak şahsi kanaatim; Fenerbahçe'nin bazı yöneticilerinin bu işlerden sıyrılma ihtimali yok. Adli hukukta masumiyet karinesi ön planda olduğu için bu insanlar affedilebilir ama spor hukukunda kanaat esastır. Ve kanaat olarak eninde sonunda ya Tff ya da Uefa bu şahıslara gerekli cezaları verecektir.'' (son cümleyi tam olarak söylemedi ama o anlama gelen cümleler kurdu işte, anlaşılması için böyle yazdım)

• Yüzbaşı
      836 Mesaj
      10 Nisan 2012 13:49:24
      etik kurul raporunda hiçbir şike veya teşebbüs olmadığı v.s. v.s. sıfır ceza olması gerektiği v.s. v.s. yazıyormuş.
      |
      |
      10 Nisan 2012 14:38:56
      Etik Kurulu'ndan rapor açıklaması

Etik Kurulu Başkanı ve Gediz Üniversitesi Hukuk Fakültesi Özel Hukuk Bölüm Başkanı Prof. Dr. Oğuz Atalay, şike soruşturmasına ilişkin raporun hazırlandığı, hiçbir kulübe ceza verilmemesine kanaat getirdiklerine yönelik haberleri yalanladı.Prof. Dr. Atalay, "Rapor hazır değil" dedi ve Aziz Yıldırım'la geçen hafta Metris Cezaevi'nde görüştükleri bilgisini de verdi.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/20313214.asp
      10 Nisan 2012 15:41:09
      Sahaya yansımayan şikeyi hafızanıza da yansıtmayın artık.

Unutun gitsin.
      |
      |
      bu tarla bir şeydir, nasıl söyleyim, yani maçla ilgili bir şey değil yani, 3 tane tarla var işte, ekinler diyor suya çıktı, ya kurban kesiyor gidiyor. her hafta da eyüp sultan' a gidiyordu. her hafta gidiyor, bizim burada konuşmalar da var. hocaya gittik mi, camiye gittik mi, ne yaptın, tamer beye söylüyorum; " ne yaptın, gittin mi, hallettin mi?" diyorum. camiye gidiyor, eyüp sultan’a kurban kesmeye. biz deplasmana gittiğimizde tamer bey gidiyor, eğer deplasmanda değil içeride ise beraber gidiyoruz, kurban kesiyoruz. şimdi buradaki konuşmada da yani bu şeyi, tarla işini; maçları, tarla maçları sürmek de dilek anlamında kullanıyorduk. A.Y.
    • Yüzbaşı
      836 Mesaj
      10 Nisan 2012 15:46:56
      quote:

Orijinalden alıntı: tergen

Etik Kurulu Başkanı ve Gediz Üniversitesi Hukuk Fakültesi Özel Hukuk Bölüm Başkanı Prof. Dr. Oğuz Atalay, şike soruşturmasına ilişkin raporun hazırlandığı, hiçbir kulübe ceza verilmemesine kanaat getirdiklerine yönelik haberleri yalanladı.Prof. Dr. Atalay, "Rapor hazır değil" dedi ve Aziz Yıldırım'la geçen hafta Metris Cezaevi'nde görüştükleri bilgisini de verdi.

tabi tabi. sakın kamuoyunun nabzını ölçüyor olmasınlar. eğer aşırı derecede ve başedilemez bir tepki ile karşılaşırlar ise B planını devreye sokacak. alem çakal olmuş

• Çavuş
      65 Mesaj
      10 Nisan 2012 16:35:35
      Şike olayı tabii ki unutulmayacak son sözü UEFA söyleyecek...
      |
      |
      10 Nisan 2012 17:58:17
      quote:

Orijinalden alıntı: ozgurozgel

quote:

tabi tabi. sakın kamuoyunun nabzını ölçüyor olmasınlar. eğer aşırı derecede ve başedilemez bir tepki ile karşılaşırlar ise B planını devreye sokacak. alem çakal olmuş

B planı yani 58. maddenin değiştirilmesi.
      bu tarla bir şeydir, nasıl söyleyim, yani maçla ilgili bir şey değil yani, 3 tane tarla var işte, ekinler diyor suya çıktı, ya kurban kesiyor gidiyor. her hafta da eyüp sultan' a gidiyordu. her hafta gidiyor, bizim burada konuşmalar da var. hocaya gittik mi, camiye gittik mi, ne yaptın, tamer beye söylüyorum; " ne yaptın, gittin mi, hallettin mi?" diyorum. camiye gidiyor, eyüp sultan’a kurban kesmeye. biz deplasmana gittiğimizde tamer bey gidiyor, eğer deplasmanda değil içeride ise beraber gidiyoruz, kurban kesiyoruz. şimdi buradaki konuşmada da yani bu şeyi, tarla işini; maçları, tarla maçları sürmek de dilek anlamında kullanıyorduk. A.Y.

• Yüzbaşı
      836 Mesaj
      10 Nisan 2012 19:25:44
      quote:

Orijinalden alıntı: alone61

quote:

Orijinalden alıntı: ozgurozgel

quote:

B planı yani 58. maddenin değiştirilmesi.

yani. ya 58 değişir ya da avrupaya bikaç sene elveda deriz.
      |
      |

• Yüzbaşı
      959 Mesaj
      10 Nisan 2012 20:44:59
      şike unutulmaz,heleki tff ceza vermezse büyük bi baskı oluşur.
      |
      |

Asaletin Bize Yeter
    • Teğmen
      194 Mesaj
      10 Nisan 2012 21:27:01
      Unutuldu... Yapanın yanına kar kaldı.. Şimdi daha fazlasını almaya çalışıyor.. Yavuz hırsızlık böyle bir şey..
      |
      |
      10 Nisan 2012 21:29:44
      fırtına tersine dönüyor, yakında kasırga çıkabilir demedi demeyin..
      |
      |
      10 Nisan 2012 21:33:11
      quote:

Orijinalden alıntı: gizlimert

Bugün Ahmet Çakar'ın aynen söylediklerini yazıyorum:

'' Uefa eğer Tff'nin verdiği kararı yanlış bulursa kendi disiplin soruşturmasını başlatma yetkisi var. Hatta bunun üstrüne Tff'ye ceza verilmesi emrini verme yetkisi de var. Örnek mi istiyorsunuz? İsviçre'nin Fc Sion takımı İsviçre Futbol Federasyonu'na rağmen Uefa tarafından -36 puan ceza verdirildi. Dolayısıyla Tff'nin alacağı kararlar Uefa nezdinde nihai karar değillerdir. Uefa, ancak ve ancak mahkemeden tutuklu şahıslarla ilgili beraat kararı çıkarsa olaya müdahil olamaz; çünkü o noktada mahkemelerin kararını ciddiye almak zorundadı.''

Rasim Ozan Kütahyalı ise şöyle konuştu:

'' Bütün bu iddianame ve Aziz Yıldırım'ın savunması Fransızcaya çevrildi, Uefa tarafından inceleniyor.Ben de Aziz Yıldırım'ın savunmasını okuyorum. Benim bir hukukçu olarak şahsi kanaatim; Fenerbahçe'nin bazı yöneticilerinin bu işlerden sıyrılma ihtimali yok. Adli hukukta masumiyet karinesi ön planda olduğu için bu insanlar affedilebilir ama spor hukukunda kanaat esastır. Ve kanaat olarak eninde sonunda ya Tff ya da Uefa bu şahıslara gerekli cezaları verecektir.'' (son cümleyi tam olarak söylemedi ama o anlama gelen cümleler kurdu işte, anlaşılması için böyle yazdım)

rasim ozanın fikrimi bu yoksa fetoşunmu? rasim hocasının sözünden çıkmaz.bunu kendisi bizzat itiraf etti..bu adam mahkeme günü karar açıklamadan gözaltına alınıp,özel yetkili hakimimiz mehmet ekinci tarafından ifadesi alındı..aynı gün hemde kararın açıklanacağı gün..ne tesadüf dimi..
      |
      |

Reklamlar
sohbet
üniversite
Ankara Web Tasarım
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.