Şimdi Ara

Sigara içen kızı itici bulurmusunuz ? (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
0
Favori
10.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • davar herifler ne anlar zaten seksilikten. sigara ve dumanı seksi bir şey, üzgünüm.
  • Yav içsinler ki otlanalım
  • Kızına göre değişir
  • Sigara içmedim-içmiyorum. Benim için koku önemlidir. Sigara içen bir kızın teni hayattan tiksindirir
  • Konu Kapanabilir.
    Not: Sigara kullanmıyorum.

Sigara içen kızı itici bulurmusunuz ?
  • içen kadını bi nebze kabul edebilirim ama yolda yürürken içen bir kadını asla. inanılmaz itici duruyor yolda yürürken sigara içen kadın. git otur bi banka 5 dk öyle iç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 61 TS 1967

McDonalds'ta bi gün Donut ve Kola almış balkonda otururken karşı masada iki tane hatun vardı. Biri resmi giyinmiş, yüzü bana dönük, saçları topuz, makyaj felan. Bi ara telefonu çaldı, iphone'u çıkarıp bir süre İstanbul Türkçesiyle birine atarlı atarlı konuştu. Sonra telefonu kapatıp çantasından Parliament Slim çıkarıp dudaklarının arasına yerleştirdi, uzun tırnakları ve bakımlı elleriyle çakmağı kavrayıp sigarasını yaktı. Bir nefes çekip rujlu dudaklarının arasından gökyüzüne salıverdi dumanı. Sonra bi sigara da ben yaktım ama o kadar seksi olmadı.

Nedense kabedenler kulübü filminde ki "erken geldim" sahnesini hatırladım
  • Şu dünyada belki kızların yapabileceği en itici şey sigara içmek.
  • pek sevmem bende sigara içen kızları öyle cok hayal kırıklığına uğradıydım güzel güzel kızlar gelip benden çakmak vs. soruyor içim gidiyor yahu
    veya kızın biriyle tanışıyoruz cok iyi kız falan derken cıkarıyor parliament i içmeye başlıyor abi benim başım ağrıyor der cıkarım giderim direk
    helal süt emmişini bulmak zor bu devirde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mc Klima Ustası

quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

quote:

Orijinalden alıntı: Mc Klima Ustası

quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

Şimdi şöyle, sigara içen birisiyim. Ama 10 kız sigara içiyorsa, onun 9'u bana itici gelir..

O 1 kızın özelliği nedir ?

Ciddi anlamda cool bi havası vardır.. Ağırbaşlıdır, çok konuşmaz falan.. O kız içsin. Sigarasını da ben yakarım. Ama gerikalanı yanıma yaklaşmasın abi..

Ha gardaşım aynen öyle... Yakışanı var yakışmayanı var... Benim hatun içer mesela harbiden de yakıştırırım tutuşundan tut içişine kadar bi havası var kızın. Cezbediyor yanie

Yanlış anlamazsan birşey sorucam :D Hatta direk sorucam :D Öpüştüğünde sevgilinle, seni rahatsız ediyormu ? Koku vesaire ? Ben sormadım karşımdakilere 'rahatsız mısın benden ?' diye :)) İçen birisiyle de beraber olmadım zaten. Baştan bileyim, ona göre davranıyım bundan sonra :) Rahatsız ediyor mu seni ?

Kesinlikle hayır, ot içenler bilir çingene öpücüğü diye bi olay vardır dumanı çeker bırakmazsınız birbirinizin ağzına üflersiniz. Biz onun daha samimi halini yapıyoruz birleştirip birbirimizin ağzından duman çekiyoruz Seviyorsan sevdiğin ağzına dahi sıçsa iğrenmezsin. Onun o ağız kokusu 1000 dolarlık parfüm kokusu gibi geliyor bana

Allah belani versin ya
  • Evet.
  •  Sigara içen kızı itici bulurmusunuz ?

• aşık veysel mod: on
    pazardan domates mi seçiyoruz beyler? aşık olduktan sonra sigaranın külünü yesen ne fark eder.
    aşık veysel mod: off
  • Kırmızı veya siyah oje sürdüyse çekici buluyorum yoksa itici :D
  • yaw sigara içmeyenler itici bulucak tabi içenlere sorun bakayım adasdasd
  • Evet
  •  Sigara içen kızı itici bulurmusunuz ?
  • genellikle küçük yaştaki ergen erkekler sevmezler, geri kalanları da idealistlerdir.

bana sorarsan taparım
  • Nefret ederim. Genelde bu kzıların dişerinin arka tarafları zift gibidir değilse bile 3-4 sene içerisinde olacaktır.
    Öpüşsen hayattan soğursun. sigara içen karının saçı çok kötü kokar koku her yere siner. Ve en kötüsü çabuk sarkarlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: innate RAP

Bu ne lan sperm gibi çıkartmış
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.