Şimdi Ara

Sigara içen kızı itici bulurmusunuz ? (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
0
Favori
10.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sigara içenlerden nefret ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: samibatu

quote:

Orijinalden alıntı: Lusscy

Sigara içen kızlar bana çok çekici gelir.(şişman degilse)

Küfür eden, alkol ve nargile içenler ise çok itici geliyor.

Sigara içen alkol muhakkak kullanır.

Oha böyle genelleme mi yapılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: listen

quote:

Orijinalden alıntı: samibatu

quote:

Orijinalden alıntı: Lusscy

Sigara içen kızlar bana çok çekici gelir.(şişman degilse)

Küfür eden, alkol ve nargile içenler ise çok itici geliyor.

Sigara içen alkol muhakkak kullanır.

Oha böyle genelleme mi yapılır

Benim gözlemlemem böyle hocam.
  • b437 sanırım sigara icen bir kız olsa gerek :) kısaltmayı bıle sıkayet etmıs :)
  • Anket olsa iyi olur.

Evet itici bulurum. Sarıldığında o üzerine sinen koku, dişlerinin sararması, ağzının kokusu hepsi iğrenç.
  • fetişiğim ben sigarasını içsin küllüğü olurum dumanını kokların
  • kız erkek farketmez
    Sigara içen salaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: 61 TS 1967

McDonalds'ta bi gün Donut ve Kola almış balkonda otururken karşı masada iki tane hatun vardı. Biri resmi giyinmiş, yüzü bana dönük, saçları topuz, makyaj felan. Bi ara telefonu çaldı, iphone'u çıkarıp bir süre İstanbul Türkçesiyle birine atarlı atarlı konuştu. Sonra telefonu kapatıp çantasından Parliament Slim çıkarıp dudaklarının arasına yerleştirdi, uzun tırnakları ve bakımlı elleriyle çakmağı kavrayıp sigarasını yaktı. Bir nefes çekip rujlu dudaklarının arasından gökyüzüne salıverdi dumanı. Sonra bi sigara da ben yaktım ama o kadar seksi olmadı.

sen bişeyler yaz be hocam. betimlemelerin güzel; kız kafamda canlandı yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

Ben içmem ama içiyorsa da saygı duyarım, tercih sonuçta. Bizim ilişkilerdeki en büyük yanlışlarımızdan biri bu, çok sahiplenmek. Sen kimsin ki adamın sigarasına karışıyorsun, evli olsan bile karışamazsın, en fazla zararlı olduğunu söyler bırakmasını önerirsin. Konuda kesinlikle içirmem diyenler falan olmuş, çok saçma bence.

Konudaki tek adam akıllı yorum bu olmuş. Buram buram kalitesiz insan kokuyor konu.

Sigara içen kız bilmem neymiş, sen önce altını değiştir sonra burada ahkam kes. Hayatında eline kız eli değmemiş adam burada gelir playboy olur, sigara içen kızlarda size bayılıyordu zaten. Milletin namusuna laf atmak ne kadar kolay olmuş, sorsan bunlara kendisi çok namusludur. Hastalıklı düşüncenin bu kadarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nty35

quote:

Orijinalden alıntı: 61 TS 1967

McDonalds'ta bi gün Donut ve Kola almış balkonda otururken karşı masada iki tane hatun vardı. Biri resmi giyinmiş, yüzü bana dönük, saçları topuz, makyaj felan. Bi ara telefonu çaldı, iphone'u çıkarıp bir süre İstanbul Türkçesiyle birine atarlı atarlı konuştu. Sonra telefonu kapatıp çantasından Parliament Slim çıkarıp dudaklarının arasına yerleştirdi, uzun tırnakları ve bakımlı elleriyle çakmağı kavrayıp sigarasını yaktı. Bir nefes çekip rujlu dudaklarının arasından gökyüzüne salıverdi dumanı. Sonra bi sigara da ben yaktım ama o kadar seksi olmadı.

sen bişeyler yaz be hocam. betimlemelerin güzel; kız kafamda canlandı yani

Ne tür şeylerden bahsediyorsun dostum
  • Sırf sigara muhabbeti yüzünden ayrıldıqm kızlar olmustur cok tiksinirim o ne oyle Ha kül tablası ile öpüşmüşşün ha sigara içen bi kızla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

b437 sanırım sigara icen bir kız olsa gerek :) kısaltmayı bıle sıkayet etmıs :)

HAHAHAHAHAHAHAH reyiz sen neymişsin böyle ya, sigara içti diye milletin namusuna laf ediyorsun, bir şey diyen çıkarsa kız ilan ediyorsun valla saygı duyuyorum. Ciddi diyorum çok boş adamsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mc Klima Ustası

quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

Şimdi şöyle, sigara içen birisiyim. Ama 10 kız sigara içiyorsa, onun 9'u bana itici gelir..

O 1 kızın özelliği nedir ?

Ciddi anlamda cool bi havası vardır.. Ağırbaşlıdır, çok konuşmaz falan.. O kız içsin. Sigarasını da ben yakarım. Ama gerikalanı yanıma yaklaşmasın abi..

Ha gardaşım aynen öyle... Yakışanı var yakışmayanı var... Benim hatun içer mesela harbiden de yakıştırırım tutuşundan tut içişine kadar bi havası var kızın. Cezbediyor yanie

Yav He He .. Yanie ne ya ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: b437

quote:

HAHAHAHAHAHAHAH reyiz sen neymişsin böyle ya, sigara içti diye milletin namusuna laf ediyorsun, bir şey diyen çıkarsa kız ilan ediyorsun valla saygı duyuyorum. Ciddi diyorum çok boş adamsın...

tamamen bakıs acısı ama ben hic görmedim.. Dısarıda bir büyügümüzün "vay be kıza bak yakmıs sıgarayı elınde gıdıyor ne guzel bır kız ne guzel yetıstırılmıs" dedıklerını..

genellıkle soylenen "Tuh sunun halınebak rezıllık dız boyu vs. vs. orada artık agza ne gelıo o soylenır.."

benim görüşümde o düşük kalite kız dışarıda elinde sigara ile gezer hatta düşük kalite kız sigara alkol vs kullanır. Aklı başında bir hanımın ne işi var sigara ile alkol ile..

Sana gelince profiline bakmak aklıma gelmedi valla herhalde kızdır alınmıstır dıye yazdım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: b437

quote:

tamamen bakıs acısı ama ben hic görmedim.. Dısarıda bir büyügümüzün "vay be kıza bak yakmıs sıgarayı elınde gıdıyor ne guzel bır kız ne guzel yetıstırılmıs" dedıklerını..

genellıkle soylenen "Tuh sunun halınebak rezıllık dız boyu vs. vs. orada artık agza ne gelıo o soylenır.."

benim görüşümde o düşük kalite kız dışarıda elinde sigara ile gezer hatta düşük kalite kız sigara alkol vs kullanır. Aklı başında bir hanımın ne işi var sigara ile alkol ile..

Sana gelince profiline bakmak aklıma gelmedi valla herhalde kızdır alınmıstır dıye yazdım.

Büyüklerimizin yaptığı her şey doğru olsaydı... Bu bir tercih meselesidir, dışardan neden yorum yapma gereksinimi duyuyor veya onurunu, şerefini aşağılayıcı yakıştırmalarda bulunmayı tercih ediyorsunuz? Sizden kimse ne olumlu ne de olumsuz bir yorum bekliyor. Sen mavi rengi seviyor ol, mavi tshirt giyince ben de vay p....ngin oğlu mavi tshirt giymiş deyince ne hissedeceksin test edelim istersen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b437 -- 26 Ocak 2012; 1:19:34 >
  • itici buluyorum bende...
  • Apachi kizlarin icmesi berbat oluyorda. Kendi arkadas cevremde icen kizlarda normal duruyor, onlarda zaten sokakta yururken filan icmiyor usturuplu iciciler. Sevgilimin sigara icmesini istemem, ben kullanmiyorum zaten bide opusurken sorun onuda gectim kokusundan kiza yaklasamam tiksiniyorum kokusuna. Tek iyi yani bu sigaranin kizin kucagimda sigara icip, yuzume uflemesi bayiliyorim cok super oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyetizma -- 26 Ocak 2012; 1:37:36 >
  • Sigara içen bayanlar bana da çok itici geliyor
  • Şu ince uzun olanlar iyi duruyor aslında ellerinde, zarif yani. Diğerlerini tasrif etmiyorum.:D

for eksampıl:http://politicsontoast.com/wp-content/uploads/2011/10/Smoking-girl.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi montanaturner -- 26 Ocak 2012; 1:36:35 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.