Şimdi Ara

Sigma Plus (Gree Lomo) 9000 Btu/h Klima İncelemesi (Resimli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu mesaj, mesaj sahibi tarafından silinmiştir.

Gerekçe: DonanımHaber'in tek taraflı bir kararla, bilgi vermeksizin ve haksız bir şekilde mesaj silmesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeE -- 8 Eylül 2019; 3:24:29 >

• Elinize emeğinize sağlık. İnceleme için şahsım adına teşekkür ederim. Sigma Plus almayı düşünenler için rehber olacaktır.

Gerekçe: DonanımHaber'in tek taraflı bir kararla, bilgi vermeksizin ve haksız bir şekilde mesaj silmesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeE -- 8 Eylül 2019; 3:28:8 >
  • Hayirli olsun sigma plus gree guzel urundur.
  • Hayırlı olsun kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeE -- 8 Eylül 2019; 3:28:45 >
  • Merhaba çok güzel faydalı bir inceleme olmuş. Benim sormak istediğim bir konu var, bende de Sigma Comfort serisi 24 lük ve 12 ilk var. En büyük dezavantajı bana göre kumandada aydınlatma olmaması. Akşamları ışık kapalı ile kumanda ekranını görmek için ışık kaynağında tutuyoruz resmen.

Benim bir sorum olacak, temp düğmesine basınca 3 ayrı simge çıkıyor. Ben içi ortam sıcaklığı atıyorum 24te tutmak istiyorum. Hangi simge üzerinden yapmam gerek?
    1.si ev,
    2.ev içinde termometre
    3. Ev

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrbwp -- 21 Ağustos 2019; 23:27:26 >
  • Hayırlı olsun cihazın ... iyi günlerde kullanın.... ben de York Monte Rosa 12000 lik cihaz bakıyorum.... bir gree satıcısı York monte Rosa nın gree lomo ile bire bir aynı cihaz olduğunu söyledi.... bu konuda fikirlerinizi almak istiyorum...

Doğru mudur acaba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: astrafe

Hayırlı olsun cihazın ... iyi günlerde kullanın.... ben de York Monte Rosa 12000 lik cihaz bakıyorum.... bir gree satıcısı York monte Rosa nın gree lomo ile bire bir aynı cihaz olduğunu söyledi.... bu konuda fikirlerinizi almak istiyorum...

Doğru mudur acaba...
    Merhaba. Doğru değil. York Monterosa Midea üretimidir. Lomo ayarındaki serisi "Sierra" serisidir. Monterosa'yı Airfel,Bosch,Uğur,Vessen gibi cihazlarla eş tutabiliriz.

Saygılarımla...
  • klima5505 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: astrafe

Teşekkür ederim
    Rica ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrbwp

Merhaba çok güzel faydalı bir inceleme olmuş. Benim sormak istediğim bir konu var, bende de Sigma Comfort serisi 24 lük ve 12 ilk var. En büyük dezavantajı bana göre kumandada aydınlatma olmaması. Akşamları ışık kapalı ile kumanda ekranını görmek için ışık kaynağında tutuyoruz resmen.

Benim bir sorum olacak, temp düğmesine basınca 3 ayrı simge çıkıyor. Ben içi ortam sıcaklığı atıyorum 24te tutmak istiyorum. Hangi simge üzerinden yapmam gerek?
    1.si ev,
    2.ev içinde termometre
    3. Ev

Teşekkürler
    Bu mesaj, mesaj sahibi tarafından silinmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeE -- 8 Eylül 2019; 3:29:22 >
  • Merhaba, teşekkürler. Ben ısıtmada da kullandım çok memnunum. Ses konusunda GE klima ile arasında fark var. bir odamda GE takılı o gerçekten çok sessiz ve kumanda paneli aydınlatmalı :)

Ama sigmalara kesinlikle kötü demem. Eleştiri olarak sadece kumanda beni çıldırtıyor

Kumandadaki görselleri ekledim ev içi dışı derken kumanda üzerindeki simgelerden bahsetmiştim. Bilginiz var mı hangi işaret tam olarak ne anlama geliyor ?

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeE -- 8 Eylül 2019; 3:30:25 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.