Şimdi Ara

Sigara Kullanıyor Musunuz ? Kaç Yaşındasınız ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
2
Favori
5.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ve kaç yaşında başladınız ? Farkettim de çevremdeki arkadaşlarımın çoğu sigara kullanıyor, çok az içmeyen var onlar da sporcu oldukları için

Yaşım 16

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DT Swiss -- 26 Nisan 2014; 2:21:13 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Evet, 30
  • Kullanmıyorum.Dumanında bile aşırı rahatsız oluyorum evde, arabada yanımda içeni gebertirim.
  • Hepsi kendini ispatlamak için içiyor. Başka yapacak, zaman geçirecek bişeyleri yok. Sigara ve iddaa icat edilmesi kimse konuşmayacaktı herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25 yaşımdayım. içmiyorum çok şükür. (büyük konuşmayayım) kesinlikle de içmem
  • 18 yaşındayım, 1 yıldır içiyorum.kızlar beni başlattı ilk aldığım paket west ice dı.sonra marlboro blue ice içmeye başladım.1 yıl boyunca içtim, 2 ay önce viceroy switch e geçtim.fiyatından dolayı uygun geldi

sağlık etkileri : günde bazen yarım bazen bir paket içerim.nefes darlığı başladı, ciğer ve zaman zaman eklem ağrıları başladı.böyle devam ya sürünürüm uzun süre ama ölmem

yasal uyarı : sigara sağlığa zararlıdır
  • Kullanmıyorum - 18
  • yaş 20. kesinlikle içmem , kendimi zehirlemeye niyetim yok.
  • Hayır, 17
  • Hayır, 19.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abazzers

18 yaşındayım, 1 yıldır içiyorum.kızlar beni başlattı ilk aldığım paket west ice dı.sonra marlboro blue ice içmeye başladım.1 yıl boyunca içtim, 2 ay önce viceroy switch e geçtim.fiyatından dolayı uygun geldi

sağlık etkileri : günde bazen yarım bazen bir paket içerim.nefes darlığı başladı, ciğer ve zaman zaman eklem ağrıları başladı.böyle devam ya sürünürüm uzun süre ama ölmem

yasal uyarı : sigara sağlığa zararlıdır

Ben de kendimi bildim bileli spor yapıyorum, sigara dumanından bile kaçarım. Ağır antrenmanlar haricinde en son ne zaman nefes nefese kaldığımı hatırlamıyorum ve nefesimi uzun süre tutabiliyorum, kondisyonum gayet iyi ve atletik bir fiziğe sahibim Bence sen de bırakmaya çalış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayır 18
  • Yaşım 24. 15 yıldır içiyorum lisanslı aktif olarak futbol oynuyorum.

Astım'a yakalandım.
  • Evet.22 yaşındayım.5 sene önce başladım.Bazı dönemler değişse de kısa parliamentten vazgeçmem.Hergün 10 TL yi gözden çıkarıyorum.Bazen 1 pakedi geçtiğimde olur.Başlamanı tavsiye kesinlikle etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lemans -- 26 Nisan 2014; 2:37:03 >
  • 16 yaşındayım içmiyorum
  • evet 16. benim de çevremdeki herkes kullanıyor tabi eml olmasının etkisi büyük.
  • Sigara asla ama puro ve captan black fena değil.

Ama ben puro içerken görüşlerine değer verdiğim bir kız arkadaşım öyle bir baktı ki dedim ne kadar kötü bir şey içiyormuşum.Daha içmeyeceğim dedim zaten içtiğim 8.puro felandi.Başlamadan bitti iyi oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Sigara asla ama puro ve captan black fena değil.

Ama ben puro içerken görüşlerine değer verdiğim bir kız arkadaşım öyle bir baktı ki dedim ne kadar kötü bir şey içiyormuşum.Daha içmeyeceğim dedim zaten içtiğim 8.puro felandi.Başlamadan bitti iyi oldu.

Captain black sigara diye biliyorum aydınlatır mısın. Puro da içine çekilmiyor galiba ağzında dolaştırıyorsun ? Ben de merak ediyorum nasıl bir şey

• 18. Kullanmıyorum. "Aklın varsa" sende kullanma. Özentilik yapma. Kendin ol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barred

18. Kullanmıyorum. "Aklın varsa" sende kullanma. Özentilik yapma. Kendin ol.

Kullanmam zaten kendimi zehirleyip üstüne bir de para vermeye niyetim yok :D puroyu merak ediyorum ama

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.