Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Sigortam Bitti Sigortam net den Alıcam Güvenilir Mi ?

8
Cevap
0
Favori
807
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Sigorta ve Kasko İşlemleriniz >> Sigortam Bitti Sigortam net den Alıcam Güvenilir Mi ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    466 Mesaj
    Arkadaşlar daha önceden Ziraat Sigortadan yaptırmıştım.Şimdi teklif aldım.Taksitli olarak Halk Sigorta dan Sigortam Net aracılığı ile gerçekleştiricem.Kredi kartı ile.Güvenilir mi acaba ?

|
    |
    sigortanızı hangi acenteye yaptırırsanız yaptırın siz ofise gitmediğiniz sürece kredi kartı bilgilerinizi vermek zorunda kalacaksınız devamlı çalıştığınız bir acenteniz yok ise size en yakın yada forum üzerinde ben ve benim gibi birçok kişilere güvenini sağlamış acente arkadaşlar mevcut buradanda yardımcı olabiliriz size.
    saygılarımla
    quote:

Orijinalden alıntı: umaysigorta

Merhaba
    sigortanızı hangi acenteye yaptırırsanız yaptırın siz ofise gitmediğiniz sürece kredi kartı bilgilerinizi vermek zorunda kalacaksınız devamlı çalıştığınız bir acenteniz yok ise size en yakın yada forum üzerinde ben ve benim gibi birçok kişilere güvenini sağlamış acente arkadaşlar mevcut buradanda yardımcı olabiliriz size.
    saygılarımla

Malesef en yakın bir ziraat var.Onuda yaptırmak istemiyorum.Arabada altımda değil gideyim, sanayide.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Veysigz -- 27 Aralık 2017; 17:11:19 >
    |
    |
    |
    |
    Ben son iki yıldır dediğiniz yerden yaptırıyorum çok şükür bir sorunla karşılaşmadım. Sonuçta bunlar kurumsal firmalar güvensizlik yaratıp riske girmezler.

Almadan önce de baya bir araştırmıştım. Meğer direkt Hazine müşteşarlığı denetimindeymiş adamlar. Yani güvenilemeyecek bir durum yok.

Orijinalden alıntı: haldun-85

Ben son iki yıldır dediğiniz yerden yaptırıyorum çok şükür bir sorunla karşılaşmadım. Sonuçta bunlar kurumsal firmalar güvensizlik yaratıp riske girmezler.

Almadan önce de baya bir araştırmıştım. Meğer direkt Hazine müşteşarlığı denetimindeymiş adamlar. Yani güvenilemeyecek bir durum yok.

Tüm sigorta acenteleri hazine müsteşarlığı denetimindedir bu denetimler kiiye özel değildir.
    |
    |
    Gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.
    |
    |
    Merhaba;

Mapfre sigorta bölge müdürlüğü olarak bende yardımcı olabilirim

Hilmi Güven

0555 0062434

sayg.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
haberler
son dakika
Masal
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,255
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.