Şimdi Ara

Sigara'ya Başladım. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Neden sigara içiyorsun diyorum. Sen içmiyorsun anlamazsın diyor Yahu tadı leş gibi afedersin bok gibi bi kokusu var insana nefes aldırmıyor. Karnını doyurmuyor. Bir alkol gibi kafan güzel olmuyor. Tamamen beyinde biten bir şey bence. Günde 2 paket içen arkadaşım vardı adam ölecek damarları dolmuş ameliyata girmesi gerek dur bi son içeyim dedi. Dedim iç bakalım. Ameliyata girdi çıktı . Tak yaktı birtane daha. Aynı arkadaş kalp krizi geçirdi. Hastaneye yetiştirmeseler ölecek herif. Damarlar tıkanmış. O nasıl bir korkuysa artık adam 4 aydır ağzına koymadı. Bıçak gibi kesti. Demek ki beyinde bitiyormuş bırakmak. Ölüm korkusu başka bişeymiş.
  • her sabah ağzımda b.k tadıyla uyanmaya hazırsın
  • Simone Simons kullanıcısına yanıt
    4 senede ne sağlığı kaybettin ? Eğer günde 5-6 paket içmiyorsan tabi.
  • Jokerberg kullanıcısına yanıt
    Hocam elektronik sigaralar var. Su buharı çekiyorsun nargile gibi duman tüttürüyor. Kokusundan rahatsız olmuyorum çünkü aromalı. Arkadaşım içip üflüyor duman geliyor ama sigara gibi boğmuyor beni. Ama ben her türlüsüne karşıyım. Çünkü su buharı çekiyorsun ciğerlere vardır bir zararı elbet. En iyisi içmemek.
  • Acı çekerek öleceksin:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 senedir içiyorum. Bazen gün içinde unuttuğum oluyor. Bazen 1 hafta içmiyorum. Spor yaptığım için tıkanmıyorum ama sporu bıraksam kötü olurdu herhalde.

Lablardan çıkınca veya yemekten sonra içilen sigaranın da keyfi bir başka be
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.