Şimdi Ara

Sigara icin kagit

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu baslik yasak mi bilmiyorum, artik her seyden ceza yiyecekmisiz gibi geliyor neyse
    Beyler soru basliktaki gibi. Sarma tutun kullanan arkadaslar arap carsafi ve mavi OCB disinda bi tavsiyede bulunursa memnun olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açık ve net A4 Kağıdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByPozitif -- 21 Ekim 2014; 20:25:05 >
  • Sigara için aradığına emin misin? OCB esrar sarak için kullanılır genelde. Sigara için arıyorsan zaten 200 adet satılıyor bir kutunun içinde baya paket sigaranınki ile aynı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kese kagidi harika diyorlar bi dene

• quote:

Orijinalden alıntı: ByPozitif

Açık ve ney A4 Kağıdı.

ney

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OA -- 21 Ekim 2014; 20:26:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlameWind6

Sigara için aradığına emin misin? OCB esrar sarak için kullanılır genelde. Sigara için arıyorsan zaten 200 adet satılıyor bir kutunun içinde baya paket sigaranınki ile aynı

Esrarla falan isim olmaz hocam. Makinede degil elde sariyorum tutunu, onlara sokusturulmuyor.

• Şu ana kadar mavi ocb kağıdı, siyah ocb kağıdı, organik ocb kağıdı, arap kağıdı ve gizah yeşil kullandım.
    Arap kağıdının yapıştırması bi nebze daha kolay olsa kesin tercih edilir, tat bırakmıyor diğerleri kadar.
    Organik önermem, yanmıyor her dakka yeniden yakmak gerekiyor.

En iyisi gizah yeşil idi herhalde. Denemeni öneririm. Yada biraz daha ince olanı vardı (kırmızı sanırım hatılamıyorum) denk getiremedim kullanmadım ama daha iyidir diye tahmin ediyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.