Şimdi Ara

SİGARAYI CHAMPIX İLE BIRAKANLAR, BIRAKMAYI DÜŞÜNENLER!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: CHARISMATIC Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.552
Cevap
168
Favori
1.372.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 dk.
  • Cevaplayan Üyeler 1412
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 512
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 saat 32 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 158
  • Favoriye Eklediklerim 169
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Rwenzori (512 mesaj) yavuz2979 (341 mesaj) Miyamoto Musashi (327 mesaj) kartanesi2000 (267 mesaj) ozgsun (220 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2873 mesaj) Mobil (1591 mesaj) Tablet (132 mesaj) (4 mesaj) Mini (61 mesaj) Uygulama (37 mesaj) (8 mesaj) (2 mesaj)
  • @
10 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> SİGARAYI CHAMPIX İLE BIRAKANLAR, BIRAKMAYI DÜŞÜNENLER!
Giriş
    1093 Mesaj

Hocam ayrıntılı bilgi için teşekkür ederim. Dediğin gibi kişiden kişiye değişiyor. Şu an 2. Paketi kullanıyorum. Genel olarak bir sorun yok ancak uyku sorununu aşamıyorum. Uyanma problemi yaşıyorum erken kalkmam gerekiyor genelde çok zorlanarak uyanıyorum. Gün içinde kısa uykular beni çok rahatlatırdı önceden.
    Şu an yarım saat uyuyup uyanayım daha yorgun oluyorum. İlaç bitsin diye sabrediyorum bekliyorum hocam.
    Saygılar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
    salvo34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    933 Mesaj

Uyku, uyuşukluk problemini ben Solgar VM2000 adlı multivitamin ile çözdüm. Daha önce de kullandığım için kendisinin ne kadar etkili olduğunu biliyordum. Araştırıp size uygunsa kullanabilirsiniz. Diğer multivitaminlere göre fiyatı pahalı, ancak oldukça etkilidir. 30 Tabletli olanı tavsiye ederim. Hem kullanmadıysanız denemiş olursunuz, hem de çok para vermemiş olursunuz. Saygılar 🎩

Şöyle de bir ‘Kamu Spotu’ geçelim: Doktorunuza danışmadan kullanmayınız 🙂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Umut Aşkın kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1093 Mesaj

Doktoruma danışıp alıcam Hocam. Yorumlar çok olumlu görünüyor. Çok teşekkürler

|
    |
  • Yüzbaşı
    933 Mesaj

Probleminize çare olacağına inanıyorum. Sizden olumlu ya da olumsuz geri dönüşü merakla bekliyorum. Eczanelerde bulabilirsiniz. İnternette satılanlara göre biraz daha pahalı olur ama kafanız rahat olur. Hayırlı, sağlıklı, sigarasız günler dilerim.

|
    |
  • Yüzbaşı
    407 Mesaj
    Ben bıraktım 2 yıl oldu champix ile. Herşeyi champixten beklerseniz olmaz champix bu işin %15 ini oluşturuyor. Geri kalan sağlam irade

• Yüzbaşı
    933 Mesaj

Tebrik ederim sizi! Benim de sigarayı bırakalı 3 ay oldu. Şu sıralar ara ara içme isteği geliyor ve kendimi ara ara boşlukta hissediyorum. Bu ızdıraplar tamamen ne zaman biter acaba :)

Not: Şimdi ızdırap yazdım diye yeni bırakan veya bırakacak olan arkadaşların gözü korkmasın. Izdırap dediysem öyle çok büyük ızdırap değil, ızdırapcık diyelim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salvo34 -- 13 Temmuz 2021; 13:7:29 >
    |
    |
    Wiperagain kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    407 Mesaj

Hocam 6 aydan sonra daha da rahatlıyorsun. 3 ay olmuşsa artık baş edilmez kriz dönemlerin bitmiş demektir 😊

|
    |
  • Yüzbaşı
    933 Mesaj

Nasıl gidiyor hocam hiç yazmıyorsunuz

|
    |
    Umut Aşkın kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1093 Mesaj

Hocam selam. Solgar vm2000 30 tablet aldım kullanıyorum. Ancak bi değişiklik hissetmedim inan. Champix 3 gün kullanamadım bi şehir dışı yaptım. Kullanmaya devam etmek istemiyorum ama kararda veremedim etkileri çok arttı bu ara. Çıkmaza girdim sigara iğrenç kokuyor bu ara bana son devam paketini almadım kararsızım işin aslı

|
    |
  • Yüzbaşı
    933 Mesaj

Üzüldüm solgarın işe yaramadığına :(

Bence gerçekten bırakmayı istediğinizde, hazır ve kararlı olduğunuzda bırakın. Moraliniz, motivasyonunuz düşmesin. Ben de 3 senedir her sene bir kere bırakmayı denedim, bu sene bırakabildim. Denemekten korkmayın.

• Binbaşı
    1093 Mesaj

Hocam sigarayı bıraktım onda sorun yok. Çevremde çok içen olmasına rağmen hiç çekici gelmiyor. Ben ilacın devamını kullanmak istemiyorum olay o. Son devam paketini almadım. Saygılar

|
    |
  • Yüzbaşı
    584 Mesaj
    Sigarasız 1100 günüm

|
    |
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
En ucuz kedi maması fiyatları
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.