Şimdi Ara

Sigara kullanıp rahatsızlık geçiren var mı ? Arkadaşım vefat etti.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 10 senedir günde 1 paket Parliament içiyorum. Şu ana kadar bir rahatsızlık geçirmedim. Halısaha maçı yapıyorum ayda 1, evet kesiliyorum ama öyle hastaneye gidecek derecede bir durum olmadı.

Geçenlerde arkadaşım aradı ortak bir arkadaşımızın evde şaka amaçlı arkadaşlarıyla boğuşurken kalp krizi geçirip öldüğünü söyledi. Arkadaşta 10 senedir günde 1 pakete yakın sigara içiyordu.

Çevrenizde var mı böyle durumlar. Ölmese bile ağır rahatsızlık geçiren var mı aramızda?

Bırakabilsek keşke şu mereti bilgisayar başında çok içiyorum özellikle.

• 3 ay sesim cikmadi nerdeyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bırakın şu illeti. Sadece keder getirir.
  • Teyzem gırtlak kanseri oldu bu bela yüzünden. Uzun bir süre tedavi oldu ama yine de ölümden kurtulamadı. Bir şey olmuyor diye içiyorsunuz ama ilerde acılı ve uzun bir ölüm sizi bekliyor.
  • balık yağı kullanın. Kaliteli balık yağı. Kalp sağlığınız için.
  • 3650 x (10 yıldan bu yana fiyat değişmiştir ama ortalama 7 lira desek) = 25.550 Türk Lirası sadece sigaraya vermişsin. Bu bile bırakma sebebi olabilir.
  • Cevabını bildiğin bir soru sormuşsun bence.

Akciğer kanseri, kalp krizi vb. ölüme sebeiyet veren sebeplerin kaynağıdır sigara.
  • sanırım sigara geç kalacak bana ondan önce başka şeylerden gidebilirim:)

zaten sigarayıda bıraktım gibi bişey..Sigarayı bırakmak istiyorsanız spora yüklenin
  • ailesinden kalp rahatsızlığı olup genetik kalp rahatsızlığı olabilir aşırı alkol kullanımından olabilir sadece sigaraya bağlamamak lazım 90 dakika top koşturan futbolcuda geçtiğimiz sene maçın ortasında kalp krizi geçirip hayatını kaybetti bu adamdamı sigara içiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cryptical -- 10 Haziran 2013; 17:28:38 >
  • Sigaranın sağlığa zararlarını çok iyi biliyorum zaten. Forum ahalisinin çevresindekiler neler yaşamış örneklendirelim dedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.