Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Signal Cable Disconnected

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
121
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Signal Cable Disconnected
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2 Mesaj
    arkadaşlar benim masaüstü bilgisayar var (bilgilerini bilmiyorum daha hiç açamadım pcyi) arkadaşla tüm gün format atmayı denedik (cd sürücü yok usb ile atcaktık) tam atmadan once pc yi bi kere kapadım (büyük açma kapama tuşundan) sonra açtığımda açılırken ekran dondu sonra aynı şekilde yeniden kapayıp açtım sonra ekran hiç açılmamaya başladı (sadece kapayıp açmıştım başka hiçbişey yapmadım) sonra ekran kartının ve anakart ın fanını fln temizledim yine denedim olmadı bikaç şey daha denedim sonra farkettimki ekranı kapatıp açtıgımda 'Signal Cable Disconnected' diye bi yazı çıkıyodu
    bende biraz araştırdım ve Vga kablosundan olduğu yazıyodu.Yeni VGA kablosu alamam çünkü kablo ekrana birleşik yapılmış.Yapabileceğim herhangi birşey biliyosanız yardım ederseniz sevinirim

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Tekno-by

vga kablosu yerine tam oturmamış olabilir onu kontrol et olmadı ekran kartını söküp anakart üzerindeki girişten dene

anakart üzerindeki giriş derken ne demek istedin ?
    |
    |
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
google reklamları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.