Şimdi Ara

SİGARA KULLANIP BIRAKAMAYAN ARKADAŞLARA ELEKTRONİK SİGARA ALDIM İLK DENEYİMLERİM SİZLER İÇİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
367
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> SİGARA KULLANIP BIRAKAMAYAN ARKADAŞLARA ELEKTRONİK SİGARA ALDIM İLK DENEYİMLERİM SİZLER İÇİN
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1 Not
    arkadaşlar meraba internet üzerinden verdiğim elektronik sigaram geldi ve ilk deneyimleri sizlerle paylaşmak istiyorum.günde 1 paket sigara içen biriyim ve sigara artık beni çok rahatsız ediyordu her yolu denedim.nikotin sakızı eğitici videolar vs. ama malesef .Reklamlardaki o uyuz karının üstüme başıma kokusu siniyor beni çok rahatsız ediyor hayatımı kısıtlıyor dediğinde inadına bir tane daha sigara yakan ve nikotin sakızıyla beraber sigara içen biriyim o derece karşıyım yani sigarayı bırak lafına davulun sesi uzaktan hoş geliyor malesef napıyoruz ne ediyoruz bırakamıyoruz en son çalıştığım yerde bir elemanın elinde elektronik sigarayı gördüm alayım dedim 2 gün önce internet üzerinden siparişimi verdim ego t ce6 model bugün geldi aleti şarja taktım nikotin sıvısını döktüm likit deniliyormuş galiba 1 saattir kullandım elim sigara gitmedi koku sıfır o pis sigara kokusu ama içerken beyine ve göğse verdiği nikotin doyum hissi sigaradan daha fazla duman daha fazla çıkıyor sigaradan kesinlikle tavsiye ederim.en azından alın bir deneyin gerçekten çok etkili bu yazıyı sigarayı bırakın aman sağlınızdan olursunuz gibi uyuz bir laf etmiyorum yapay sigara kullanın gerçekten etkili

|
    |

• Yüzbaşı
    556 Mesaj
    Ben de sigarayı bırakmaya çalışıyorum. Fakat elektronik sigara kullanma fikri biraz garip geliyor. Şu yüzden, tamam sigara içmeyeceksin ama elektronik sigarayı kullanacaksın. Yani sigara tiryakiliğini bırakıp, elektronik sigara tiryakisi mi olucaz?

Gelecek günlerde her ikisini de bırakma gerçekleşecek mi diye konuda takipçiyim.
    |
    |
    mahtant ne demek istediğini anladım fakat devamlı elinin altında olduğu için bir süre sonra sigara içme alışkanlığını unutuyorsun örnek vermek gerekirse anne memesinden yalancı meme yani emzik kullanan bir bebek düşün durumun aynısı anne memesinden kopamayan bir bebek yalancı memeyi bir süre kullanır o emzik ona yapay gelmeye başladığı zaman emziktende vazgeçer
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: CroxLine

istedigin kadar ilac al,tedavi ol icinde yoksa birsey degismez, iradeyle alakali

Umudumu yitirmeme neden oldun :S
    |
    |
  • Binbaşı
    1095 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: woodnight2

arkadaşlar meraba internet üzerinden verdiğim elektronik sigaram geldi ve ilk deneyimleri sizlerle paylaşmak istiyorum.günde 1 paket sigara içen biriyim ve sigara artık beni çok rahatsız ediyordu her yolu denedim.nikotin sakızı eğitici videolar vs. ama malesef .Reklamlardaki o uyuz karının üstüme başıma kokusu siniyor beni çok rahatsız ediyor hayatımı kısıtlıyor dediğinde inadına bir tane daha sigara yakan ve nikotin sakızıyla beraber sigara içen biriyim o derece karşıyım yani sigarayı bırak lafına davulun sesi uzaktan hoş geliyor malesef napıyoruz ne ediyoruz bırakamıyoruz en son çalıştığım yerde bir elemanın elinde elektronik sigarayı gördüm alayım dedim 2 gün önce internet üzerinden siparişimi verdim ego t ce6 model bugün geldi aleti şarja taktım nikotin sıvısını döktüm likit deniliyormuş galiba 1 saattir kullandım elim sigara gitmedi koku sıfır o pis sigara kokusu ama içerken beyine ve göğse verdiği nikotin doyum hissi sigaradan daha fazla duman daha fazla çıkıyor sigaradan kesinlikle tavsiye ederim.en azından alın bir deneyin gerçekten çok etkili bu yazıyı sigarayı bırakın aman sağlınızdan olursunuz gibi uyuz bir laf etmiyorum yapay sigara kullanın gerçekten etkili

Hocam aynisini gecen babam almis ego t ce6 denedim bayagi guzeldi siz ne kadara aldiniz acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    ürünü 2gündür kullanıyorum ilk gün ben böyle giderim kullanırım bunu sigarayıda bırakırım diyordum ama e-sigara ne uyuz birşey zifir içerim katran içerim kafam rahat geberir giderim walla baydı çek çek çek yanında elmalı likitmi vermişler baydı içimi iki adetine kargo dahil 120 tl vermiştim.neyse en azından bunuda denedik

Orijinalden alıntı: woodnight2

ürünü 2gündür kullanıyorum ilk gün ben böyle giderim kullanırım bunu sigarayıda bırakırım diyordum ama e-sigara ne uyuz birşey zifir içerim katran içerim kafam rahat geberir giderim walla baydı çek çek çek yanında elmalı likitmi vermişler baydı içimi iki adetine kargo dahil 120 tl vermiştim.neyse en azından bunuda denedik

YAK Bİ SİGARA
    |
    |
    Oyüzden yak bir tane şarjla falan uğraşma güzel abicim
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.