Şimdi Ara

Şikayet Kaydına Tepkisiz Kalan Firma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar önceki gün hg255s modem internetten kopmuş ve 5-6 saat sonra yeniden bağlanmış. Bunu oda termostatımın internet erişim logu ile anlayabiliyorum. Oda termostatı hg255s’e kablolu olarak bağlı keenetic city üzerinden kablosuz olarak bağlanıyor. Müşteri destek görevlisi son bir haftada kesinti yok, sizin sorununuz kablosuz bağlantı diyor. Oysa kablolu olarak bağlı olan extender internete çıkamamış. Şuan mevcut sorun devam etmediği için de işlem yapamıyorum diyor. Peki kesintinin 1 hafta mı sürmesi lazım işlem yapabilmeniz için diyorum ama aynı şeyleri tekrar ediyors. Şuan cihazınız bağlı ve problem olmadığı için sadece ücretli servis gönderebilirim diyor. Artık extender üzerinden de verimli kullanamıyorum. Nasıl yapmalı? Müşteri hizmetlerini nasıl ikna etmeli? 700 lira cayma bedeli çıkarıyorlar iptal de edemiyorum🥺

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu taahhüt bedeli olarak milleti çok güzel kazıklıyorlar arkadaşım sol de 1 hafta kaldı 1,200tl istiyorlar bende iptal etmek isitiyrum 800tl kablonet teyim her şeyi kılıfına sığdırıyorlar paketin indirimsiz fiyatını yüksek tutuyorlar bu sayede taahhüt ücreti yükseliyor artı olarak kurulum ücreti modem ücreti vs ekleniyor memnun olmadığımız halde biz para ödüyoruz ekstra tüketici kanunu var orda da kanunlar birbiri ile çakışıyor. Kanuna dayanarak mahkemeye başvuran bazı arkadaşlar taahhüt ücretini faizi ile ödemiş devlet bizi koruması gerekirken şirketleri koruyor maalesef.

• Müşteri hizmetleriyle uğraşmayın hiç. Hg255s yerine kendi routerinizi kullanabilirsiniz forumda k.adı şifre bulma ile bilgilendirme konuları mevcuttu biraz araştırın derim  

• hocam cosa kullanıyorsunz sanırım cosanın ıpsını sabıt ıp verın modemden reserv edın

• quote:

Orijinalden alıntı: Gökkubbe

Müşteri hizmetleriyle uğraşmayın hiç. Hg255s yerine kendi routerinizi kullanabilirsiniz forumda k.adı şifre bulma ile bilgilendirme konuları mevcuttu biraz araştırın derim  

Aslında mantıklı ama keenetic city modelinin bu işin altından kalkabileceğine emin olamıyorum. Ayrıca router olarak elimdeki cihazı kullanırsam tekrar bir extender almam gerekecek muhtemelen arka odalar için. Aslında beni rahatsız eden Superonline firmasının müşterisine yalancı muamelesi yapması.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sy772

hocam cosa kullanıyorsunz sanırım cosanın ıpsını sabıt ıp verın modemden reserv edın

Evet hocam cosa kullanıyorum. Modeme uzak olduğu için kabloyla bağladığın repeater keenetic citye bağlı olarak kullanmaktayım. Onun üzerinden sabit ip mi tanımlayayım? Ama bahsettiğim kesinti repeaterın modem üzerinden internete çıkamamış olmasından kaynaklı ki birbirlerine kablolu bağlılar. Ama Superonline inatla şuan sorunun devam ediyor olması lazım diyor. Ne yapacağım bilemedim.

• 30:AE ile başlıyor benım kosanın mac ıd sı sızde mac ıdsını bulup routher uzerınden sabıt ıp verin sabit ip verme ile ilgili youtube'a a bakabilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.