Şimdi Ara

Sigorta Şirketinden pert kayıtlı araç alacağım. Acil Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
14
Cevap
0
Favori
2.424
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> İkinci El Araç / Oto İlanları ve Her Türlü Oto Ekipmanları >> Sigorta Şirketinden pert kayıtlı araç alacağım. Acil Tavsiye
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    38 Mesaj
    Dostlar arkadaşlar. benim bir müşterim. sigorta şirketleri ile iş yapıyor. Eline de gayet güzel araçlar geçiyor. ufak tefek vurukları olan araçlar var. en son 2011 model renault megane 3'ü 13000 liraya aldı. sizce pert araç alıp yaptırsam. daha sonra elimden çıkarabilir miyim? bir sıkıntı yaşar mıyım? Kasko yapılmadığı söyleniyor.

|
    |
    Pert araç sigortalanmıyor tekrar hocam , nazı geçecek kadar çok aracı kaskolatmış olan şirketler bazen çok hasarlı olmayan araçlarını perte çıkarttırıyorlar öyle bir araca denk gelirseniz bence alınabilir makul bir fiyata.
    |
    |
    Arkadaşlar, efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır. M.Kemal ATATÜRK....
  • Er
    10 Mesaj
    İYİ TOPLACAK OLMASI VE AIRBAG SİSTEMİNİN ZARAR GÖRMEMİŞ OLMASI ÖNEMLİ BİR SERVİSÇİ VE SİGORTACI OLARAK SANA ÖNERECCEĞİM BUDUR.
    |
    |
    trafik sigortası olmaması çok kötüymüş o zaman ya. ben ayrıca ilk arabamı alacağım. ve iyi kullanmasını bilmiyorum. sürüşümü geliştirmem açısından hangi arabayı ve manuel ve otomatik mi tavsiye edersiniz. 15 bin civarı bir araba arıyorum. fakat şuan fiyatlar uçmuş.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    pısasasına göre 4 5 bin tl düşük alabılrıısn aracı satarkende bu sekılde satarsın
    kar ederim düşüncesiyle alıp satamazsın uygun temizinden düşerse alınabılınır
    |
    |
    Eğer araçta çok ağır hasar yoksa bence alınabilir. Önemli olan değişenlerine bakarsın En önemlisi airbagler onlara bak.
    Piyasada perte ayrılmıs hiç değine olmayan airbagleri saglam araçlar bile bulunuyor.
    |
    |
    anladığım kadarıyla arabadan heleki sanayiden anlamıyorsun.bu pert işi ayrı bir pazar.genellikle sanayiciler yapar. onlar hem parçayı (çıkma-yan sanayii vs.) ucuza halleder,hemde işçilik kendilerine ait olduğundan araç ucuza toplanır.
    bence kafana göre güvenilir bir yerden araç bul ve mutlaka servis raporu al.
    |
    |

şasede sorun yoksa alınırda satılırda ama şasede en ufak hasar da benim şahsi fikrim hayatta bulaşmam.
    |
    |
  • Yarbay
    3650 Mesaj
    Hocam sakın bulaşma sakın etrafımda çok örneği var aman
    |
    |

Herkes Haddini Bilecek !
  • Onbaşı
    23 Mesaj
    Tavsiyem bu araçlara hiç bulaşmaman..18 ay önce dizel bir Kia Cerato aldım,1 yıl sonra pert kaydı çıktı ,araca kasko yapılmıyor,trafik sigortasını sadece anadolu sigorta kesiyor ve satmaya çalıştım 2 defa ilan verdim ,insanlar pert kaydı var diye ölmüş eşek fiyatına almaya kalktılar,ben de vazgeçtim kendim biniyorum...Benim fikrim bu ama para,karar ve zevk senin ben karışamam...
    |
    |
    teşekkür ederim arkadaşlar. sanırım ben vazgeçtim. fakat bir arkadaşın dediğine bakılırsa almış olduğu kia seratonun da pert kaydını 1 yıl sonra farketmiş. bunu yapan şerefsizlerde çok demekki.
    |
    |
    çok uygunda olsa fıyatları alıcılar pert oldugunu duyunca expertiz bıle yaptırmadan direk çıkıyorlar
    araç alacaksanız 5-6 fazla verıp pert olmayan araç alın veya hiç almayın
    |
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
SEO
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.