Şimdi Ara

Şık ve İnce..--NOKİA 2630 İNCELEME # BaRo55 Pictures------- (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
22.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100 kontörü değil 1000 kontörü alıp 135 ytlye telefonu satıyorlar düzeltiyorum arkadaşlar özür dileri...
  • ya arkadaşlar bütün yorumlar için teşekkürler ama bir arkadaşta gördüm bu tlfnu baskonuş özelliği menüde var ama kullanılıyormu onu bilmiyorum kullananınız bileniniz ya da duyanınız varmı bu konuda da bir yardımcı olabilirmisiniz. bu arada nokia2630 biliyorsunuz kampanya var türksel 1000 kontör ile 179 ytl ben kahramanmaraştayım burada bazı telefoncular uyanıklık yapıyorlar 100 kontörü 44 ytl sayıp kendileri alıyorlar telefonu 135 ytlye satıyorlar. bu 1000 knt bir ay kullanım sınırlı sizce alan mı karlı almayan mı...
  • Eğer 1000 kontörü 1 ayda doya doya konusacagım kısıler var diyosan ( MMS de bedava bu 1 aylık suresı boyunca bıldıgım kadarıyla) 179 YTL ye alman ıyı olabılır.Cunku telefon bayagı ucuza gelıyor.Ancak cogu zıyan olur dıyosan konturlerın pek bır onemı kalmıyor.Ancak yınede bu telefon ıcın 135 YTL bana göre cok fazla.Telefonun fiyatı 100 YTl olsa emınım bircok kısı alabılır.Ama bu fıyat/performans oranı dusuk olan bır telefon ıcın kotu gorunuyor.Biraz daha bekle derim ben ama yinede sen bilirsin.
    quote:

Orjinalden alıntı: umutbagci

ya arkadaşlar bütün yorumlar için teşekkürler ama bir arkadaşta gördüm bu tlfnu baskonuş özelliği menüde var ama kullanılıyormu onu bilmiyorum kullananınız bileniniz ya da duyanınız varmı bu konuda da bir yardımcı olabilirmisiniz. bu arada nokia2630 biliyorsunuz kampanya var türksel 1000 kontör ile 179 ytl ben kahramanmaraştayım burada bazı telefoncular uyanıklık yapıyorlar 100 kontörü 44 ytl sayıp kendileri alıyorlar telefonu 135 ytlye satıyorlar. bu 1000 knt bir ay kullanım sınırlı sizce alan mı karlı almayan mı...

• teledon fenqa değil ya kullanıyorum ben memnunum yanı küçük ve şık bi tel arayanlar alabilir pahalı değil bence..
  • güzel inceleme olmuş
  • ALINTI:umutbagci

ya arkadaşlar bütün yorumlar için teşekkürler ama bir arkadaşta gördüm bu tlfnu baskonuş özelliği menüde var ama kullanılıyormu onu bilmiyorum kullananınız bileniniz ya da duyanınız varmı bu konuda da bir yardımcı olabilirmisiniz. bu arada nokia2630 biliyorsunuz kampanya var türksel 1000 kontör ile 179 ytl ben kahramanmaraştayım burada bazı telefoncular uyanıklık yapıyorlar 100 kontörü 44 ytl sayıp kendileri alıyorlar telefonu 135 ytlye satıyorlar. bu 1000 knt bir ay kullanım sınırlı sizce alan mı karlı almayan mı...

Her zaman satan karlıdır arkadaşım bunu unutma
    Bence nokia bu telefona samsung e200 deki gibi net bir ekran koymalıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fever2006 -- 8 Mart 2008; 9:17:13 >

• quote:

Bence nokia bu telefona samsung e200 deki gibi net bir ekran koymalıydı

O kadar çok şey beklenmemeli be tel. den bence sonuçta kampanya tel.iAma özellikleri tel.le haşır neşir olmayanlara yeter de artar bile bence.
  • arkadaşlar 3 gün önce aldığım teli acil paraya ihtiyaç duyduğumdan satıyorum ilgilenen olursa

http://www.gittigidiyor.com/main/urun.php?id=8673150
  • arkadaşlar 3 gün önce aldığım teli acil paraya ihtiyaç duyduğumdan satıyorum ilgilenen olursa

http://www.gittigidiyor.com/main/urun.php?id=8673150
  • İnceleme İçin Teşekkürler Eline Sağlık...
  • bu telefonu alcagıma e250 alırım fiyatlarıda aynı zaten
  • ya arkadaşlar kulaklıkları takınca radyo yada mp3 sesi çok ama çok az çıkıyor sizde de durum böle mi?
  • Arkadaşlar bu telefonun doğubank falan sıfır fiyatı ne kadar acaba, bilgisi olan var mı?

Nette en ucuz 160 küsüre var, doğubankta, kadıköyde falan peşin fiyatı ne kadar geliyor?
  • arkadaslar bu telefonun bluetooth ozelligi beni deli etti.
    bilgisayara dosya gonderiyorum baglantı kurulamadı hatası
    elimde motorolla mpx220 telefon var bluetoothla foto atıcam,baglantı hatası.
    nokia ve samsung denedim onlara sorunsuz gonderiyor.bu nasıl iş?telefon resmen telefon seçiyor bluetooth için???hadi versiyon desem,bilgisayarımdaki bluetooth2.0,mpx deki 1.0 sorun oda deil...

bi kötü özelliğide telefon üzerinden pc yi gprs le internete bağlayamıyorsunuz dahili modemi yok,ve pc senkronizasyonuda yok.
    babamda eski bi nokia var,ne güzel pc suite den telefonları kaydettik pc ye,ama bu telefona aktaramadık..çok saçma...yıl 2008 de özellikle :)
  • Güncel fiyat listesi (14.03.2008)

Ereyon.com: 169 YTL / 166 YTL (Havale ile)
    Hepsiburada.com: 187 YTL / 178 YTL (Havale ile)
  • arkadaşlar ben bunu alalı 1 ay oldu.
    telefon açılmıyo ekranda yaprak gibi bişey var nasıl düzeltebilirim
    lütfen cevap verin
  • slm arkadaşalr bugun itibari ile bende 2630 sahibi oldum.şimdilik memnunum :=)
  • Kadıköy (Yazıcıoğlu çevresi) fiyatları:

170 ytl (1000 kontör hediyeli)

Doğubank fiyatları:

Zemin Kat: 180ytl (1000 kontör hediyeli)
    1. Kat: 170ytl (1000 kontör hediyeli)
    2. Kat: 165 ytl (1000 kontör hediyeli), 150 ytl (kontörsüz)

Tüm fiyatlar açılmamış kutu + 2 yıl garanti dahil fiyatlardır.
  • telefonu 179 ytl 1000 kontör kampanyasından aldım ıkıncı tel olarak hatta ücüncü desek daha dogru telefon gayet güzel maxımum kartdan cektırdım ondada kampanya varmıs 30 maxıpuan kazandım telefon 149 ytl ye geldı
  • Arkadaşlar bir sorunum var telefonla ilgili telefon çok ince..
    Başıma açtığı sorun ise:
    -her zamanki gibi okuldaydım.telefona otobüste bir baktım.telefon kapanmış ve ekranında yaprak gibi bişey var ortadan da çatlamış gibi gözüküyor.
    bişey anlamadım çünkü dışında hiçbir çizik yok.Aldığım yere götürdüm iç camı çatlamış dedi.ama dışında hiçbirşey yok yani.35 ytlye sorunu kapattık ama ben hala aynı şey olucak diye endişeliyim.telefoncu biyere vurmuşsun dedi ama hala nereye vurduğumu bile bilmiyorum. okulda masa tenisi oynuyorum vurmuş olsam masaya böle bir hasar verir mi?

Ne yapmalıyım?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.