Şimdi Ara

Sihirbazlık Okulunda Bir Türk (2015) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
0
Favori
23.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendimi böyle rezil etmek yerine neden kendimize özgün filmler çekmiyoruz?
  • Yav He He, Ali Kundilli, Recep İvedik, Deliha, Oğlum Bak Git gibi filmleri izlemek için sinemaya gidildikçe bu tür filmler yapılmaya devam edilecek.

A kalite sanat filmleri ile 3.sınıf aksiyon ve komedi filmleri arasında sıkışıp kalmış bir sinemamız var.
  • sözlerime einstein bir sözü ile başlamak istiyorum."Ön yargıları yok etmek, atom çekirdeğini parçalamaktan daha zordur" pes yani filmi izlemeden nasıl hunharca katletmeye çalışır sınız.yuh size.boş boş konuşmuşsunuz.ya kostüm tasarıma ,mekanlara bakın .hatta biri harry potter serilerinden zannettim diye yazmış.biri demiş bizim evin orada çekildi merak ediyorum içeri girip sahneleri mi seyretmiş.birileri saçma sapan filmler yapılıyor demiş.ya kardeşim bu tarzda Türkiyede bir film yapılmadı.beyaz perde için iyi bir şeydir.kaliteyi yapa yapa öğrenirsin.hindistanda bilene günde iki film çekiliyor.çünkü insanları sinemayı seviyor.bazıları gibi köstek olmuyor.biri oradan kalkmış demiş ki yok recep ivedik yok bilmem ne.demek ki yedi milyon küsür insan recep ivediği izlediyse saygı duyacaksın rekor kırmış sinemanın önünü açmış.sen insanlara şirin görükecem diye neden demagoji yaparsın.saygı duyacaksın.hadi bazılarına saygı duymuyorsunuz o film için emeği geçen insanlara saygı duyun. filmi izledikten sonra özür dileyeceksiniz . sizden ricam şu önyargıyı hep beraber yıkalım.

• sözlerime einstein bir sözü ile başlamak istiyorum."Ön yargıları yok etmek, atom çekirdeğini parçalamaktan daha zordur" pes yani filmi izlemeden nasıl hunharca katletmeye çalışır sınız.yuh size.boş boş konuşmuşsunuz.ya kostüm tasarıma ,mekanlara bakın .hatta biri harry potter serilerinden zannettim diye yazmış.biri demiş bizim evin orada çekildi merak ediyorum içeri girip sahneleri mi seyretmiş.birileri saçma sapan filmler yapılıyor demiş.ya kardeşim bu tarzda Türkiyede bir film yapılmadı.beyaz perde için iyi bir şeydir.kaliteyi yapa yapa öğrenirsin.hindistanda bilene günde iki film çekiliyor.çünkü insanları sinemayı seviyor.bazıları gibi köstek olmuyor.biri oradan kalkmış demiş ki yok recep ivedik yok bilmem ne.demek ki yedi milyon küsür insan recep ivediği izlediyse saygı duyacaksın rekor kırmış sinemanın önünü açmış.sen insanlara şirin görükecem diye neden demagoji yaparsın.hadi bazılarına saygı duymuyorsunuz o film için emeği geçen insanlara saygı duyun. filmi izledikten sonra özür dileyeceksiniz . sizlerden ricam şu önyargıyı hep beraber yıkalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yetkinerr -- 4 Nisan 2015; 4:45:44 >

• Ulan biri de çıkıp dememiş ki bu çöp diye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • :D gülme krizi geçirdim resmen herşeyi çakma yapmaya özendiler bu arada. Hiç özgün düzgün bi film çekilmezmi arkadaş.
  • sonrada bunlara destek olmalıymışız. Nesine destek olalım bunun daha çok dandik film çekilsin diyemi.
  • Film az bir hoşuma gitti sayılır ama izzlemedim daha. AMa dikkat ettimde arkadaki zencileri falan nerden buldular ? Eğer resimlerdeki gibi yapmışlarsan efekelri ve arka planı bence iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreezeTimes

Film az bir hoşuma gitti sayılır ama izzlemedim daha. AMa dikkat ettimde arkadaki zencileri falan nerden buldular ? Eğer resimlerdeki gibi yapmışlarsan efekelri ve arka planı bence iyidir.

istediğin zenci olsun dostum, çok var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para verseler izlemem. Saçmasapan komedi sahneleri olacağı kesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaneLimoni

Aslında kostüm olsun mekanlar olsun fena durmuyor ama senaryo yüksek ihtimal kötüdür.

• quote:

Orijinalden alıntı: -BruceWayne-

Para verseler izlemem. Saçmasapan komedi sahneleri olacağı kesin.

Şu iki resimde görsel olarak eksik bulduğunuz ne var?

• quote:

quote:

Superman den esinlenerek yapılan Süpertürk filminin IMDB si 2 civarında, ve film yeni gerisini sen düşün.

• quote:

Orijinalden alıntı: yetkinerr

sözlerime einstein bir sözü ile başlamak istiyorum."Ön yargıları yok etmek, atom çekirdeğini parçalamaktan daha zordur" pes yani filmi izlemeden nasıl hunharca katletmeye çalışır sınız.yuh size.boş boş konuşmuşsunuz.ya kostüm tasarıma ,mekanlara bakın .hatta biri harry potter serilerinden zannettim diye yazmış.biri demiş bizim evin orada çekildi merak ediyorum içeri girip sahneleri mi seyretmiş.birileri saçma sapan filmler yapılıyor demiş.ya kardeşim bu tarzda Türkiyede bir film yapılmadı.beyaz perde için iyi bir şeydir.kaliteyi yapa yapa öğrenirsin.hindistanda bilene günde iki film çekiliyor.çünkü insanları sinemayı seviyor.bazıları gibi köstek olmuyor.biri oradan kalkmış demiş ki yok recep ivedik yok bilmem ne.demek ki yedi milyon küsür insan recep ivediği izlediyse saygı duyacaksın rekor kırmış sinemanın önünü açmış.sen insanlara şirin görükecem diye neden demagoji yaparsın.saygı duyacaksın.hadi bazılarına saygı duymuyorsunuz o film için emeği geçen insanlara saygı duyun. filmi izledikten sonra özür dileyeceksiniz . sizden ricam şu önyargıyı hep beraber yıkalım.

Evimin önünde çekildi mecazi değil gerçek içerenköy de pastanede çekildi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Superman den esinlenerek yapılan Süpertürk filminin IMDB si 2 civarında, ve film yeni gerisini sen düşün.

Iyide hocam sonuçta bunlar ayrı filmler.Daha millet filmi görmeden olumsuz yorumları basmış.Şu görünen şekli ile bence tek eleştirebileceğimiz nokta senaryonun özgün olmaması ve büyük bir markanın arkasına sığınmak istemesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NaneLimoni -- 17 Nisan 2015; 20:39:06 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Iyide hocam sonuçta bunlar ayrı filmler.Daha millet filmi görmeden olumsuz yorumları basmış.Şu görünen şekli ile bence tek eleştirebileceğimiz nokta senaryonun özgün olmaması ve büyük bir markanın arkasına sığınmak istemesi.

Haklısınız hocam film iyi olabilir biraz önyargılı yaklaştım

• kimse yazmamış yazalım
    çöp
  • inci sözlük hesabı olan varsa celal ile cerene yapılanın aynısından yaptırtsın
  • Temizlik İşleri Müdürlüğü'nden yazıyoruz, bizcede çöp.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.