Şimdi Ara

Sigara dumanından halka yapmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
71.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlat bu olay nasıl oluyor biri detaylı bir şekilde anlatsa çok iyi olur
    agız çene dil nasıl bir konumda olacak

herşey için teşekkürler

not: lütfen sigara zararlı gibi şeyler yazmayalım herşeyin farkındayım

• arkadaşım neden istiyorsun bilmiyorum ama bir işe yaramaz kızların yanında da soytarı konumuna girersin. adam gibi çek adam gibi üfle en güzeli
  • ya kızla falan alakası yok inat ettin agzımı nasıl yapacagımı anlamadım
    artislik bir sebebten degil inat sadece
  • kızların yanında hiç yapmadım ya ağzımı okadar açmak bi garip geliyo bana :D evde tek başımayken deniyorum arada çıkıyo ama bende tam bilmiyorum daha çok dikdörtgene benziyo benmkiler xD
  • Tahmin etmiyorum forumda böyle gereksiz boş işle uğraşanların olacağını...
  • valla konu dışı burası ne gereksiz işler dönüyo burda bu bence temel ihtiyaçlardan =)
  • youtube a how to do some rings yaz
  • Gereksizlikle alakalı bir şey değil arkadaşla, ayrıca hava yapmak için de değil, adam heveslenmiş işte

Arkadaşım, işin püf noktası şu:

Sigara dumanını ciğerlerine çekmeyeceksin. Hani önce pipetle su içer gibi ağzımıza çekeriz ya dumanı, ondan sonra da ciğere çekeriz, işte o ikinci aşamaya geçme! Ağzındaki dumanı, dudaklarını mümkün olduğunca O harfi söylermiş gibi yuvarlak bir şekle getir, sonra ağzındaki dumanın bir kısmını, dilinle ama dilinin ucuyla değil, daha derinlerden dışarıya doğru iteceksin.
    * Üflemeyceksin, dumanı dışarıya iteceksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

Gereksizlikle alakalı bir şey değil arkadaşla, ayrıca hava yapmak için de değil, adam heveslenmiş işte

Sigara dumanını ciğerlerine çekmeyeceksin. Hani önce pipetle su içer gibi ağzımıza çekeriz ya dumanı, ondan sonra da ciğere çekeriz, işte o ikinci aşamaya geçme! Ağzındaki dumanı, dudaklarını mümkün olduğunca O harfi söylermiş gibi yuvarlak bir şekle getir, sonra ağzındaki dumanın bir kısmını, dilinle ama dilinin ucuyla değil, daha derinlerden dışarıya doğru iteceksin.

hocam çok teşekkür ederim ilaç gibi geldi

•  Sigara dumanından halka yapmak
  • Doğru Söyle Bunu Yapabilmek İçin .KAç Paket Sigara İçtin 1 Günde
  • quote:

Orijinalden alıntı: AxiRyzz

Doğru Söyle Bunu Yapabilmek İçin .KAç Paket Sigara İçtin 1 Günde

fazla degil ya geceleri balkonda çalışıyorum zaten :D stresten de olmayabilir
  • çok zevkli oluyor halka yapmak halka içinden halka geçirmek :)
  • İşte budur.20 dakikadır arıyodum, dh'yı görünce direk tıkladım ve bu yöntem işime yaradı.
    5. sigaramda işi çözdüm :D Sağol dostum
  • ben usta oldum artık yalnızken yapıyorum
    insanların içinde estetik olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrykt

quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

Gereksizlikle alakalı bir şey değil arkadaşla, ayrıca hava yapmak için de değil, adam heveslenmiş işte

hocam çok teşekkür ederim ilaç gibi geldi

2009'un konusu, yıllardır içerim etrafta görüyorum yapanları azimlendim ama yapamıyorum baya denemek lazım

•  Sigara dumanından halka yapmak

Ben geliştirdim. Artık halka ile uğraşmıyom. Ama bizim bi arkadaş karagöz oynatıyo dumanla
  • lisede sıra arkadaşım wardı bahadır isimli bi çocuk...
    bilardo oynamaya gitmiştik.. atış sırası ona geldiğinde sigaradan çektiği nefesi geri bıraktı.. bi anlık bi kurukafa şekli oluştu havada sonra hemen dağıldı.. bi hayli garipti
  • hort
  • martıdan döner yapmak kadar güzeldir...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.