Şimdi Ara

Şikayet sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Profilimden de göreceğiniz üzere kapanmamış 7 şikayetim var.
    hepsi aynı konuda ve aynı sebep.
    şikayete 19 Şubat'da başlamışım.
    Yani ilk hakaret içeren mesaj 4 gün önce yazılmış, şikayet etmişim ama bakan olmamış.
    hakaret eden de herhangi bir uyarı ya da ceza almadığı için aynı konuda defalarca aynı hakareti yapmaya devam etmiş.
    Hepsini şikayet etmişim ama yine bakan yok.

her şikayette 1 ceza puanı verilseydi 2 gün önce 4 gün tatile çıkmıştı bile.
    Ama neyden yüz buluyorsa artık bu hakaretine devam etmiş.

Bir ara modlar yoğundur diye düşündüm ama konuda bu hakaret eden kişinin dün yaptığı şikayetin hemen sonuçlandığını ekran görüntüsü ile gördük. Yani modlar yoğun değil.

Bu sefer "yapılan hakaret uyarı gerektirmiyordur" diye düşünüyor olabilirsiniz ama aynı konuda daha önceki mesajlarda bu hakaretin aynısı yapıldığında şikayet etmiştim ve kişi ceza almıştı.
    Yani ceza gerektiren bir hakaret...

bununla ilgili 7 şikayetim var... 7 si de "açık" durumda...

• Modlar yoğunlar maalesef çünkü ülke gündemi gibi tüm kadronun enerjisini yiyen bir bölüme sahibiz. Bu bölümdeki şikayetlerden dolayı diğerlerine bakmak bile zaman alabiliyor. Sizin 4 gün önce açtığınız şikayetlerin açık kalmasıda bu yoğunluğa bağlı. Birde şikayetiniz arkalara düşünce gözden kaçması mümkün olabiliyor maalesef.

Kadroyu genişletmeye uğraşıyoruz ancak takdir edersiniz ki buda çok kolay olmuyor.

Gecikme için özür dilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: powerstorm

Modlar yoğunlar maalesef çünkü ülke gündemi gibi tüm kadronun enerjisini yiyen bir bölüme sahibiz. Bu bölümdeki şikayetlerden dolayı diğerlerine bakmak bile zaman alabiliyor. Sizin 4 gün önce açtığınız şikayetlerin açık kalmasıda bu yoğunluğa bağlı. Birde şikayetiniz arkalara düşünce gözden kaçması mümkün olabiliyor maalesef.

Kadroyu genişletmeye uğraşıyoruz ancak takdir edersiniz ki buda çok kolay olmuyor.

Gecikme için özür dilerim

Eyvallah.
    Sen yoğunlar diyorsan yoğunlardır.
    Sana güvenirim...

Bir de şu özel mesajlar için telefon onayı işini iptal etseniz çok iyi olacak aslında.
    13 senedir burdayım, hala fake üye muamelesi görmek zoruma gidiyor açıkçası.

Yakında telefon onayı yapmayanların mesaj yazması da yasaklanacak sanırım.
    gidişat o yünde çünkü.

• Özel mesajlar için sms onayı maalesef şart. İkinci el için çok gerekli bir sistem. Güvenlik duvarlarından biri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: powerstorm

Özel mesajlar için sms onayı maalesef şart. İkinci el için çok gerekli bir sistem. Güvenlik duvarlarından biri.

Destek bölümünden talep oluşturdum acaba bana da bir yardımcı olsanız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.