Şimdi Ara

Sigaraya Bırakma İçin Öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar konu dışı bir konu ama sigara bırakma konusunda ciddi sıkıntılar yaşıyorum ve acil olarak artık sağlık açısından da bırakmam gerekiyor birçok makale, video izledim bazıları ilaç ile bırakmış, bazıları ALO 186 ile bırakmışlar fakat ben işin ilaçla olacağını hiç sanmıyorum. Bir arkadaşım Allen Carr diye bir firma üzerinden Ankara'da Aydoğan bey diye birinden destek almış işi konuşma ile hallediyorlarmış bilgisi olan varmı bu konuda? Yardımcı olursanız bir hayır duası alırsınız. Allen Carr Ankara

• Ben bu pazar günü Allen Carr Ankara ekibinden Aydoğan bey sayesinde sigaradan kurtuldum. Eğer halen sigara içiyorsanız bir an önce Aydoğan bey ile iletişime geçin 6 saatlik bir seansla olayı çözüyorlar.
  • Bu işler kafada bitiyor. Öyle yavaş yavaş bırakacağım demekle olmaz. Bunu diyorsan kafa olarak hazır değilsindir. Bir anda bırakmalısın ve buna istekli olmalısın. Ben şeker yemeyi böyle bıraktım.

Annem de sigarayı bir anda bıraktı. Abimin duygu sömürüsü işe yaradı (sensiz ne yaparız falan dedi)
  • simplycity S kullanıcısına yanıt
    Evet Aydoğan bey bu konuda gerçekten çok başarılı hatta bence kesinlikle herkes ondan destek almalı size müşteri gibi bakmıyor kesinlikle.
  • mumuş kullanıcısına yanıt
    Bazı insanlar malesef kafada tek başına bitiremiyor bu noktolarda desteğe ihtiyaç duyuyor ve bu kişinin doğru kişi olması çok önemli bence Aydoğan bey bu noktolardan birisi.
  • Geçenlerde bir adamın sigarayı bırakma yönteminden haberdar oldum. Seminerleri yapılıyor ve kitabı da var. Ekşi sözlüğe bakarsanız, çok etkiliymiş. Kitabı bitirince canınız sigara içmeyi istemiyor diyenler bile olmuş.

Kitap:

Allen Carr - Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu
  • Hahah yalnız ilk mesajınızda zaten bundan bahsediyormuşssunuz

Seminerlerinize para dökmenize gerek yok, kitap aynı işlevi görüyor diyorlar. Bir deneyin bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevoN.

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bonzai ile bir tutuyorsan herhalde şu anda bonzai etkisindesin.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bonzai hakkında bilgim yok. Kafanda bitirsen bile bir süreden sonra çok geç oluyor olabilir bitirmek için. Kısa sürede öldürüyor herhalde. Pek bilgim yok, tahmin.

Konuyu saptırma nedenin?
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Ee nereye vardık buradan?
  • Azaltarak bırak...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bıkana kadar iç.
    örneğin bir günde 3 paket içmeyi dene.
    iğrenip bırakma ihtimalin var.
    dene.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.