Şimdi Ara

SİGARAYI CHAMPIX İLE BIRAKANLAR, BIRAKMAYI DÜŞÜNENLER! (517. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.577
Cevap
167
Favori
1.419.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 515516517518519
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 25 yıl boyunca sadece 8 saat içmeden geçti... keteme gittim dedim bu ilaçtan verin. önce zyban verdiler hiç bişey olmadı. sonra cahmpix verdi doktor. dedi 14 gün içinde bi gün seç. 7dedim ..7. gün hiç bişey olmadı. 8,9 10günler geçti.dedim yine olmayacak. 11. gün gece balkonda bi sigara yaktım. midem bulandı kusacaktım.dedim heralde üşüttüm. sabah kalkarkalkmaz sigara yakarım. sigarayı bi yaktım içim dışıma çıktı. içmeye uğraşıyorum içemiyorum midem almıyor. ongün ne zaman sigara yaksam içemedim ve ertesi gün 12. gün elinde sigara ile biri geçse yanımdan midem bulandı.. tam kutu 105 gün sgara içirmedi. ilaç bitti 88 günde ben 105. gün içime yenildim tekrar içtim. siigara alacağıma bi kutu daha allsaydım dedim.. sonra bi ramazan ayı gelirlen her zamanki gib nası oruç tutacam diye düşünüken ramazandan 15 gün önce ilaçı aldım yine 12. gün bıraktım.. o kadar rahat bi oruç tuttum ki sormaa.. bu ialç var ya efsane.. ama doktor dediki herkeste aynı etkiyi vermeyebilir sen şanslısın.. ama çok kişi bıraktı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mrb arkadaşlar.. elinde champix devam paketi olan var mı? son kullanma tarihi geçmemiş olacak. varsa ücret karşılığında gönderirse çok sevinirim. kargo bana aittir.
  • İki ay bitmek üzere bırakalı artık daha kolay kendime güvenim geldi oruç tutmak sigarasız çookk kolaymış çok mutluyum ikinci ayda böyle iyi hissediyorsam bir yıl sonra daha süper olacak demektir ilacın üçüncü devam paketindeyim bu arada

• Neredeyse 4 yıl olmuş bırakalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Champixi yan etkisi nedeniyle kullanamadım.
    devam paketini eczaneden 360 tl ye almıştım. Sigara bırakma polikliniğinde bulamayan arkadaşlara uygun fiyata gönderebilirim.

• herkese slm, 2014 yılında champix ile sigarayı bıraktım. deneyeceklere rehber olsun diye yazıyorum, evet işe yarıyor. 5 yıldır tek dal içmedim ve bunun yüzde 80 inini champix sağladı.
  • ramazanda bende birakiyorum campixe gerek yok

ilacin fiyatinin yuksek olmasinin sebebi ne icindeki nikotinmi pahali yoksa reklamimi saglam

• ben de birkac aydır ramazanda bırakırım diye kendimi şartlandirmistim...
    yıllardır mücadele eden, onlarca kez bırakip tekrar bu illete başlayan ben, bu sene yine bıraktım mi diyeyim, ara verdim mi diyeyim bilmiyorum... bugun 8. gun geride kaldı cok şükür içmedim ve içmeyecegim inşallah
    bu konuya arada bir bakıyorum, ilaçla bırakmayi hiç denemedim bu arada... irade işi ve kafada bitirmek lazım diye düşünüyorum..
    yine başlamasam buraya arada bir yazarım inşallah
    herkesin gazasi mübarek olsun..

• Tertemiz 11ci aya girdim.. inşallah bu sekil devam. İlaç dan mucize beklemeyin destek bekleyin.. yoksa iyi 300 tlye sigarayi bırak oh ne güzel dünya..

• quote:

Orijinalden alıntı: CHARISMATIC

Tertemiz 11ci aya girdim.. inşallah bu sekil devam. İlaç dan mucize beklemeyin destek bekleyin.. yoksa iyi 300 tlye sigarayi bırak oh ne güzel dünya..
    Anlık fiyatı 400 TL oldu sanirim

• merhaba durum nedir hocam,, darlandiginiz, bunaldiginiz zamanları nasıl atlatiyorsunuz

• CHARISMATIC kullanıcısına yanıt
    hocam ilaç kullanırken aşırı istek zamanları oldumu,

• Hocam ilaci icmeye basladığim 15 ila 30 cu gune kadar biraz sanki sigara daha çok istedim. İsin kotusi 10 cu gun birakmam gerekiyordu ama ben 30 cu gunden sonra tamamen kestim. Birden tiksinme geldi.

• yazıları okuyunca baya gaza geldim oldukça faydası oluyor.

bende bırakmak istiyorum fakat nikotin değeri 1 olan markaları içebiliyorum. mesela 4 olanlar başımı döndürüyor rahatsız ediyor. ki bu iyi bişey. kendimi avutuyordum "bir paket bile bitirsem normal bir paketten(nikotin 7 olan) 3 dal içmiş gibi zehir alacağım" diye.

fakat o 1 likleri bile bırakması zor. bu champix + yazılan yorumlar yardımcı olacak sanırım

• çok şükür içmedim daha hocam, böyle giderse de içmeyecegim inşallah.. youtu.be'deki ilgili videoları izlemeni şiddetle tavsiye ediyorum, acayip faydası oldu bana, artık daha bilinçli ve güçlü hissediyorum kendimi. önceleri bıraktığımda bu kadar rahat hissetmiyordum kendimi, inşallah ramazandan sonra da bu düşüncelerim devam eder...
    herkese başarılar

• 1 yıl 55 gun olmuş bırakalı.

1 yıla ihtiyacınız var arkadaslar tam olarak bıraktım diyebilmek icin. ama asla bir tane bile icmeyin bu süre içinde.

sonra bir bakmışsınız kurtulmuşsunuz..
  • secita79 S kullanıcısına yanıt
    iyi günler hocam bende champix kullanıyorum ancak devam paketini alamadım. maddi durumlar yüzünden.. yardımcı olabilir misiniz?
  • Bırakmayı düşünüyorum,champix almıştım hatta ama yan etkilerini okuyunca kullanmadım.

• Bi anda biraktim Sigarayı ve 10 gündür elime bile almadim , sigarayi cogu seyle iliskilendirdigim icin bazen cok agir derecede canim istiyorum fakat direniyorum sonra geciyor , sanki gunden gune daha az istemeye basladim ya da bana oyle geliyordur fakat sanirim isteyince gercekten de olabiliyormus ve cok rahatim sigarasiz ne bakkal derdi var ne aa sigarami unutmusum , sigaram bitmis vs derdim var umarim da böyle devam eder ve herkes bu illetten bir an once kurtulur 🙏

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selamlar bırakanlara ve bırakmak isteyenlere, niyet edenlere, bu konuyu düşünenlere vs vs.

Umarım buraya yazmam bir işe yarıyordur :)

6,5 seneyi geçtim, bir tane bile sigara içmedim.

Hala aynı görüşteyim, hayatımdaki en büyük başarım sigarayı bırakmak oldu.

Yalan değil, arada hala arıyorum, muhtemelen de arayacağım arada sırada, bir de neşemi epeyce kaybettiğimi söylüyorlar -ki doğru olabliir ama yapacak birşey yok-, ama olsun, gerçekten yeni bir ben oldum diyebilirim.

burada herkes anlatmıştır yaşadıklarını, ben bahsetmeyeceğim, bir selam vermek istedim sadece,

Vallahi bırakılabiliyor sigara, emin olun. Bırakın.

Champix'in yan etkilerini hiç hissetmedim ben, sigarasızlık çok daha kötüydü, mesela kabuslar intihar etme isteği filan oldu ama sigarasızlıktandı hep, bence yan etkisinden daha çok yararı oldu bana.

Neyse, Kolay gelsin tüm bırakanlara ve bırakmaya çalışanlara...

Tekrar selamlar.

ÖNEMLİ NOT: Yeni farkediyorum, Sigara içmeyip de sizin bırakmanızı isteyen ve sizi sevenler var ya, ben çok kırmıştım onları, hakediyorlardı da sanki, ama öyle değilmiş işte.
    Sigara paketimi alıp saklayanlar, koluma girip nutuk çekenler, bağırıp çağıranlar, en önemlisi duygu sömürüsü yapanlar filan, haklılar ne yazık ki...
    Kötü niyetli değiller, sadece içmenin nasıl illet birşey olduğunu bilmiyorlar, tek sorun o.
    Çok kızmayın yani onlara da...
  • 
Sayfa: önceki 515516517518519
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.