Şimdi Ara

Sigara Kullanıyor Musunuz ? Kaç Yaşındasınız ? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
2
Favori
5.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yas 18 , lise 1-2 de hergun yarim paket parliament icerdim.lise3 te biraktim.2 senedir icmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: blizzard3

quote:

Orijinalden alıntı: Eostre

Alkolle beraber kullanıyorum sadece. Bağımlılığım yok.

Sürekli içenlerin de bir an önce bırakmasını öneririm ileride kanser, nefes yetmezliği ve bilimum solunum yolu hastalıklarına yakalanmamak için

alkolün onca zararı varken sigaradan bahsetmen nedenli cahil bir insan olduğunu gözteriyor

Pardon da benim zevkimden sanane acaba ? 3-4 ay önceki kısa bi mesajı alıntılayıp kendi çapında birşeyler yaptığını zanneden forum ergeninin tekisin.

Konu "Sigara Kullanıyor musunuz". Kalkıp burada tonlarca yazı yaza yaza sigara içip alkol kullanları eziklemeye uğraşacak değilim. Aklı olan herkes biliyor zararları olduğunu. Sen gider ağzınla değil başka bi tarafınla höpür höpür içersen su bile zehirler insanı.

Atatürk'e din düşmanı ateist diyen yobaz beyinli koyunun tekinden de fazlasını beklemezdim zaten. Gidin biryerlere ağlayın siz forumda dolanmak yerine, en iyi becerdiğiniz şey o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 2 Ağustos 2014; 11:27:09 >

• Yaş 29 kullanmıyorum.Ara sıra arkadaşlarla takılırken kafama estiğinde 1 tane içebiliyorum.O da yılda max 2-3 adet(paket değil)...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Micro_Processor -- 2 Ağustos 2014; 11:23:34 >
  • Hele bi üniversiteye geçeyim başlarım şimdi gerek yok. Günde 1-2 dal yeter öyle güzel gözüktüğü için içicem zaten iradem sağlamdır
  • hayır içmiyorum yaş 20
  • Yaş 17, içmiyorum. Çok şükür.

• yaş 13 6 yıldır içiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayhan.

Hele bi üniversiteye geçeyim başlarım şimdi gerek yok. Günde 1-2 dal yeter öyle güzel gözüktüğü için içicem zaten iradem sağlamdır

nick-avatar-imza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DT Swiss -- 2 Ağustos 2014; 11:45:58 >
  • 19 yaşındayım. Hiç içmedim, hiçbir zamanda içmeyeceğim.
  • Neden intihar edeyim ki?

• İçiyorum tabi 5 yıldır falanda kullanıyorum bence sizde kullanın zararı yok
  • yaş 25 17 yaşımdan beri sigara içiyorum:) 3 4 günde anca bir paket anca:)fakat söyle bir durum var evde, işte,arabada içmiyorum. o alanda sonra kaldıktan sonra kokusu igrenç geliyor:) örneğin:sigara içilen odada uyuyamıyorum bırakmayı hiç de denemedim fakat sefası keyfi güzel nescafe kahve ve yemek sonrası bunlardan vazgeçmek istemiyorum sağlık açısından bi sorunda yok şükür beygir gibi koşuyom
  • DT Swiss kullanıcısına yanıt
    Yaş 23; beş yıl boyunca sigara kullandım. Kısacası üniversite hayatım boyunca... 55 gündür ise içmiyorum. Keşke o beş yılda da içmeseymişim diyorum. Sağlık, koku gibi şeyleri önemsemeyecek olsam giden paraya üzülüyorum.
  • 12 yaşımda başladım 13'de esrara başladım 14'te hepsini bıraktım

şuan düzenli hayatım var kariyerime ve hobilerime vakit ayırabiliyorum, düzenli sporumu yapıyorum
  • Ben sigara içiyorum puroyu merak ettim yaş ve kurunun farkı nedir tatlı bir şey istiyorum ne önerirsiniz ?

• 19 olucam hala icmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 yaşındayım 1 yıl içtim ama simdi icmiyorum. Rap yapiyorum sorun oluyor.

• Captain black hafif bir içimi ve tadı vardır.

Vişneli ve vanilyalı var.Ben vanilyalı seviyorum.

Yaş puro öneririm. Backwoods tam bir puro zevki verebilir.

Ama Backwoods paketini açınca iyi kapatın yoksa kurur içilmez

Bantlayın demiyorum ama elinizle iyi kapatın.

Yaş tadı daha iyi genelde kurular sigaraya kaçıyor tado daha doğrusu içmesi daha ağır ben içmiyorum.

Yaş iyidir.Back woods ve Captain Black içiyorum ben.Onu da 2 aydır içmedim işte.
  • bıraktım..içmiyorum artık.
    ceryanlı ya takılıyorum.
    -ceryanlı candır.-cg. efs-abisi-
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.