Şimdi Ara

sigorta sorgulama linki neydi beyler bulamadım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sigorta sorgulama linki neydi beyler bulamadım

• ulan kimsemi sigortaya bakmıo
  • www.google.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: sondakikahaberi

www.google.com

kardes bulamadım gugıldada
  • ÖNEMLİ DUYURU

Kişisel bilgilerin korunması kapsamında, Kurumumuz internet sitesinde yayınlanmakta olan paydaşlarımız bilgilerinin 01/11/2010 tarihinden itibarenwww.turkiye.gov.tr (e-Devlet Kapısı) üzerinden yayınlanması için gerekli çalışmalar tamamlanmış olup, bu tarihten itibaren kişisel bilgiler Kurumumuzwww.sgk.gov.tr sitesinden yayınlanmayacaktır.

Yeşil Kart ve 2022 sayılı Kanun kapsamında yapılan uygulamalarda tüm Valilik/Kaymakamlıkların bu konudaki sorgulamalarının SOYBİS üzerinden yapılmasına ilişkin duyuru ve bununla ilgili yapılması gerekenler Devlet Bakanlığı’nın (Sn. Hayati Yazıcı) 21/06/2010 tarihli yazıları ile duyurulmuştu.

Bu çalışma ile vatandaşlarımızın kullanıcı adı ve şifreleri ile e-Devlet Kapısı üzerinden kendi bilgilerine güvenli bir şekilde ulaşmaları sağlanmış olacaktır.

Kamuoyuna duyurulur.
  • ne yani biz şimdi arkadaşımızın bilgisine bakamıcakmıyız suçmu olucak
    belki iş yerine alınıcak birine bakmamız lazım olucak yada kiraya verdiğimiz kişiye bakmamız lazım olucak ne bu şimdi
  • herhangi bir ptt den e-şifreni alıp bakabilirsin. bende henüz almayanlardanım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.