Şimdi Ara

Sigara dumanı kasa içine zarar verir mi?? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
2
Favori
3.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sigara dumanı fanlara işlemci ve ekran kartının fanlarına siniyor ve yapış yapış bir katman oluyor zamanla. sonra tozlar fanlara yapışıyor bildiğin çok pislik birşey.

edit: kendimden biliyorum, pc basında cok sigara içiyorum, bi tane yakıyorum bir duman alıyorum sonra oyuna dalıyorum gerisini pc içiyor zaten, sonra bitane daha yakıyorum hatırlayınca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BiilimAdamı -- 29 Nisan 2016; 9:27:54 >
  • Bu konu efsane olur sabah sabah guldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dikkat et,pc sigara bagımlısı olduysa nikotin krizinde reset yapabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgisayarın tiryaki değilse öksürük yapabilir cs go oynarken filan 40 fbsler alabilişrsin bizim arkadaşın bilgisayarınada duman kaçmış ekranda lan srfsiz benide mi tirkaki yapacan söndür diye mesaj belirmiş günah içmeyin
  • Pipo için arkadaşlar sigaraya oranla hem az zararlı hem de ekonomik, üstelik içinize çekmiyorsunuz

Görsel bana aittir bu arada;

Sigara dumanı kasa içine zarar verir mi??
  • yok hocam zarar vermez ya bu kadar da olmaz ytani. insan değil sonuçta niye zarar versin ki
  • yanlız hocam alışmasın sigaraya yoksa bırakması zor olcak
  • Harpooner kullanıcısına yanıt
    Sigara dumanının elektronik devrelere uzun vadede zarar verdiğini okumuştum yıllar önce. Özellikle içindeki katran elektronik devrelere yapışarak zamanla zarar verip yakabiliyormuş, içene ne yapıyordur birde onu düşünün artık.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.