Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Sigaraya yeni yasak geliyor: Şahsi araçlarda da yasaklanacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
146
Cevap
0
Favori
15.902
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Sigaraya yeni yasak geliyor: Şahsi araçlarda da yasaklanacak
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    362 Mesaj

Acik alanlardada yasaklansın. Millet sigara keyfi yapacak diye okadar insan solumak zorunda kalıyor. Benim önerim sigara içilen kapalı alanlar olsun orda iyice zehirlesinler birbirlerini.

Sigara içmiyorum ama kişinin şahsi alaninda (arabası veya evinde) yaptığı şeyler kendini ilgilendirir, baskasina zarar vermedigi surece.

Oldu olacak milletin evini basın salonda sigara içiyor diye

Aynen sabah 7 de yola çıktım adam önümden pöfürte pöfürte gidiyor. Sokakta yürürken nefesim kesildi. Sabah sabah sinir oldum.

Acik alanda yasaklanmali, ozel alanlar olusturulmali. Kaldirimda yuruyorsun, mecbursun ordan gitmeye onundeki tutture tutture gidiyor dumani sana. Hele metrolarin cikislari, adam son donemece gelip acikligi gordugunde yakiyor sigarayi, ulan az daha bekle cik ne halt yiyorsan ye.. arabayi evi bilmem ama acik alanda yasaklanmali.

Açık hava diyosun deniz kenarı diyosun oh ne güzel temiz hava diyosun Misss gibi oksijeni bulmuşken nefeslenmek istiyosun, sonra Sığırın biri gelip yanında yakınında sigara yakıyo, İnsan gibi uyarsan ayrı dert, elini kolunu kırıp zorla laf anlatmaya çalışsan ayrı dert.. Olmaz demeyin Bu benim başıma geldi beyler o yüzden Lütfen kimse boş tatava yapmasın, kucağımda bebekle sahilde otururken yanımıza geldi bi tanesi, İnsan yerine koyup İnsan gibi uyarınca beni ürkek Tirsak bişey sandı galiba fazlaca ileri geri konuşunca çok feci dövmek zorunda kaldım lavuğu, çünkü hem saygısızdi hemde küfürbaz.. Her neyse..

Halkin genel kullanımına sunulmuş Açık Kapalı farketmez HER YERDE sigara içmek Yasaklansın.. İlla içip gebermek istiyosa gitsin Defolsun evinde ne içiyorsa içsin.. Bu konu meclise taşınsın, Halkın Genel kullanımina sunulmuş TÜM Alanlarda HER yerde sigara yasaklansın..

Şahsi araçlarda yasaklanması saçmalık.

Sigarayı tamamen yasaklansın daha iyi. Ama vergi gidecek diye dokunamıyorlar

• Yüzbaşı
    283 Mesaj
    Açık alanlarda da yasaklanmalı bir ülke vardı özel sigara alanları vardı oralarda içiliyordu öyle olmalı bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    MADDE 1: Türkiye devleti bir cumhuriyettir.MADDE 2: Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir. MADDE 3: Türkiye devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Milli marşı İstiklal Marşı’dır. Başkenti Ankara’dır. MADDE 4: Anayasa’nın 1 inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2’nci maddesindeki Cumhuriyet’in nitelikleri ve 3’üncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.
  • Teğmen
    170 Mesaj
    Telefon da yasak ama herkes kullanıyor, denetleyen pek yok. Polis canı isterse ceza kesiyor.
    Sigaradan nefret ederim, ama uygulayamayacağın kanunu çıkarırsan kendini aldatmış olursun.
    Arada Perpa binasına giden olursa derin bir nefes alsın, içeride oksijenden çok sigara dumanı var, hani kapalı mekanda yasaktı?
    |
    |

İnsan kahkahalarla güldüğü zaman, kabalığı ile tüm hayvanları geride bırakır.
    Köleler, gerçek yaşamdaki güçsüzlüklerini unutmak için, bir ideale veya bir kurmaca tanrıya gerek duyarlar.
    Gür ırmaklar kendileriyle birlikte bir çok çakıl ve çalı çırpıyı da sürükler; güçlü ruhlar da bir çok aptal ve mankafayı.

• Binbaşı
    1253 Mesaj
    [19 Aralık 2019 12:14:26 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Acik alanlardada yasaklansın. Millet sigara keyfi yapacak diye okadar insan solumak zorunda kalıyor. Benim önerim sigara içilen kapalı alanlar olsun orda iyice zehirlesinler birbirlerini.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Arabayı teslim alıyorum heriften arabanın içi leş gibi sıgara kokuyor.icme olum şunu diyom yiaa abi nolceak bi firt çektim diyo. Hadi simdi içsin de görelim

Acik alanda yasaklanmali, ozel alanlar olusturulmali. Kaldirimda yuruyorsun, mecbursun ordan gitmeye onundeki tutture tutture gidiyor dumani sana. Hele metrolarin cikislari, adam son donemece gelip acikligi gordugunde yakiyor sigarayi, ulan az daha bekle cik ne halt yiyorsan ye.. arabayi evi bilmem ama acik alanda yasaklanmali.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Açık havada da olsa duraklarda yasak zaten, engel olunabiliyor mu? Sigara içeni uyarınca dayak/ bıçak tahlikesi var, artık millet bezdi, güvenliğe bile gidip haber vermiyor.
    |
    |
    No Smoking kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O kadar polis bekçi var etrafta çeksinler foto yazsınlar ceza napalim simdi. Denetlenmiyor diye yasaklar da çiğnenmez ki . Hem nasilsa ceza yok deyip kural kanun delmek tamamen bağnazlıktır.

|
    |
    enizam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    keşke satışı yasaklansa...
    1027 Mesaj
    Bi sigaramız kaldı onu alın alın da kurtulun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    428 Mesaj
    Ben içerim. Durakta yasak olduğunu burada öğrendim fosur fosur içiyorum tepki bile gelmedi.
    |
    |

• Mantigi nedir? Dikkat dagilmasi ise o zaman su icmekte yasak olmali.

|
    |
  • Teğmen
    170 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Vanished Man

Ben içerim. Durakta yasak olduğunu burada öğrendim fosur fosur içiyorum tepki bile gelmedi.

Yoksa resimdeki siz misiniz?

Aynen sabah 7 de yola çıktım adam önümden pöfürte pöfürte gidiyor. Sokakta yürürken nefesim kesildi. Sabah sabah sinir oldum.

sefa1451 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Watafak123

Sigara içmiyorum ama kişinin şahsi alaninda (arabası veya evinde) yaptığı şeyler kendini ilgilendirir, baskasina zarar vermedigi surece.

Oda olacak. Sigaranın uyuşturucu katogorisinde olması gerek. Hatta çevrendekilere verdiği zarar düşünüldüğünde aman aman.

|
    |

Sayfa:
Reklamlar
üniversite
son dakika
google reklamları
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.