Şimdi Ara

111111 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ~H!ddeN

Ailen için üzüldüm.

Ayrıca

[
    [

koyma lan şunu,ilk reklamı görünce fena oluyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: numan75

quote:

Ailen için üzüldüm.

Ayrıca

[
    [

koyma lan şunu,ilk reklamı görünce fena oluyorum

Etkili ama
  • içmesen ölürmüsün
  • bende anneme püro içiyorum dedim sigaradan daha güzel oda başladı püroya
  • quote:

Ailen için üzüldüm.

Ayrıca

Evde sigara içenlere bunları gösteriyorum bize birşey olmaz diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ıLGıM

Çok iyi birşeymiş gibi ballandıra ballandıra anlatmışsın bravo.

+1
  • Ne değişik aileler var yahu
  • Çoğu sigara içen gencin hayatında böyle bir anı vardır genelde.Anne sütünü haram ederim der baba evlatlıktan atarım der vs vs ama çocuk devam eder içmeye ve bir gün yakalanır çocuk.Sonra aile alışır.
  • aylar önce camel soft almıştım.2010 çıkışlıydı tadı acımsı 3 dal kalmıştı yatmadan önce 1 tane içiyodum sonra odanın kapısını açıp yatınca koku çıkıyordu.bari bitsin diye 3 ünü de içtim sabah babam sen sigara mı içiyorsun diye sordu :D evet dedim.içme dedi sonra içiyon bari camı aç demeye başladı
  • Bence annene Sagopa Kajmer dinlediğini veya Sagopacı bi kızla çıktığını söyleme tepkisi aynı olmayabilir hatta evlatlıktan bile reddebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PATEVRA

Sigara ile saygı olmaz ;) Peder bey ile sürekli sigara alışverişi yaparız hatta o şuan salonda tüttürüyor ben mutfakta

O imza nedir öyle görende müziğe tapıyorsun sanacak müziğe karşıyım müzik dinlemiyorum her türlü mok pislik var müzikte.

Konuya gelecek olursak sigara bırakmak için geç değil bırak.Babama bıraktırdığımızda bıraktığından 1 sene sonraya kadar ağzının iç kısmında sürekli yaralar oluştu.Dudak tiryakisi olmuş ağzını meşgul etsin diye dayadık çekirdeği kuru yemişi kilo aldı.Yol yakınken bırak derim.Odamdan mutak görünürdü babamda hep mutfakda içer o dumanı, her yudumda sigaranın ucunun kızarmasını gördükçe içim bir hoş olurdu midem bulanırdı.Hala sigara görsem tiksiniyorum.Ekonomik tahribatıda cabası günde 1 paket içen biri bıraksa büyük meblağlarda tasarruf sağlayabiliyor.

• Bunu bir de gururla anlatıyorsun demek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janissary-

quote:

Ailen için üzüldüm.

Ayrıca

Evde sigara içenlere bunları gösteriyorum bize birşey olmaz diyorlar.

Bunun 3. sü var, akciğer kanseri olmuş adam. Günde 2 paket içiyorum diyor, 54 yaşındaymış. Ben günde yarım paket içiyorum, bu hesapla 216 yaşımda akciğer kanseri olabilirim ancak. O yüzden sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Pimpirik Domates

quote:

Orijinalden alıntı: PATEVRA

Sigara ile saygı olmaz ;) Peder bey ile sürekli sigara alışverişi yaparız hatta o şuan salonda tüttürüyor ben mutfakta

O imza nedir öyle görende müziğe tapıyorsun sanacak müziğe karşıyım müzik dinlemiyorum her türlü mok pislik var müzikte.

Konuya gelecek olursak sigara bırakmak için geç değil bırak.Babama bıraktırdığımızda bıraktığından 1 sene sonraya kadar ağzının iç kısmında sürekli yaralar oluştu.Dudak tiryakisi olmuş ağzını meşgul etsin diye dayadık çekirdeği kuru yemişi kilo aldı.Yol yakınken bırak derim.Odamdan mutak görünürdü babamda hep mutfakda içer o dumanı, her yudumda sigaranın ucunun kızarmasını gördükçe içim bir hoş olurdu midem bulanırdı.Hala sigara görsem tiksiniyorum.Ekonomik tahribatıda cabası günde 1 paket içen biri bıraksa büyük meblağlarda tasarruf sağlayabiliyor.

Belki müziğe tapıyorum seni ilgilendirmez.

• yaşım 19. 7 senedir içiyorum. 1 kere yakalandım onda da kıvırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pesidelphia

İyimiş ben direk nargile içmeye basladım evde kımseye bısıde demedım

şuan arkadaşa şantaj yapıyorum.
    ailesi duysa ağzına etcek
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.